Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

cok guldum cnm ya bende senin gibiyim,farkli bi durum gozume carpar capmaz interneti aciyorum bakiyorum hamilelik belirtismi diye bi de benim adetim gecikince testsiz idrar benim icin idrar degildi yani her lavabo gittigimde test yapiyordum,sanki olsa az oncekinde cikmayacakmis gibi.ama umut dunyasi iste ne yaparsin:18:

kafamızı bı rahat ettırebılsek ben dısarı cıktıgımda falan dagıtıyorum kafayı cok sukur bazen bı cok bastırıyo seytan durtuyo bı korku gelıyo ıcıme :KK43: bol bol ayetel kursı oku canım

İnşallah ya ignen etkisi diye umutlanmiyrum bgnde silik cikti pzrtesi kan vercem nasipse ... Canim bana herhangi birşey yok diyorlar yumurtalarim gayet caliskan bi tüp filmi çekilmedi. 2 ay daha olmazsa oda çekilecek bu arada igbebin etkisi 8 .günde olabilir mi eczaci olmaz dedi ama

mrb cnm merak ettım senı naptın gıttın mı doktora ıns mujdelı haber almışsındır

Arkadaşlar geceden beri sidetli kasık ağrısı yaşıyorum sizce bu agri ne ama sadece sag kasigim acaba yumurtam mi catliyorr

banada olmustu o canım ıgneden yanlıs hatırlamıyorsam bır gun sonra dayanılmayacak gıbı degıldı ama bayaa bı ben burdayım dyordu agrı :KK70: sonra beyaz bı acayıp jole kıvamsı bı akıntı geldı muhtemelen catladı senınde gelır akıntın yarına falan o akıntıdan sonra bıraz daha hafıflıyo agrı .

İnsallah balim hepimznki tutarda rahat bi uyku uyur nefes aliriz hayatmz duzene girer

inş zeynepcim valla ben de olsun bi rahat edym istyrum. bebişimin gelişini bekleym. rabbim sesimizi duysun gönlümüze göre versin inş. sen aşılama oldun bnde olcam kısmetse bu ay güzel haberler verp banada umut ol inş kuzum.

cnm ben yurtdisinda yasiyorum.operasyona 1 gun kala nedense arayip iptal edildigini bi dahaki adet tarihimde tekrardan randevu almami solediler cnm.ben tr doktora gittim 3 ay klomen ve duphaston kullanalim dedi.burada doktora gittim hatta o zaman daha 5 aydir korunmuyordum cok erkendi ama o zaman andevu verdiler rahim filmi icin.demmekki burada tedaviye baslamadan rahim filmi istiyorlarmis cnm.ama ben bu ay olmasini cok istiyordum,cunku hamile kalmaya yardimci oluyormus sanirim rahim filmi oyle duydum:44:

ewet o şekilde olumlu yanıt alan çok doktor benm rahim duwarının ince olabileceğini söyledi ama bu ilaçlara başlayarakta 3 ay ertelemiş bulunduk.....:KK43: kısmet artk

banada olmustu o canım ıgneden yanlıs hatırlamıyorsam bır gun sonra dayanılmayacak gıbı degıldı ama bayaa bı ben burdayım dyordu agrı :KK70: sonra beyaz bı acayıp jole kıvamsı bı akıntı geldı muhtemelen catladı senınde gelır akıntın yarına falan o akıntıdan sonra bıraz daha hafıflıyo agrı .

Ewet canım iğneden sonra agriyormuss ama ben igne vurulmadim sadece klomen kullndm dktr bu ay kndlgne brklm dedi gcknce gl dedi ama akntm ck az ve kask agrim ck

Ewet canım iğneden sonra agriyormuss ama ben igne vurulmadim sadece klomen kullndm dktr bu ay kndlgne brklm dedi gcknce gl dedi ama akntm ck az ve kask agrim ck

tmm ıste balım catlamıs o agrı ıgne yuzunden olmuyo catladıgı ıcın oluyo . ılışki gunlerı verdı mı doktor ?

kızlar bugün 11. günüm kasık ağrılarım dewam ediyo ayaktayken deil çok oturunca we araba kullanırken kasılma we batma oluyo sol tarafta hamile olsam bu zamana kadar kasık ağrısı kalmazdı dimi regl belirtiside war:KK37::KK37: az bişe ben hiç bişe anlamadım ya göğüslerm falanda acımıyo :44::44::44::44: offf

kızlar bugün 11. günüm kasık ağrılarım dewam ediyo ayaktayken deil çok oturunca we araba kullanırken kasılma we batma oluyo sol tarafta hamile olsam bu zamana kadar kasık ağrısı kalmazdı dimi regl belirtiside war:KK37::KK37: az bişe ben hiç bişe anlamadım ya göğüslerm falanda acımıyo :44::44::44::44: offf

canım bu kadar takma kafana herkesin belirtisi farklı oluyo. bi de belirti arama bırak oluruna. inş güzel haberler alırsn.

inş zeynepcim valla ben de olsun bi rahat edym istyrum. bebişimin gelişini bekleym. rabbim sesimizi duysun gönlümüze göre versin inş. sen aşılama oldun bnde olcam kısmetse bu ay güzel haberler verp banada umut ol inş kuzum.

İnsallah asilamaya gerek kalmdn hamile kalirsn bazn cok bunaltiyo beni ewladimin olmamasi kahrediyo beni rabbim sesimizi duysnda efendimizin yuzu suyu hurmetine ewlst versn bizlere insallah hayirli ewlatlar...

öpüldünüz. yumoşlarımıza kavuşmaya bi gün daha yaklaştık inş.

canım bu kadar takma kafana herkesin belirtisi farklı oluyo. bi de belirti arama bırak olurun
a. inş güzel haberler alırsn.

ne güzel söylüyosun :))oluruna bırak die :)) inşallah canm benm inşallah güzel haber bekleyen herkezin hakkı:KK49::KK49::KK49:

ohh ohh hepımıze gelsın bebekler cıfter cıfter ınsallahhhhhhhh

funda senin nasıl gidiyo canm warmı bi deişiklik ben az önce test yaptm çok silik 2. çizgi çıktı ama erken yaptım heralde iğnenin etkisi sanırım yani bence

funda senin nasıl gidiyo canm warmı bi deişiklik ben az önce test yaptm çok silik 2. çizgi çıktı ama erken yaptım heralde iğnenin etkisi sanırım yani bence

kııız ne dıyonnnnnn :KK70: ayy ınsallah ıgnenın etkısı degıldır yaaaaa bata ne zmandı canım bı desene unuttum senın batı ben . kızma ama send ebenım batı unutmussundur :KK70: sadece bat ı unuttum senı hatırlıyommmmm :KK70: :KK70: :KK70: kııııızzzzz ınsallahhhhhhhh gebelıktır allahımmmmmmmmmmmmm

evet canım yaaa herkesın belırtısı aynı olmaz kız benım ablamanladıgında 3 aylık gebeydı :KK70: mıyomdan dolayı adetlerı hep duzensızdı adettende anlamadı . batı bı yaz bır ıkı gun sonra yıne bı test yap ama sabah ıdrarınla

X