Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

rabbim vermeyınce bı bahane sunuyor kullarına ıste aranmanın bı anlamı yok. salı gunu catlatma ıgnemı oldum bılıyorsunuz dun ılk calısmamızı yaptık bu aksam ıkıncıyı yapalım dıyorduk kocam geldı ısten yemegımızı yedık ben bırsuru hazırlık yaptım yemekten sonra kuruyemısler ıncırler tatlılar donattım sehpayı kk da gezınıyordum esımın face nı actım bırde ne goreyım eskı kız arkadasından mesaj kız sole dıyor''mesajını yenı aldım hayırlı olsun evlenmıssın vs vs'' dondum esıme bu ne demek oluyor sen ne zaman ne mesjı attın bu kıza dıye sordum bırsuru geveledı sonra aylar once oylesıne bı mesj atmıstım dedı ne var bunda kız evlılıgımı tebrık etmıs evlı bı adamla gorusecek bı kız degıl o dıye bıde kızı savundu bana. Saskınlıktan ofkeden ne yapacagını bılememekten bı sure baktım sadece yuzune hıc bı guzel cumle yanıma gelme vs yok beyefendıde al bıde arkadas olarak ekle barı dıye bagırıp cıktım salondan arkamdan gelmedı bıleeeee dolayısıyla bzıım calısmalar askıya alındı belkı ılıskımız bıle askıda onu dahı bılmıyorum bı saattır aglıyorummmmm olmayınca olmuyor ıste. ınsanlar neden boyle neden esıne bole davranır bı adam :KK43:(((((((((((((((

Funda19ad kendini üzme lütfen. Erkekler o kadar duyarsız o kadar umarsızki davranışlarının sonuçlarını bilmeden hareket ediyorlar. Bence evlilik çok saçma bir şey son bir yıldır bunu bütün hücrelerime kadar hissediyorum. İnş tez zamanda bebeğini kucağına alırsın zira evlenmenin tek mantığı bence o. Gerisini de boşver herşey düzelir biz kadınlar affetmek için yaratılmışız. Belki eşin boş bulunduğu için sessiz kalmayı tercih etmiştir, umarım mantıklı bir açıklama yapar.

Funda19ad kendini üzme lütfen. Erkekler o kadar duyarsız o kadar umarsızki davranışlarının sonuçlarını bilmeden hareket ediyorlar. Bence evlilik çok saçma bir şey son bir yıldır bunu bütün hücrelerime kadar hissediyorum. İnş tez zamanda bebeğini kucağına alırsın zira evlenmenin tek mantığı bence o. Gerisini de boşver herşey düzelir biz kadınlar affetmek için yaratılmışız. Belki eşin boş bulunduğu için sessiz kalmayı tercih etmiştir, umarım mantıklı bir açıklama yapar.
yarım saattır anlatıyo kendınce yok bassaglıgı dılemek ıcın msj atmıs kız buna (dedesı vefaat etmıstı bır kac ay evvel) buda ona tsk etmıs sonra bunun tsk msjını kız yenı grmus. hem o kız evlı bı adamla gorusen kızlaradn degılmıs ozur mozur dılıyo ben bunları hak etmıyorum dedım bır bucuk saattır aglıyorum yenımı geldı aklına dedım.ben bır aylık emegımemı yanyım (gıt gel hastanelere sıra bekle yat kalk surun....)kocamın tepkisine mı yanıyım?ben kırılmısım demı gel bı sarıl gonlumu almaya calıs gecmıs karsıma sen kocanı hıc tanıyamamıssın dıye ahkam kesmeye basladı...... bencede evlılık cok zor bı sınav bencede erkekler cok kalın bencede bız affetmek ıcın yaratılmısızzz :KK43: sen nıye mutsuzsun ruya ?

yarım saattır anlatıyo kendınce yok bassaglıgı dılemek ıcın msj atmıs kız buna (dedesı vefaat etmıstı bır kac ay evvel) buda ona tsk etmıs sonra bunun tsk msjını kız yenı grmus. hem o kız evlı bı adamla gorusen kızlaradn degılmıs ozur mozur dılıyo ben bunları hak etmıyorum dedım bır bucuk saattır aglıyorum yenımı geldı aklına dedım.ben bır aylık emegımemı yanyım (gıt gel hastanelere sıra bekle yat kalk surun....)kocamın tepkisine mı yanıyım?ben kırılmısım demı gel bı sarıl gonlumu almaya calıs gecmıs karsıma sen kocanı hıc tanıyamamıssın dıye ahkam kesmeye basladı...... bencede evlılık cok zor bı sınav bencede erkekler cok kalın bencede bız affetmek ıcın yaratılmısızzz :KK43: sen nıye mutsuzsun ruya ?

Haksız olduklarında ya ses yükselir yada tribe bağlanır başka kaçışları yok çünkü. Anlaşılan olayda kötü niyeti yok eşinin ama sana karşı üslubu yanlış. Daha fazla üzme kendini boşver. Bende çok yeni bir dış gebelik yaşadım. İğneyle sonlandırıldı. Eşim yurtdışında ve benim çalıştığım ilçede hastane yok sürekli ile gidip geldim. Bütün bunları tek başına yaşamak çok zor. Yalnızlık duygusu çok ağır ve ben bunu evlendiğimden beri yaşıyorum. Ve burda yazamayacagım daha birçok şey.Allah bize sabır versin erkeklere de fikir!!!

benıdeee ekleyınn 1 bucugu geckın evlıyım bır bucuk yıldır bebe ıstıyorum bu ılk ayım klomen ve catlatma ıgnesı bugun 7 . gunum dun test yaptım ertesı gun pozıtıf oldu bugun yıne yaptım hemen sılık ıkıncı cızgı cıktı ınsallah hamıleyımdır ıgnenın etkısıdemı olur bılmıyorum tecrubelerınızle yorumlarsanız sevınırım bu arada yasım 25 ıkımızdede olmaması sımdılık bı problem gozukmuyor

Mrb canim benim ya bende 1 bucuk yillir evliyim cocuk istiyorum 1yildir istiyoruz olmuyo sen doktora gittiginde neden olmadigi hakkinda ne dedi benim yumurtalarim buyumuyo ondan bu ay bende klomene basliycam doktorun eger sonuc almazsak igne dedi ins hamilesindir canim ya

Eki Görüntüle 1011719 Eki Görüntüle 1011720 kızlar bunlarda testım ınsallah gun gun koyulasır

Ya canim seni umutlandirmak istemem ama bence hamilesin cunku kiz kardesim gebe 3aylik gebelik testini birlikte yaptik ilk hic bisey yoktu 15dk gectikten sonra okadar bulanik varla yok arasi bir cizgi olmaya basladi sonra saatler sonra koyulasmaya basladi baya bir belirginlesti doktora gittik 10 numara gebe oldugunu soyledi hadi hayirlisi canim ya haber ver

Haksız olduklarında ya ses yükselir yada tribe bağlanır başka kaçışları yok çünkü. Anlaşılan olayda kötü niyeti yok eşinin ama sana karşı üslubu yanlış. Daha fazla üzme kendini boşver. Bende çok yeni bir dış gebelik yaşadım. İğneyle sonlandırıldı. Eşim yurtdışında ve benim çalıştığım ilçede hastane yok sürekli ile gidip geldim. Bütün bunları tek başına yaşamak çok zor. Yalnızlık duygusu çok ağır ve ben bunu evlendiğimden beri yaşıyorum. Ve burda yazamayacagım daha birçok şey.Allah bize sabır versin erkeklere de fikir!!!
gecmis olsun CNm Allah sabır versin inşallah izme kendini deyince acılarımız geçmiyo ama merhem oluyo en azından Allah tazimizi olsun senden ne kadar sikintiliydim kendime geldim biraz Rabbim gonlune göre versin inşallah arkadasım

Canikooooo uzulmedim desem yalan olur seni ne ile teselli etmek lazim onu da bilemiyorum zira bende ayni durumdayim... ama lutfen birakma
kendini Ozturk ... denemelere devam klomen ni kacinci kullanisindi bilmiyorum ama genelde klomen 2. sefer kullanimlarda yuzde orani
yuksek sonuc veriyor... Ilk sefer kullanip hamile kalan az yani bizim Isyan123 gibi :KK8:
Benim yaptigimi yap sende istersen ...

Reglinin 3. gunu klomene basladim Sabah 1 tane aksam 1 tane + Sabah aksam tarcin bal corek otu yiyorum ..
Adetimin bittigi gun belime kupa cektirdim soguk varsa alsin diye ve yaki yapistirdim ogun iliskiye girdim esimle .. tavsiye edilen bu ..
dun aksam klomen bitti .. ama ben balima devam ediyorum birde dun aksama ek olarak havuc suyu da icmeye basladim olusan
yumurtalari catlamasina yardimci olsun diye .. :KK34:

Uzulme bebegimmm sende :KK1: insallah daha guzeli gelecekte onu bekliyor meleklerimizzzzz :KK9: :KK16:

Canim cok gecmis olsun esin icin ... 2 gunde de bayag firlamis masallahhhh kuzuyaaaa :emir_bebek::nazar::nazar::nazar:
cok sağol kuzummmm beim kırmızılar gelecek yarın onları bekliyorummm :KK47::KK47: gelsinlerde iyi bi zopaa cekimmmm :KK1::KK1:
ins oyle olur cnm ama bu ay ins klomen ve duphaston sayesinde hamile olmazsam adetimin erken gelecegini soyledi doktorum fazla beklemeden ins rahim filminide aradan cikarmis olurum.
canımm gec gelende var amaa Öztürk arkadaşımız gibi..erken mi geliyormuş ben yeni duydumm canımm :26::26: benim de yarın adet günüm daha gelen giden yok canımm
rabbim vermeyınce bı bahane sunuyor kullarına ıste aranmanın bı anlamı yok. salı gunu catlatma ıgnemı oldum bılıyorsunuz dun ılk calısmamızı yaptık bu aksam ıkıncıyı yapalım dıyorduk kocam geldı ısten yemegımızı yedık ben bırsuru hazırlık yaptım yemekten sonra kuruyemısler ıncırler tatlılar donattım sehpayı kk da gezınıyordum esımın face nı actım bırde ne goreyım eskı kız arkadasından mesaj kız sole dıyor''mesajını yenı aldım hayırlı olsun evlenmıssın vs vs'' dondum esıme bu ne demek oluyor sen ne zaman ne mesjı attın bu kıza dıye sordum bırsuru geveledı sonra aylar once oylesıne bı mesj atmıstım dedı ne var bunda kız evlılıgımı tebrık etmıs evlı bı adamla gorusecek bı kız degıl o dıye bıde kızı savundu bana. Saskınlıktan ofkeden ne yapacagını bılememekten bı sure baktım sadece yuzune hıc bı guzel cumle yanıma gelme vs yok beyefendıde al bıde arkadas olarak ekle barı dıye bagırıp cıktım salondan arkamdan gelmedı bıleeeee dolayısıyla bzıım calısmalar askıya alındı belkı ılıskımız bıle askıda onu dahı bılmıyorum bı saattır aglıyorummmmm olmayınca olmuyor ıste. ınsanlar neden boyle neden esıne bole davranır bı adam :KK43:(((((((((((((((

canım canını sıkma dicem ama sıkılmayacak gibi değil. arsız güçlü olunca haklıyı suçlu çıkarır diye bir laf var tam da öyle olmuş...kesinlikle tavrını koyyy canımmm yaptığının ne kadar yanlış olduğunu bilsin !!!! bilsin ki bir daha yapmasınnn..cok şey söylemek istiyorum da aslındaa neyseee canımmm sen üzme kendini lütfennn :KK16::KK16:
Ya canim seni umutlandirmak istemem ama bence hamilesin cunku kiz kardesim gebe 3aylik gebelik testini birlikte yaptik ilk hic bisey yoktu 15dk gectikten sonra okadar bulanik varla yok arasi bir cizgi olmaya basladi sonra saatler sonra koyulasmaya basladi baya bir belirginlesti doktora gittik 10 numara gebe oldugunu soyledi hadi hayirlisi canim ya haber ver

canımm çatlatma iğnesi olmDIM ama okuduğum kadarıyla hcg içeriyormuş o yüzden çatlatma iğnesinden 12-14 gün sonra yapmayı öneriyorlar idrar testinin. inş bebiin seninledir canımmmm :KK16::KK16:

Günayyyydınnnnn kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
bugün ballı+tarçın ve çörek otuna başlaadım adetimin 5 günü de klomene başlıycam hayırlısı olsun inşallahhh:KK16::KK16::KK16::KK16:

Mrb günaydın arkadaslar bende bu ay ilk defa klomen +catlatma ignesi vuruldum su an 7.günümdeyim hic bisey hic bi belirti yok daha erken mi yoksa ben mi telas yapiyorum..?

mrb günaydın arkadaslar bende bu ay ilk defa klomen +catlatma ignesi vuruldum su an 7.günümdeyim hic bisey hic bi belirti yok daha erken mi yoksa ben mi telas yapiyorum..?

gunaydınn erken canım
benım bugun akşam 14 gunum olacak sankii hasta olacam :KK43: umut yok ıkıgun once ıdrar testı yaptım sılık bıle bişey çıkmadı :KK43:(

cumleten iyi saglkli gunler guzel anne adaylari.Cumamiz mubarek olsun rabbim bu hayir mubarek gunde hayirli sihhatli ewlatlar versin bize insallah.AMİNNNNNNNN

Sağlık olsun canım bence doktora git ben gitmedigim için çok pişmanım bugün gittim bana kızdı niye gelmedin dedi ve bu ay hiç yumurtam olusmamis dedi çok üzüldüm ya :-(

Canım ben klomenim bitince adetimin 12.ci günü yumurta takibi için gittim vede yumurtaların oluşmuş maşaalah dedi ama adet oldum tutmadı canım malesef:KK43:

gunaydınn erken canım
benım bugun akşam 14 gunum olacak sankii hasta olacam :KK43: umut yok ıkıgun once ıdrar testı yaptım sılık bıle bişey çıkmadı :KK43:(

kızlar benim ilk iğnem den sonra 16.gün hasta oldum bu ikinci iğnem dün başladk çalışmalara inş. bbu tutar hayırlısı herkes için

Mrb günaydın arkadaslar bende bu ay ilk defa klomen +catlatma ignesi vuruldum su an 7.günümdeyim hic bisey hic bi belirti yok daha erken mi yoksa ben mi telas yapiyorum..?

daha erken cnm 12. gün idrar testi yap ben iğneden 16.gün adet oldum bnmde ikinci iğnem bu ay bakalım

selammm kızlar...benim kist için kullandığım doğum kontrol hapım bitti çok şükür.bugün adette oldum.p.tesi doktora gidicem...klomene başlıcaz yine bu ikinci ayım olcak inşALLAH bu ay olur bebişlerimiz.ben size bişey sorcam.bnm lh değerim yüksek sadece yani yumurta oluşuyo fakat geç çatlıyo.doktorumda klomen verdi.kesin lhı düşüren bi ilaç yokmu dedim hormon ilaçları var fakat kullanınca düşer bırakınca tekrar eski haline döner demişti.ben bu ay doktora gitmeden direk klomen kullanmak istiyorum.çatlatma iğnesi olmasam sadece klomen çatlamayı sağlarmı acaba?bilgisi olan varmı

X