Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

wala süper teşhis canım bence de inşallah olmaz bu defa
olmasın canım ya biz de hamileyim diye yazalım :KK14:
canım ben tam bilmiyorum bu kürü hiç yapmadım bilen birisi yazarsa daha iyi olur cnımm
aynen biri yazsa süper olurrrrr
:KK43: :KK14: :KK14: :KK14:

zaten doktorr konstukcaa ben tavanı inceledim yerdeki halıyı inceledim yani ne diyim bendede umut yok artık olmıcakkk gibi yani dile kolay bir iki ay da deil kaldı ki doktorların 3ü sorun yok hersey yolunda dedi eee neden olmuyor diye birde bana sordular :KK70: yani aklım almıyor diyebilirim canım tamm takdiri ilahi Allah bilir ama zoruma da gitmiyor deil

aynen canım benm de öyle ve hiç olmıcak diye çok korkuyorum.. kaç ay oldu senin canım gerçi 4 5 aydır tanışıyoruz ama :))))) :KK54:

olmasın canım ya biz de hamileyim diye yazalım :KK14:

aynen biri yazsa süper olurrrrr

aynen canım benm de öyle ve hiç olmıcak diye çok korkuyorum.. kaç ay oldu senin canım gerçi 4 5 aydır tanışıyoruz ama :))))) :KK54:
6 ay oldu canım birdahaki adet dönemine girince 7 yani oylede devam edecek gibi geliyor hayır neden yani onu bilmek istiyorum bazen artık tepem atıyor bebek gelmesin diye elimden geleni mi yapsam acaba diyorum

6 ay oldu canım birdahaki adet dönemine girince 7 yani oylede devam edecek gibi geliyor hayır neden yani onu bilmek istiyorum bazen artık tepem atıyor bebek gelmesin diye elimden geleni mi yapsam acaba diyorum

benim bu ayla 6 oluyooo.. üzülme canım bizim de olucak ya buna inanalım olumlu düşünelim :KK19:

kesinlikle canım adet bitiminden itibaren 20 güne kadar 1 gün ara ile ilişki şarttt :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
birde canım folik asit yerine inofolic kullan..ben onu kullandım pko lular içinde yumurtlama sağlıyor..
klomenle tam etki etti bende sanırımö...
hepinize öneririm inofolici

eczaneye kosturdum ama Inofolic kalmamis baska vermek istedi almadim .. Bende siparis verdirdim depoya
getirecekler ogleden sonra insallahhhh.. klomenle ayni gun baslamamis olucam etkisinde azalma olmaz herhalde dimi isyan123 :KK53:

Canım ben sinirlendim yapmıycan kan tahlilinide adet olursamda olurum napıyım:KK43: Ama akıntım var hala anlamadım neden olduğunu sizce needen olur canım

Sinirlenme fistikkkk :KK3: valla akinti normalde hamis olunca oluyor ... reglinde gelmedi bence bir kan testi yaptir derim ben :26:

eczaneye kosturdum ama Inofolic kalmamis baska vermek istedi almadim .. Bende siparis verdirdim depoya
getirecekler ogleden sonra insallahhhh.. klomenle ayni gun baslamamis olucam etkisinde azalma olmaz herhalde dimi isyan123 :KK53:

Sinirlenme fistikkkk :KK3: valla akinti normalde hamis olunca oluyor ... reglinde gelmedi bence bir kan testi yaptir derim ben :26:

Sanmam canım yaa..ben günde 2 tane kullandım...zaten şase olarak satılıyor suya karıştırıp içiosun...
sabah akşam içtim benn...

EVRAKCUU benimde çok uykummm varrrr :KK36::KK36::KK36:

Hayırlısı olsun canımmm hepimiz içinnnn didemali nerdeki hamileyim yazdı bidaha yok:KK43::KK43:

cetrına dowecem senı ha.....
ne bu bole umutsuz konuşmalar...
yaw sız yenı ewlı deılmısınız nasıl 7 ay dır bebek ıstıonuz

Sanmam canım yaa..ben günde 2 tane kullandım...zaten şase olarak satılıyor suya karıştırıp içiosun...

isyancım doktora gittikten sonra vitamine başlasan iyi diilmi oda verir sana vitamin fikrimce canım

canım ben yeni başladım daha.. yani bi defa kullandım klomeni olmadı bi ay verdim kendi kendime önümüzdeki ay tekrar gidecem

hımm bak canım klomen tedavisine başladıgın zaman ara verme ve doktor degiştirme çok yıpranıyorsun bu doktordan 4. kez klomenim bundan önceki doktordan 2 kez kullandım kafama göre ara verdim sonra yeni baştan başladım ara vermeseydim şimdi belki hamileydim herşeyde bir hayır vardır ama birazda biz erkenden pes ediyoz şimdiki doktorumda 5 kez klomen tedavisi sonrada aşılama dedi bence sende sabret tedavini yarım bırakma asla

cetrına dowecem senı ha.....
ne bu bole umutsuz konuşmalar...
yaw sız yenı ewlı deılmısınız nasıl 7 ay dır bebek ıstıonuz

canım ben 10 ay olacak evli olalı sadece ilk iki ay ilişkiye giremedim 3. ayda girmeye başladım yani bu denemeden sonra 7. denemeye girmiş olcam

canım bu inofolik sabah 1 akşam 1 şasemi içtin bana 2 sabah 2 akşam dedi doktor 1 haftada bitiyo pahalıda bir ilaç

isyancım doktora gittikten sonra vitamine başlasan iyi diilmi oda verir sana vitamin fikrimce canım

canım haftaya gideceğim verecektir herhalde vitamin diye düşünüyorumm

canım bu inofolik sabah 1 akşam 1 şasemi içtin bana 2 sabah 2 akşam dedi doktor 1 haftada bitiyo pahalıda bir ilaç

evet canım yaa zam geldi şimdi birde..ama faydalı..ben sabah 1 akşam 1 içtim canım

yaaaa kizlar ben size birsey sorucam ... bu klomen sinir yapiyor muuuuuuu :KK52::KK52::KK52::KK47::KK47::KK47:
ben patlicak gibiyimmmm caticak yer ariyorum.. esimde 2 gundur bana diyor ki ; niye bagirarak
konusuyorsunnnn :2: icimden aglamak geliyorrrrr ayyy nebiliyim bu tuhafim iste ama neden... :KK14:
esimde 2 gunluk is seyahatine gitti.. :KK14::KK14::KK14::KK14:

tamam bende öyle kullanıyım bari ne farkederki sana doktormu öyle önerdi

canım ben ilk ay buradan okudum öle kullandım..sonra doktora gidince ben inofolic kullanıyorum günde 2 tane dedim..o da o zama dvm et dedi öle oldu canım..

yaaaa kizlar ben size birsey sorucam ... bu klomen sinir yapiyor muuuuuuu :KK52::KK52::KK52::KK47::KK47::KK47:
ben patlicak gibiyimmmm caticak yer ariyorum.. esimde 2 gundur bana diyor ki ; niye bagirarak
konusuyorsunnnn :2: icimden aglamak geliyorrrrr ayyy nebiliyim bu tuhafim iste ama neden... :KK14:
esimde 2 gunluk is seyahatine gitti.. :KK14::KK14::KK14::KK14:

kuzum bende sinir yapmadı ama fena uyku yapmıştı.. hep uyuyodummm

canım haftaya gideceğim verecektir herhalde vitamin diye düşünüyorumm

evet canım yaa zam geldi şimdi birde..ama faydalı..ben sabah 1 akşam 1 içtim canım

canım sen şimdilik bişi kullanma beslenmene dikkat et yeterli bence yine en iyisini sen bilirsin canım

canım sen şimdilik bişi kullanma beslenmene dikkat et yeterli bence yine en iyisini sen bilirsin canım

yok canım şu anda normal folik asit kullanıyorum sadece..
folis plus diye birşey.. başkada birşey kullanmıyorum..
sabahları 2 ceviz yiyorum..günde 1 bardak süt tamam özel yaptığım başka birşey yok...

X