Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

yaaaa kizlar ben size birsey sorucam ... bu klomen sinir yapiyor muuuuuuu :KK52::KK52::KK52::KK47::KK47::KK47:
ben patlicak gibiyimmmm caticak yer ariyorum.. esimde 2 gundur bana diyor ki ; niye bagirarak
konusuyorsunnnn :2: icimden aglamak geliyorrrrr ayyy nebiliyim bu tuhafim iste ama neden... :KK14:
esimde 2 gunluk is seyahatine gitti.. :KK14::KK14::KK14::KK14:

bndede war dedigun seyler canim bole midem bulaniyo kalbim hizli hizli atyo eskilerin dedigi gibi yuregim kalkti sanki kitu bisi olck gibi bunalma soktu yatin ignem yapilck cuma asilama insallah

canım bazen belli olmuyor geçen ay erken oldum geçen ay 03.02.2014 tarihinde olmuştum bugün 32 gün oldu bende diyorum 35 gün falan olsun olmazsam gidip kan verıyım demiştim

35 güne çıktığı oluyormu hiç ? oluyorsa bekle o zaman canımm benim detim düzenli 30. günü görürsem test yapmadan duramam herlde :)

bndede war dedigun seyler canim bole midem bulaniyo kalbim hizli hizli atyo eskilerin dedigi gibi yuregim kalkti sanki kitu bisi olck gibi bunalma soktu yatin ignem yapilck cuma asilama insallah

aynen bende de ... biraz oncede sanki adet olacakmisim gibi kasiklarimda hafif agri var ... yumurtalar mi
buyuyor acaba ??? :KK9:

Hadi canim insallah senin icinde hersey yolunda gider de guzel haberlerini aliriz digerleri gibi

Son düzenleme:
canım bazen belli olmuyor geçen ay erken oldum geçen ay 03.02.2014 tarihinde olmuştum bugün 32 gün oldu bende diyorum 35 gün falan olsun olmazsam gidip kan verıyım demiştim

valla Ozturk06 ne bileyim sen bana hamile gibi geliyorsunnnn :KK6:
isyan123 e de onceden oyle demistim bakkkkk :KK49:
Insallah sende oylesin ne biliyim oyle hissediyorum seni dusundugumde :KK9::KK16::KK16::KK16::KK36::KK36::KK36::KK36:

:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK1:

ohhhhhhhhhhhhhh maasallah canımm coook sevindim senin adına seni problem neydi canım kaç zamandır bekliyordun anlatsanda bizde moral bulsak biraz kuzum şimdiden saol saol saol. allah tamamına erdirsin inşalaaaaahhh

coooookkk tsk ederım cnm:)pkoluydum rabbım dualarımı kabul ettı meryem suresı okuyordum öyle ıste 9 ay oldu evlenelı 5 aydır ıstıyorduk:):nazar::emir_bebek:

valla Ozturk06 ne bileyim sen bana hamile gibi geliyorsunnnn :KK6:
isyan123 e de onceden oyle demistim bakkkkk :KK49:
Insallah sende oylesin ne biliyim oyle hissediyorum seni dusundugumde :KK9::KK16::KK16::KK16::KK36::KK36::KK36::KK36:

:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK1:

İnşallahhhhh canım walllaa okadar şişim ki napcağımı bilemiyorum adet olmayışım bana umut geliyor bana canım benim:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

kuzuuuuuuuuuuuuumm tebrikkk ederimmmmm Rabbim sağlıkla kucaına almayıda nasip etsin inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş :KK16::KK16::KK16::KK16: darısı bizeeeee dualrını eksik etme kuzummmmmmm :KK49::KK49:

kendıme dua ederken sızlerı hıc bır zaman unutmadım hala duamdasınız tsk ederım inş amin:)

seni cok iyi anliyorum yurtdisi Türkiye gibi degil ... bende brukselde yasiyorum .. kan testi icin bile 4 gun bekleniyor en az sinir oluyorummm :KK52:

canimmmm cok sevindimmm hayirlisi olsun insallah kucagina da almak nasip etsin Allahim :KK8: :KK6::KK16::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

Isyan ciktimi sonuclarin bu arada inan senin yuzunden benim kasiklarima agri girdi burdaaaaaa :KK9:

Evrakcu stres yapma hepinizde ayni sey oluyor bak Ozturk06 da aldi test yapti cikmadi birsey ama halende regl olmadi
testlerde hemen cikmiyor olabiliyor bazisinin hemen cikiyor bence bu kandaki degerlerin yukselisi ile ilgili herkese gore de
degisiyor ... :21: Gelicek bebisler merak etmeyinnnn ...
Insallah benimdeeeeeeee :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

amin inşallah darısı sıze ınsallah:)

kan tahlili yap bence bugün canım zaten geçmiş adetin varsa çıkar

o zaman ben yarın başlıyorum günde 1defa mı nasıl içicez

tebrikler canımmmmmmmmm :KK16: neler yaptığını anlat bize tatlımmmm

eve gidince eklicem kuzum:nazar:

meryem suresı okuyorum esıme caksır otu kecı boynuzu ılıskı sonrası ayaklar tamamen havaya bu kadr bırde duamda cokk ısrarcıydım:)darısı basınıza

yok canım bugün ağrım yok hiç göğüslerim acıyor bi tek gün geçtikçe çoğalıyor sanki ağrıı..benim progesterondan ama göğüs acımmm :KK50:

tühhhhhhhhhh yaaaaaaaaaaaaa şimdi ben 1 gün daha fazla beklicem dimi :KK47::KK47::KK47::KK47: inş yanlşıtırtır yaaa testi ne zman yapim peki ?

canım yarın sabah yap bence yaa..ne kaybetceksinkiii...

canım eger hamılelıkte ılk ayınsa bol bol su ıc kesenın gelışımı ıcın herseyden cok su onemluı

içiyorum canım 1,5 lit devirdim wc den çıkamadımm:KK1::KK1:

dun sızın gazınızla yaptım korka korka ıdrarda bgn saglık ocagnda ıstee öyle yanı:)))

canımmm hcg kaç çıktı pekiiii :KK52::KK52:

aynen bende de ... biraz oncede sanki adet olacakmisim gibi kasiklarimda hafif agri var ... yumurtalar mi
buyuyor acaba ??? :KK9:

Hadi canim insallah senin icinde hersey yolunda gider de guzel haberlerini aliriz digerleri gibi

ayyy cnm bnm ya insallah bizimde olur da bizde haykiririz sadece burda solucem bide aileler bilck ne kadar az kisi bilirse o kadar iyi olur edepli olurmus

X