Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

:nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar:
Allahim sen nazarlardan koru ... isyancim doktoruna gidicen mi belli mi ne zaman gidecegin
Gittiginde bebek kesesi burda dediginde iyice yerlesmis mi bir sor ??? Olmadi daha kuvvetli
tutunmasi icin ilac veriyorlar .. :nazar: Dikkat et kendine sakin usutme emi :KK16:

canım doktoruma haftaya gitmeyi düşünüyorum..kese falan oluşşsun bakalım..
doktorum zaten baya deneyimli güveniyorum ona ben...

Bende isyancim yakiya devam .. seninle konsutugumuz bal + tarcin corekotu karisimi ile beraber
klomen e devam .. bakalim insallah bu ayda bende tutar :emir_bebek:

Onceki zamanlarda yumurtlamaya dikkat ederek iliskiye giriyorduk ama bu ay kafama koydum
gun saymadan 1 aksam arayla iliskiye giricem esimle :KK76::KK76: benim gunlerim tutmuyor sanirim :KK31:

orda yazıyor ya canım boyu şukadar falan dıye onun yanında bayanın karnını gösterıyor ya ordan bahsetmiştim de

ahhh kiyamam sana kuzum ben :KK25:
daha gorunmez o resimde bk ne yazmis " içi su dolu iki hava kabarcığı görünümündedir." Insallah seninde olucak :KK16::KK16::KK16:

Valla artik bian once adet olayimda hapa baslayim diyorum ya gercekten suan okadar farkli bir psikoloji deyim ki anlatamam 1.bucuk yillik evliyim cocugum yok kiz kardesim rabbim sag salim saglikla kucugina versin bebisini kiz 6aylik evli 3ayinda hamile kaldi ya bana doktorum kiloda vermemi soyledi buda bir sebepmis cunku yumurtanin gerekli boyuta gelmemesinde simdilik 3kilo verdi hayirlisi artik

bende o psikolojideydim cok sukur adet oldum klomeni kullaniyorum bakalim faydasi olacak mi?vallahi cnm oyle diyorlar ama ben yasadigim ulkede goruyorum nasilda kilolu kadinlar catir catir doguruyor.bu arada boyun ve kilon kac cnm.ben 1.60 boyunda 55 kiloyum 27 yasindayim 1,5 yillik evliyim bende ama ben 7 aydir bebek istiyorum.rabbim nasip etmedi en hayirli zamanda cumlemize nasip etsin ins.

Dün heveslendim test yaptım çıkmadı canım :2::KK43:

seni cok iyi anliyorum yurtdisi Türkiye gibi degil ... bende brukselde yasiyorum .. kan testi icin bile 4 gun bekleniyor en az sinir oluyorummm :KK52:

canimmmm cok sevindimmm hayirlisi olsun insallah kucagina da almak nasip etsin Allahim :KK8: :KK6::KK16::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

Isyan ciktimi sonuclarin bu arada inan senin yuzunden benim kasiklarima agri girdi burdaaaaaa :KK9:

Evrakcu stres yapma hepinizde ayni sey oluyor bak Ozturk06 da aldi test yapti cikmadi birsey ama halende regl olmadi
testlerde hemen cikmiyor olabiliyor bazisinin hemen cikiyor bence bu kandaki degerlerin yukselisi ile ilgili herkese gore de
degisiyor ... :21: Gelicek bebisler merak etmeyinnnn ...
Insallah benimdeeeeeeee :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Evrakcum senın kacıncı gunun du bugün

canım bugün 26. günüm benimm son 3 gün kaldı 7 si batımmm...inş kuzummmmmm bugün yapmıcam yarın sabah bi ateşime bakayım artık hayırlısı :KK16::KK16:

evet geçen sefer yumurtam gelişti ama çatlamadı iğneye ragmen oda kist yaptı doktor da dogum kontrol verdi 21 gün kullandm aadet olup gittiğimde kist yok olmuştu şimdide klomen verdi bugünde eger yumurtam geliştirse iğne yapacak sanırım inş. bu sefer çatlar havuç suyu etkili oluyor mu gerçekten hiç denemedim cnm inş. en hayırlısı olur

bende bu ay basladim cnm incir havuc kurune ama faydasini goren cok ins sendede bendede isteyen herkestede faydali olurda bebeklerimize kavusuruz.

bende o psikolojideydim cok sukur adet oldum klomeni kullaniyorum bakalim faydasi olacak mi?vallahi cnm oyle diyorlar ama ben yasadigim ulkede goruyorum nasilda kilolu kadinlar catir catir doguruyor.bu arada boyun ve kilon kac cnm.ben 1.60 boyunda 55 kiloyum 27 yasindayim 1,5 yillik evliyim bende ama ben 7 aydir bebek istiyorum.rabbim nasip etmedi en hayirli zamanda cumlemize nasip etsin ins.

yaaa ben kiloyla alakali bir durum oldugunu dusunmuyorum .. :26: cunku suanda hamile cok kilolu
90 nin uzerinde bir bayan arkadasim varrr ...:KK42:

Bende isyancim yakiya devam .. seninle konsutugumuz bal + tarcin corekotu karisimi ile beraber
klomen e devam .. bakalim insallah bu ayda bende tutar :emir_bebek:

Onceki zamanlarda yumurtlamaya dikkat ederek iliskiye giriyorduk ama bu ay kafama koydum
gun saymadan 1 aksam arayla iliskiye giricem esimle :KK76::KK76: benim gunlerim tutmuyor sanirim :KK31:

kesinlikle canım adet bitiminden itibaren 20 güne kadar 1 gün ara ile ilişki şarttt :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
birde canım folik asit yerine inofolic kullan..ben onu kullandım pko lular içinde yumurtlama sağlıyor..
klomenle tam etki etti bende sanırımö...
hepinize öneririm inofolici

tabiki cnm mutlaka yazicam 2-3 gunse onemli degil hem adetimin 8-9 gunune denk gelir.o zamanda yumurtlama olmayacagina gore rahat olabilirm tsk ederim cnm .

londonelizabet Zaten doktorlar senin o dongune gore film tarihi veriyorlar.. mesela bende gecen sene haziranda basinda doktora gimistim
11 hazirana kadar hemen hsgs filmi cektir dedi.. ayin 11 ni gecmesin dedi .. 2 gun sonrasindan itibaren de iliski dedi..
ve ben o ay hamile kaldim :2: ama bebegim yasamadi kalbi durdu .. Vardir bunda da bir hayir dedik oyle atlattim ..

Filmden sonra iliskiye dikkat edin kizlarrr girin iliskiye bol bol ve ayaklarini yukari kaldirin belinize yastik koyun..
ayaklarinizi sicak tutun usutmeyin sakin .. esas usutme ic usutme hamile kalmamayi olusturuyor .. :KK24:

UĞURLU LİSTEMİZ :nazar:
İSİM
YAŞBAT
SONUÇ
İsyan123275 Mart 2014 2013Klomen ilk denemede HAMİŞŞ :KK49:
Evrakcu257 Mart 2014Klomen beklemede
Ariver2126 şubat 2014Klomenle ilk deneme
Ozturk0624belirsizKlomen beklemede
Dennizkabugu307 Mart 2014Klomen+çatlatma iğnesi

listeyi de düzeltelimmmmmmmmmm :KK76:
canım benide listeye dahil edermisin belki ugurlu gelir banadaEki Görüntüle 1007753

Kizlarrr sabah test yaptim.ikinci çizgi silikkk cikti...gittik kan verdimmmm :KK49:

gözünaydıııııınnnn çok sevindim canım :) Allah isteyen herkese yaşatsın bu güzel duyguyu... bende beklemedeyim göğüs ucu acısı var bu ay ilk defa 29.günüm bugun inşallah olur artık...

canım doktoruma haftaya gitmeyi düşünüyorum..kese falan oluşşsun bakalım..
doktorum zaten baya deneyimli güveniyorum ona ben...

Doktor dedigin oyle olmasi lazim , insan guvenmeli yani ... iyi dusunmussun hadi hayirlisi yavrucukkkk :nazar:

kesinlikle canım adet bitiminden itibaren 20 güne kadar 1 gün ara ile ilişki şarttt :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
birde canım folik asit yerine inofolic kullan..ben onu kullandım pko lular içinde yumurtlama sağlıyor..
klomenle tam etki etti bende sanırımö...
hepinize öneririm inofolici

inofolic okdir not ettim bunuda hatta bugun alirim eczaneden saniyorum olmadi ondan kullanayim bendeeee :KK16::KK16::KK16:
tesekkurler canim :21:

X