Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

cnm ben ingilterede yasiyorum.ve malesef burada secim yapma gibi bir sansim yok.bende tr de olsam cok arastirir ve oyle bir yontemi secerdim.bana islemden 1 saat once kullanmam icin agri kesici yazdilar o zaman anladim agrili olacagini.bide tr de rahim filmini tedaviye basladiktan sonra istiyorlar,mesela klomen bi kac ay kullandiktan sonra sonuc alinamadiginda rahim filmi isteniyor.ama burada ben doktora gittim ve hemen rahim filmi istediler,eve mektup geliyo cnm burada mektupta bi kac gun kanamaniz olur diye yaziyor.ondan dolayi bayagi korktum.ama bebisler icin herseye katlaniyoruz cnm ins benimde islemdede kullanilacak olan senin makineyle aynidir ins.tsk ederim cnm bu arada.

seni cok iyi anliyorum yurtdisi Türkiye gibi degil ... bende brukselde yasiyorum .. kan testi icin bile 4 gun bekleniyor en az sinir oluyorummm :KK52:

tey tey tey tey HAMILEYIMMMM:emir_bebek::nazar::KK49:darısı ısteyen herkesın basına:)

canimmmm cok sevindimmm hayirlisi olsun insallah kucagina da almak nasip etsin Allahim :KK8: :KK6::KK16::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

günaydın kızlar birazdn kan testi vereceğimm inş değerim yükselmiştir :18::18::18:
çok heyecanlıyımmm...
eğer değer yükselmiş ise hemen hamile takvimimi yapacağımm artıkkk :KK52::KK52::KK52:

Isyan ciktimi sonuclarin bu arada inan senin yuzunden benim kasiklarima agri girdi burdaaaaaa :KK9:

canımmmmm inş yaaaa umutlanmak istemiyorummmm sonu hüsran oluyor off offff :KK14::KK14: test aldımm bu arada ama beklicem yaa tek çizgi görmek istemiyorummmm :KK25::KK25:
Evrakcu stres yapma hepinizde ayni sey oluyor bak Ozturk06 da aldi test yapti cikmadi birsey ama halende regl olmadi
testlerde hemen cikmiyor olabiliyor bazisinin hemen cikiyor bence bu kandaki degerlerin yukselisi ile ilgili herkese gore de
degisiyor ... :21: Gelicek bebisler merak etmeyinnnn ...
Insallah benimdeeeeeeee :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

seni cok iyi anliyorum yurtdisi Türkiye gibi degil ... bende brukselde yasiyorum .. kan testi icin bile 4 gun bekleniyor en az sinir oluyorummm :KK52:

canimmmm cok sevindimmm hayirlisi olsun insallah kucagina da almak nasip etsin Allahim :KK8: :KK6::KK16::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

Isyan ciktimi sonuclarin bu arada inan senin yuzunden benim kasiklarima agri girdi burdaaaaaa :KK9:

Evrakcu stres yapma hepinizde ayni sey oluyor bak Ozturk06 da aldi test yapti cikmadi birsey ama halende regl olmadi
testlerde hemen cikmiyor olabiliyor bazisinin hemen cikiyor bence bu kandaki degerlerin yukselisi ile ilgili herkese gore de
Insallah benimdeeeeeeee :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Evrakcum senın kacıncı gunun du bugün

çıktı canım 2 günde 3 kart artmışş maşalllahhh :nazar::nazar::nazar::nazar: 56 çıktııı :KK76::KK76:

çıktı canım 2 günde 3 kart artmışş maşalllahhh :nazar::nazar::nazar::nazar: 56 çıktııı :KK76::KK76:

:nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar:
Allahim sen nazarlardan koru ... isyancim doktoruna gidicen mi belli mi ne zaman gidecegin
Gittiginde bebek kesesi burda dediginde iyice yerlesmis mi bir sor ??? Olmadi daha kuvvetli
tutunmasi icin ilac veriyorlar .. :nazar: Dikkat et kendine sakin usutme emi :KK16:

X