Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

tedavin hayırlı olsun cnm,ins.emeklerimiz bosa cıkmaz.
havucu nasıl yapıosun tatlım anlatır mısın bi?:KK31::KK31:

canım çok basit..
ben bir cezveye 2 havuç su ile 10 dk öle kaynatıyorummm..
sonra demlenmesini bekliyorum 10 dk ve içiyorum

1,5 Yıllık evliyim canım...
bizde 8 aydır korunmuyoruz olmuyor..
bende pko var ama ileri derecede değilş işte..eşimde bir sorun görünmedi..
doktorum HSG istedi ama ben korktum o da klomeni bir deneyelim bakalım dedi..
deneyin bakalım canım inş olumlu sonuclar alırız hep berabercik

:)

ben ılaca başlayınca yanı adtımın 2. gunu bal tarcın corekotu kurune baslıcam kuzu yumurtaların buyumesıne ve hormon dengelemesıne yardımcıoluyormus

bal tarcın cörekotunu karısım yapıp mı yiyorsunuz?
günde ne kadar?Allah ım emeklerimizi bosa cıkarma :KK14:

amin inşallah canım tam tarifi sana aksam atıyım mı kuzu eşimin telefona kaydetmiştim tarifi yada bak google dan bulursun belki
ha buldum bak 12 tatlı kasıgı corek otu ama ogutulmus olacak 10 cay kasıgı tarcın toz olacak
10 yemek kasıgı bal macun kıvamına gelene kadar karısıtır sabah aksam 1 yemek kasıgı al adetın 2. gunu basla 10 gun boyunca al canım

amin inşallah canım tam tarifi sana aksam atıyım mı kuzu eşimin telefona kaydetmiştim tarifi yada bak google dan bulursun belki

tamam ben bi bakayım cnm saol tatlımm :KK16::KK16::KK16:
inşallah birşeyler vesile olur rabbim kısmet ederrr :emir_bebek::emir_bebek:
arkadasım 2 ay keciboynuzu içirdi eşine,hamişşşş :KK31::KK31:

tamam ben bi bakayım cnm saol tatlımm :KK16::KK16::KK16:
inşallah birşeyler vesile olur rabbim kısmet ederrr :emir_bebek::emir_bebek:
arkadasım 2 ay keciboynuzu içirdi eşine,hamişşşş :KK31::KK31:

yazdım bak arama bosuna ozelden msj attım konunun altına da yazdım yaptım ıste bısıyler :) geldı demı kız tarıf kecı boynuzu pekmezı ıcırsek olmamı acep

İnşallah canım ya hayırlısıyla mutlu haberlerimizi vermeyi nasp etsin darısı sana olsun inşallah klomen kullandın mı sen

ben adet olunca gıdıcem oyle verıcek doktor kuzum daha baslamadım benım yumurtada bırı 9 mm bırı 12 mm dı klomenle buyur catlar dollenır insallah sagol bacım hepımız ıyı haberlerımızı yazarız ınsallahhhhh

yazdım bak arama bosuna ozelden msj attım konunun altına da yazdım yaptım ıste bısıyler :) geldı demı kız tarıf kecı boynuzu pekmezı ıcırsek olmamı acep

cook tsk cnmmsın saoll :KK54::KK54:
olur cnm ikinizde yiyin:KK16::KK16:
biz normal üzüm pekmezi yiyoz :KK31:

Sagolunda sorunlu vucut derken hic olmazmi gebelik

hayır canım gebelik olmayacak diye bişey demedim ben.sorunlu olan yani engelli diyeyim o bebekler gelişimi olmadan vücut atıyormuş doktorlar öyle diyor.ama hiç üzülme kimyasal gebelikten sonra cok daha rahat hamile kalınıyormuş.

ben adet olunca gıdıcem oyle verıcek doktor kuzum daha baslamadım benım yumurtada bırı 9 mm bırı 12 mm dı klomenle buyur catlar dollenır insallah sagol bacım hepımız ıyı haberlerımızı yazarız ınsallahhhhh

Olur canım inşallah vaktı zamanı vardır allahım buyuk klomen buyutur allahın ıznıyle canım

canım sor bakalım doktoruna bizimlede paylaşırsan sevinirm..
canım aradım mantr olabilir pazrtesi gel sıkıntı yok dedi hayırlısı bakalım
evet canım yumurtan oluşmuştur ağrı o nedenledir. çünkü benimde aynısı oldu. bir de akıntım çok fazlaydı zaten doktor ağrın var mı akıntın arttı mı diye soruyo ilkten. inş güzel sonuçlar alırsın tatlım. ben de sana dua edicem cumanın yüzüsuyu hürmetine kuzumm.

sol kasığımda var ağrım bugün ve aşırı akıntım var canım seninde öyle olmuşmuydu ??? süt kesiği gibi ama hiçbir ay böyle olduğumu bilmiyorum doktorumu aradım korktum çünkü anllattım mantar olabilir gelmene gerek yok dedi.ben yumurtlama akıntısıdır diye korkmuştum acaba erken mi oluştu klomenle çatladı dedim birde doktorum ilişki yok demişti ondan dolayı belki çağorırı dedim.ama inş mantar deildir ya :KK43:((( inş canımm bebişklerimize kavuşuruz bu ay eylülüm.

aleyküm selam canım

:KK3::KK52:

Canım şimdi bende başka bir doktora gittim bugün yumurtalıklarıma baktı maşallah çok ıyı büyüklüğü dedi çatlatma iğnesi vurmadı kendisi çatlıycak durumda dedi canım allahım yardımcımız olsun canım:KK16:
gözün aydın canımm inş bebişinn koşarak gelir sna bu ay :) sende akıntı cok oldumu peki klomen kullanırken ???
kızlar buda benim ilk ayım klomenler (serephone)...
hap biteli 4 gün oldu...
arada sağ kasığımda batmalar var..
inş bize şifa olur bu ilaçlar..
benim hapta 4.günüm bugün sol tarfıma acayip batmalar var :KK43:(( ve aşırı akıntım....
ben şimdi klomen kullanıyorumm canımmm..
adetimin 9. gününden beride akşamları havuç kaynatıp içiyorum..
incirle havuç demişler ama ben inciri yapmadım..
havuç çatlama sağlıomuşş bende o yüzden yapıyorumm bakalım faydası olacakmı
bu havuç kürümü oluyo acaba ??? ben incrile birlikte yapılıyo normalde havuç ama çörek otu yapıyorum ikisini bir yapamadıımdn klomenim bitsin bende günlük havuç yicem çiğden düşünüyodum acaba suyunu içmek daha mı iyi olur...

canım aradım mantr olabilir pazrtesi gel sıkıntı yok dedi hayırlısı bakalım

sol kasığımda var ağrım bugün ve aşırı akıntım var canım seninde öyle olmuşmuydu ??? süt kesiği gibi ama hiçbir ay böyle olduğumu bilmiyorum doktorumu aradım korktum çünkü anllattım mantar olabilir gelmene gerek yok dedi.ben yumurtlama akıntısıdır diye korkmuştum acaba erken mi oluştu klomenle çatladı dedim birde doktorum ilişki yok demişti ondan dolayı belki çağorırı dedim.ama inş mantar deildir ya :KK43:((( inş canımm bebişklerimize kavuşuruz bu ay eylülüm.

mantar bi ara bendede oldu çok kötü bişey

aşırı akıntı oluyor beyaz süt kesiği gibi bi kaç gün ihmal edersen bu akıntı kaşınıtıya çeviriyor ve hafif kötü bi koku oluyor

X