Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım sor bakalım doktoruna bizimlede paylaşırsan sevinirm..

tmm canımm sorayım ben bu akıntıyı yumurtlama akıntısı diye biliyorum ama bu sefeeki cok cok aşırı bi sorayım belki çağırır riske atmayım ilişkide yok demişti hayırlısı...

geçmiş olsun canım kimyasal gebelik geçirmişsin benimde değerim gün gecitkçe düştü ve sonra adet oldum hayırlısı ama sakın üzülme çünkü bu bebekler genetik olarak sorunlu olan bebeklermiş yani vücut sorunlu bebeği kabul etmeden geri atarmış Rabbim c.c. cok güzel bir mekanizma kurmuş gerçekten vücudumuzda..Allahım en kısa zamanda sağlıklı bebişler versin inş canım geçmiş olsun...

Sagolunda sorunlu vucut derken hic olmazmi gebelik

bende kullanıyorum bu 4 üncü kullanışım

mrb arkadasım bu 4 kullanısım demıssın sonc aldın mı hala beklemedemısın benımde yumurtalarım buyumuyormus bende adet olunca gıdıcem klomen baslıcak muhtemelen doktorum sana ne ıcın verdı canım.

hepimizin girme amacı belli zaten ccanımm :))) canım inş bebişin tutunmuştur ve seninledir dularımdasın Rabbim c.c. herkese nasip etsin.benim hapımın 4. günü bugün pazarteside kontrolüm var hayırısı sol kasık tarafımda ağrı hissediyorum yumurtlamdan mı acaba?

evet canım yumurtan oluşmuştur ağrı o nedenledir. çünkü benimde aynısı oldu. bir de akıntım çok fazlaydı zaten doktor ağrın var mı akıntın arttı mı diye soruyo ilkten. inş güzel sonuçlar alırsın tatlım. ben de sana dua edicem cumanın yüzüsuyu hürmetine kuzumm.

:2:

bende kullandım ama bir tırt olmadı şimdi aşılama yaptırıyorumm hayırlsı. bide konu başlığını nasıl yaptın bn bilmiyorum klomen kullanan die... yardımcı olursna sevirnirim

canım kendını uzme demekkı vKTI SAATI VAR bunlar aslında hep bahane umarım asılaman olumlu sonuc verır

yok kuzu ya benı de cagırmadı demek kı dıyorum gerek görmedıgı ıcın cagırmadı kendımı öyle avutuyorum:)bırde uygalayacgnn kür feln var mı?

didemali2 benımde yumurtalar buyumuyormus doktor regl olunca gel ılac baslıcaz dedı muhtemelen klomen verecek ben bal tarcın cörek otu kurunu duydum adetın 2.gunu baslayıp 10 gun sabah aksam 1 yemek kasıgı alınıyormus detaylarını netten arastır yumurtaları buyutmeye ve hormon duzenlemeye yardımcı oluyor ve gebelıgı kolaylaştırıyormuş bende başlıcam adet olunca inş sonucta bitki bunlar şifa niyetine dene derim yardımcı olur inşallah

mrh öztürk06 nasılsın kuzum sen hangı dr gıdıyorsun???? anladıgım kadarıyla ankaradasın bende ankaradayım tıp fakultesi cem beye gıdeceğim baya ıyı dr dıye öğrendım

mrb denizkabugu bende ankaradayım yumurtalarım yeterli buyukluge ulaşmıyormuş numune hastanesi nilüfer benlioğluna gidiyorum senin sorun nedir ne tedavisi verdi nilüfer hn için cok iyi doktor diyorlar aklında bulunsun derim canım

mrb denizkabugu bende ankaradayım yumurtalarım yeterli buyukluge ulaşmıyormuş numune hastanesi nilüfer benlioğluna gidiyorum senin sorun nedir ne tedavisi verdi nilüfer hn için cok iyi doktor diyorlar aklında bulunsun derim canım

oy canım benım çok sağol önerin için şimdi yeni gitmeye başladım klomen verdı yumurtalıklarım da sorun var ama tam anlayamadım çatlamıyor dıye bılıyorum normalde adettim düzenlidir ama etlık hast tembellik var demişti senın dr ücreti ne kadar? kuzum

oy canım benım çok sağol önerin için şimdi yeni gitmeye başladım klomen verdı yumurtalıklarım da sorun var ama tam anlayamadım çatlamıyor dıye bılıyorum normalde adettim düzenlidir ama etlık hast tembellik var demişti senın dr ücreti ne kadar? kuzum
normaalde ücretsiz olması gerekiyor sgk hast. oldugu için ama ben ücretli gidiyorum yapılan tahlil ve muayene ile birlikte her gittiğimde 50 tl veriyorum bence zaten bu gibi durumlarda özel hast. tercih etmemek gerek insanların iyi niyetinden faydalanıp gerekli gereksiz bir sürü test yapıyorlar ben randevu ssati beklerken konuşuyorum bazen hastalarla tum bayanlar cok memnun nilüfer hn dan inşallah emeklerimin karşılığını alırım bende çok beklemeden olumlu sonuçlar alırım herkes inşallah kavussun bekledigine

normaalde ücretsiz olması gerekiyor sgk hast. oldugu için ama ben ücretli gidiyorum yapılan tahlil ve muayene ile birlikte her gittiğimde 50 tl veriyorum bence zaten bu gibi durumlarda özel hast. tercih etmemek gerek insanların iyi niyetinden faydalanıp gerekli gereksiz bir sürü test yapıyorlar ben randevu ssati beklerken konuşuyorum bazen hastalarla tum bayanlar cok memnun nilüfer hn dan inşallah emeklerimin karşılığını alırım bende çok beklemeden olumlu sonuçlar alırım herkes inşallah kavussun bekledigine

amın canım senın dr prof mü? sana ne tedavı uyguladı açık açık konuşuyor mu? senınle sıkıntı hakkında ben ılkdefa gıttım gerçi ama pek bişy bahsetmedi :) bende ona guvendım

amın canım senın dr prof mü? sana ne tedavı uyguladı açık açık konuşuyor mu? senınle sıkıntı hakkında ben ılkdefa gıttım gerçi ama pek bişy bahsetmedi :) bende ona guvendım

canım ben 9 aylık evlıyım 8 aydır korunmuyoruz adetlerım 15 20 gune kadar gecıkıyordu gebelık olmuyordu bende gıdıım dedım bı doktora ıyıkıde gıtmısım cok ovduler zaten nılufer hn gereklı olan tum tahlıllerımı yaptırdı ıdrar kan hormon hepsınormal cıktı cok sukur korunmadıgımızı bıldıgı ıcn ısrarla alttan muayene atmedı adte olursan eger gel dedı en son 20 gun gecıkmelı adet olunca gıttım tekrar bı hormon testı ve transvajınalfollıkulometrı ıstedı muayene sonuncumda sagda 12 mm solda 9 mm ıkı yumurta olustu ama gebelık ıcın yeterlı degılmıs sonuclara bakınca sukur kı bunların caresı var dedı ne sorsam sıkılmadan cevap verıyor allah razı olsun muayene saatı bıtmıs olsa bıle hastalarını bıtırmeden gıtmıyor kadıncagız sagolsun nıtekım son muayenemden sonra tekarar adet olunca gel dedı ılaca baslıcaz dedı 17 19 u gıbı olmam gerekıyor bakalım gıdınce klomen verecek muhtemelen cunku raporun altına klo dıye not almıs snın problem nedır canın

bende bugun klomen kullanmaya başladım.geçen ay adetim gecikti kist patlaması yaşadım 6aydır olmuyodu yumurta takibi yaptık 3 günde 2mm büyüyünce bu ay yedaviye başladık prolaktınımde 36 çıktı onun içinde dostinex kullanacam. benim gibi olan var mı

aleyküm selam canım

:KK3::KK52:

bende bugun klomen kullanmaya başladım.geçen ay adetim gecikti kist patlaması yaşadım 6aydır olmuyodu yumurta takibi yaptık 3 günde 2mm büyüyünce bu ay yedaviye başladık prolaktınımde 36 çıktı onun içinde dostinex kullanacam. benim gibi olan var mı

:KK55::KK55:selam kızlar ben geldimm :KK3::KK3:

Canım şimdi bende başka bir doktora gittim bugün yumurtalıklarıma baktı maşallah çok ıyı büyüklüğü dedi çatlatma iğnesi vurmadı kendisi çatlıycak durumda dedi canım allahım yardımcımız olsun canım:KK16:

X