Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

kızlar buda benim ilk ayım klomenler (serephone)...
hap biteli 4 gün oldu...
arada sağ kasığımda batmalar var..
inş bize şifa olur bu ilaçlar..

Canım şimdi bende başka bir doktora gittim bugün yumurtalıklarıma baktı maşallah çok ıyı büyüklüğü dedi çatlatma iğnesi vurmadı kendisi çatlıycak durumda dedi canım allahım yardımcımız olsun canım:KK16:

amin canım inşallah klomen mı kullanıyordun sen kac mm olmus yumurtalarne yazıyor raporunda

adet tarihin demek cnm?:KK16::KK16:
ne zmn adet olacaksın demek :KK9::KK9:
heee ok anladm :) ocak 17 ama sureklı gecıkmelı oldugu ıcın tahmın edemıyorum artıkın bı olaydı hayırlısıyla gıddıp alacam ılacımı sen asılama yaptırmıstın demı klomen kullandın mı oncesınde canım

Canım ben klomen kullandım doktorum sağ tarafta iki tane yumurta oluşmuş solda da var dedi bir tanesi 17mm diğeri 18mm dedi

hııım ıyı ıyı maaiallah 18 mm yeterli gebelık için kac aydır kullanıyorsun klomenı kuzum ınsallah gelır bebek cok bekletmeden boyle ılac kullanınca sartlanıyor ınsan ıster ıstemez demı

kızlar buda benim ilk ayım klomenler (serephone)...
hap biteli 4 gün oldu...
arada sağ kasığımda batmalar var..
inş bize şifa olur bu ilaçlar..

neden verdı sana klomenı doktorun canım buyumuyormuydu yumurtalar inşallah ilk ayda alırsın iyi sonuc bızede moral olursun kuzu

neden verdı sana klomenı doktorun canım buyumuyormuydu yumurtalar inşallah ilk ayda alırsın iyi sonuc bızede moral olursun kuzu

canım bende pko görünümü varmış..
dotorum yumurtlaman biraz yavaş dedi..desteklememiz lazım dedi..
bir önceki ay progesteron testi yaptırdı 21. gün 10,58 çıktı..yumurtlamam var ama çok olgun değilmiş yavaşmış..
8 aydır gebe kalamadım..
senin kaçıncı denemen tatlım

heee ok anladm :) ocak 17 ama sureklı gecıkmelı oldugu ıcın tahmın edemıyorum artıkın bı olaydı hayırlısıyla gıddıp alacam ılacımı sen asılama yaptırmıstın demı klomen kullandın mı oncesınde canım

ocakta,evet cnm 2 doz klomen kullandım ctalatma ignesi :KK30:
sonrasında 36 saat sonra asılama oldum.ama tutmadı :KK14::KK14:

anladım canım neden dırek asılama yaptı acaba klomen ve catlatma ignesi yeterlı degılmı

benim doktor beni hemen hamile bırakmak istedi ama nasip degilmis. :KK14::KK14:
zamana bırakcam cnm,kür mür denicem bu ay bakalım.hem maddi & hem manevi cok yıprandım:KK43::KK43:
coook üzüldüm,coookk agladımmm.rabbim nasip ederse olur inanıyorum vakti gelir insallahhh :KK31::KK31:

canım bende pko görünümü varmış..
dotorum yumurtlaman biraz yavaş dedi..desteklememiz lazım dedi..
bir önceki ay progesteron testi yaptırdı 21. gün 10,58 çıktı..yumurtlamam var ama çok olgun değilmiş yavaşmış..
8 aydır gebe kalamadım..
senin kaçıncı denemen tatlım

ben daha başlamadım kuzucuk bakma bilmiş bilmiş yazıp durduguma yazılanlardan ogrendıklerımle konusuyom kız bız 8 aydır korunmuyoruz bı sonuc alamayınca gıttım dr a yeterlı buyukluge ulasmıyomus yumurtalarım adet olunca gel ılac başlayalım dedı raporumun altına da klo yazmıs oradan bılıyorum klomen kullanacagımı kac yıllık evlısın canım

benim doktor beni hemen hamile bırakmak istedi ama nasip degilmis. :KK14::KK14:
zamana bırakcam cnm,kür mür denicem bu ay bakalım.hem maddi & hem manevi cok yıprandım:KK43::KK43:
coook üzüldüm,coookk agladımmm.rabbim nasip ederse olur inanıyorum vakti gelir insallahhh :KK31::KK31:
tabıkıı ole kuzucum vaktı saatı gelmedı bunlar bahane ıste bıze sen ozele gıdıyordun demı bence bır ay falan dınlendıkten sonra sgk dan ıı bı doktor arastır al raporlarını gıt gorun derım ben ben devlet hastanelerıne daha cok guvenıyorum acıkcası

tabıkıı ole kuzucum vaktı saatı gelmedı bunlar bahane ıste bıze sen ozele gıdıyordun demı bence bır ay falan dınlendıkten sonra sgk dan ıı bı doktor arastır al raporlarını gıt gorun derım ben ben devlet hastanelerıne daha cok guvenıyorum acıkcası

evet cnm özele gidiyodum.bakalım bi kac ay ... :KK55:
saldım cayıraa..mevlam kayıra .. :KK14::KK14:
sen kür falan uyguluyo musun?faydası varmı ki? :KK31::KK31:

ben daha başlamadım kuzucuk bakma bilmiş bilmiş yazıp durduguma yazılanlardan ogrendıklerımle konusuyom kız bız 8 aydır korunmuyoruz bı sonuc alamayınca gıttım dr a yeterlı buyukluge ulasmıyomus yumurtalarım adet olunca gel ılac başlayalım dedı raporumun altına da klo yazmıs oradan bılıyorum klomen kullanacagımı kac yıllık evlısın canım

1,5 Yıllık evliyim canım...
bizde 8 aydır korunmuyoruz olmuyor..
bende pko var ama ileri derecede değilş işte..eşimde bir sorun görünmedi..
doktorum HSG istedi ama ben korktum o da klomeni bir deneyelim bakalım dedi..

ben şimdi klomen kullanıyorumm canımmm..
adetimin 9. gününden beride akşamları havuç kaynatıp içiyorum..
incirle havuç demişler ama ben inciri yapmadım..
havuç çatlama sağlıomuşş bende o yüzden yapıyorumm bakalım faydası olacakmı

ben şimdi klomen kullanıyorumm canımmm..
adetimin 9. gününden beride akşamları havuç kaynatıp içiyorum..
incirle havuç demişler ama ben inciri yapmadım..
havuç çatlama sağlıomuşş bende o yüzden yapıyorumm bakalım faydası olacakmı

tedavin hayırlı olsun cnm,ins.emeklerimiz bosa cıkmaz.
havucu nasıl yapıosun tatlım anlatır mısın bi?:KK31::KK31:

ben ılaca başlayınca yanı adtımın 2. gunu bal tarcın corekotu kurune baslıcam kuzu yumurtaların buyumesıne ve hormon dengelemesıne yardımcıoluyormus

X