klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

merhaba günaydın arkadaşlar.. nasılsınız.. yenı uye sayılırım.. 9aydır bebek ıstıyoruz ama olmadı 24 nısanda ovitrelle iğnesi vuruldum 9 myıs bat ım.. ama hıc umudum yok adet olacakmışım gibi hissediyorum.. sanırım bu ayda olmıcak.. bu klomenı ılk kullanısım.. peki bilen tecrubelı arkadaslar bundan sonrakı aşama nasıl olacak bilen var mı.. eger gebelik oluşmassa

hemen çatlatma iğnesimi vurdu sana.. cnm klomen 6 ay kullanılıyor.buarada eger ihtiyaç görürse film çekio tüpler tıkalı değil mi diye sana.eşinide ürolojiye sperm testine yolluoyr..ama 5 aya kadar kullandıysan artık drlar aşılamayı anlatmaya başlıyorlar.aşılamadan sonrada tüp bebek oluyor cnm..inş gerek kalmadan bebişin olur

kızlar nasılsınız.ben çok yogun ve yorgun bir gün daha geçirdim.eşim gezerek ben telle işten beri tüm gün pregnyl aradık yine.. bu streste bizi bitirecek zaten...
bugun okuyamadıklarıı okuyayım dedim bitiremedim..var mı güzel haberler..
ee kızlar ne var neyok..
eeloocaan sibelcim nasılsınız.olmadınız daha gelmedi kırmızılar.. hadi artık baktırında vein şu müjdelerii bende göbek atayım şöylee

hosgeldın canım buldun mu ıgneyı walla dılekcım hıc sorma resmen kırmızılar gelsın dıye abalıyorum hamıs degılım bılıyorum ama adet olsam yenı bı catlama donemı gelcek yenı umıtler felan ama kırmızı yok sancı war ama gece gelcek

hosgeldın canım buldun mu ıgneyı walla dılekcım hıc sorma resmen kırmızılar gelsın dıye abalıyorum hamıs degılım bılıyorum ama adet olsam yenı bı catlama donemı gelcek yenı umıtler felan ama kırmızı yok sancı war ama gece gelcek
eşim bulmuş biyerden oda hamiş kalmış vermiş.. gelemeyecek sana kırmızı bebiş gelecek inş..bebiş yer yapıo kendine annesi..

Kızlar benim bir sorum var bu yumurta gelişimi için göbekten iğne yapan arkadaşlar adetin kaçıncı günü başladınız kaç gün yaptınız ve ne zaman kontrole gittiniz Cvp verirseniz sevinirim

X