klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Kızlar geçen hafta HSG çektirmiştim 350 tl para almışlardı bende SGG'nın 170 numaralı hattını aradım ve kurumun neden ödemediğini sordum gelen cevapta bu işlem içinhastanenin benden en fazla 20 tl alınabileceğini yani kurumun karşıladığını söylediler bende gereken işlem yapılsın deye dilekçe verdim sonra hastaneye gittim özel bi hastane muhasebe müdürü ile görüştüm emekli sandığı bu işlem için 40 tl ödüyor hiç bir dr. 40 tl için bu işlemi yapmaz dedi sinir oldum kızlar bildiklerinize tanıdıklarınıza anlatın ve işlem yaptıranlar faturasını muhakkak alsın ve 170 numaralı şikayet hattına şikayet edin çocuk sahibi olamak isteyenleri suistimal ediyorlar ödemeyin ve şikayet edin ki insanları dolandıramasınlar..............Çok sinir oldummmm

walla canım benım hastahanemde ozeldı ben 8 tl ye cektırdım o kadar para werılırmı ya

ayyy zeyneepp yook hamile değilim. meraktan yaptım yavvv :KK1::KK1:

yaptım bu sabah öğrendim. negatif..

canım değilim yaa.. heveslendim olsaydı nasıl olurdu acaba diyee:KK25::KK25::KK25:

innşşş canımmm. hep beraber yapıcaz..

kızz yokkk elif de değil. o da yeni aşılama yaptırdıı..
ayy ben siliyorum bunu yok yere kızçelerim sevinmesinnn:KK9::KK9::KK9:

Allah iyliğinizi versin bende noluyo diyorum kızlar allah inşallah bizede nasip edecek ooooo takvimleriiiiii:)))

elif canım çok sessizsin bugünlerde. iyi misin tatlım? hiç sesin çıkmıyor.

iyiyim çok şükür canım ya değişik bi durum olmayınca yazıcak bişeyde olmuyor canım öyle sizin sohbetlerinizi okuyorum bol bol saol tatlım teşekkür ederim sorduğun için sen kan testi yaptırdıysan söktürücü içsene canım en azından yeni tedavine başlamış olursun

anam ben bı adet olaydım :)) kuru sancı cekıyom resmen acaba benımkı kac haftalık olurdu olsaydı :)))hesapladım az da olsa 4 haftalık oluyor :):KK16:

elıf sen de fazla gırmıyorsun bu aralar canm benı hıc sormuyon yumoslarımı teyzesı cuce kalmıslar ne yapalım buyumelerı ıcın:KK14::KK14::KK14:

yok tatlım aşk olsun sürekli takip ediyorum ama yazmıyorum pek doktor 2. bi iğne daha vermiş büyürler hiç sıkma canını prolaktinin normalse bol bol incir ye canım psikoloji çok önemli çok stres yapıncada büyümüyo yumoşlar stres yapma canım iyi düşün iyi olsun

anam ben bı adet olaydım :)) kuru sancı cekıyom resmen acaba benımkı kac haftalık olurdu olsaydı :)))hesapladım az da olsa 4 haftalık oluyor :):KK16:

hamuru yaptın mı dedım gormedın heralde canım.... sen de bı dene hayatm nolcak bı kere gorunsun sonra sılersın:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

X