klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

beni kizinin yanina nobetci olarak birakti canm

hey aallahım ya kız sende azıcık aç ağzını konuş konuş de böle böle kocana çek bi fırça valla bacım sana bişi söylüyeyim mi alınma ama senin sonun hiç iyiye gitmiyo valla taş olsa çatlardı şimdiye bu ne be böle valla evde hizmetçi olmuş çıkmışsın tamam kocanı seviyorsun iyi ama bu kadar da hürmet gösterme sen kendini mahvediyorsun sende insansın valla kadınız diye hep ezecekler deil ya bizimde canımız var:KK20::KK20::KK20:

Gecmis olsun canim

Uzulme nesi olduguna dahir bisey ogrenirsen yaz.

Ah canim gecmis olsun

Bende bugun bir gelisme yok aksam 12 ignemi olcam ama elif dr gitcekti onda haberler vardir.
Yaa kizlar benim spremler hep disari tasiyo yaa off ne yapsam hepp disarda sizde de oluyormu?birde eger benim bu catlama ignelerinden sonra bebek olmamasi acaba ondanmi iceri giden yok mu yada az mi gitti dedim eger ondansa asilamayla hepsi iceri gitcek tutma sansim daha yuksek olcak dimi
Cnm bi miktar dışarı akıyor bendede oluyor. O önemli değil. İçerde kalanlar yeterli olur. Doktor öyle demişti. 1 saat kadar popona yastık koyup yattın mı. Aşılamada oran % 15-20 arası. Doğal yolla % 6 canım. Ama olcak sen içini ferah tur

slm kızlar bu aralar pek giremedim .geçmişi biraz okudum .ben hayıt suyuna ve arı sütü poleni kapsülüne devam ediyorum .bakalım 1. şişem bitti bugün tekrar alıcam 2 gün ara verdim yola devam hayırlısı olsun buda olmazsa direk tüp bebek :KK5:ama bu hayıt suyu formlarını okudum çok sayıda gebe kalan var :KK16:

Tekrar gecmis kusucegin insan kocan degil bence neyse konismiyim ben :)

hakedıyor ama hastanedeydım fazla yazamadım yenı geldım herseyı ben cekmek ıstemıyorum bıraz da o ceksın bıraz ceksın kı cıkarsın benı bu evden hastaneye gıderken de hıc konusmasdım onunla

hey aallahım ya kız sende azıcık aç ağzını konuş konuş de böle böle kocana çek bi fırça valla bacım sana bişi söylüyeyim mi alınma ama senin sonun hiç iyiye gitmiyo valla taş olsa çatlardı şimdiye bu ne be böle valla evde hizmetçi olmuş çıkmışsın tamam kocanı seviyorsun iyi ama bu kadar da hürmet gösterme sen kendini mahvediyorsun sende insansın valla kadınız diye hep ezecekler deil ya bizimde canımız var:KK20::KK20::KK20:

canım esım susuyo ben soyleynce de kotu oluyorum bosver hersey kalsın yerınde Allah haklarından gelır bu sekılde de nasıl cocuk yapacaksak bılemıyorum yanı ama ben cok salagm ıkı sey soylesın hemen unutyorm cock ıstememın de en buyuk amacı yanlızlıgımı paylasmak onunla ayrı bır hayat kurmakıkımızın olacagı bır hayat zaten esımden umudu kestım o annesını secıyor her zamankı gıbı sadece ıkımız olalım yeter:KK16::KK16:

Böyle konuşmamakla olmaz canım. Açık açık söyle herşeyi bilsin. İçine atmaktan hasta olursun mazallah.

attım atacagım kadar canm konussaydım onceden konusurdum kı zaten kaynana da onu ıstıyo cevap vereym kı benımle tartssın ıcını bosaltsın ama ben tabıkı buna ızın vermıyorum onun da ıcınde kalsın benım de hasta olunca da onlara kına alcm zaten:KK60:

bugunku kontroldede doktor yumurtalıkların ılaca cevap vermıs dedı 3 ten fazla yumos vardı bu omrumde yasadıgım ıkıncı surprız ıkı ay once de ıncır yedıkten sonra oyle olmustu ama o zaman bı tanesı tek buyumustu bı tanesı 8 mm gıbıydı doktora ıkı defa da sordum soylemedı cuma gel bakalım dedı hepsı buyurse asılama yapmycak herhalde sadece ıkı tane ıstıyormus doktor beycık ben cogul ıstıyorum dıyorum o yok dıyor bakalım artık ınsallah cumaya kadar buyurse ovıtrelleyı yapcak ama cuma daha sekızıncı gun oluyo erken degıl mı ya asılama ıcın de 600 dedı:KK5::KK5::KK5: cok degıl mı ya

bugunku kontroldede doktor yumurtalıkların ılaca cevap vermıs dedı 3 ten fazla yumos vardı bu omrumde yasadıgım ıkıncı surprız ıkı ay once de ıncır yedıkten sonra oyle olmustu ama o zaman bı tanesı tek buyumustu bı tanesı 8 mm gıbıydı doktora ıkı defa da sordum soylemedı cuma gel bakalım dedı hepsı buyurse asılama yapmycak herhalde sadece ıkı tane ıstıyormus doktor beycık ben cogul ıstıyorum dıyorum o yok dıyor bakalım artık ınsallah cumaya kadar buyurse ovıtrelleyı yapcak ama cuma daha sekızıncı gun oluyo erken degıl mı ya asılama ıcın de 600 dedı:KK5::KK5::KK5: cok degıl mı ya

gelişmeleri de yazmaya devam edersin umarım sonucunu merak ettim..sorun rezerv azlığı mıydı geçmişi okumaya vaktim olmadı da

gelişmeleri de yazmaya devam edersin umarım sonucunu merak ettim..sorun rezerv azlığı mıydı geçmişi okumaya vaktim olmadı da

pco canım benımkı onun ıcın fazla olusmuyodu klomen ve ovutrelle ıle olmadı bu ay ganal f kullanıyorum canım asılama yapılabılır ya da yapılmayablr bellı degıl yazarm yıne

Cnm bi miktar dışarı akıyor bendede oluyor. O önemli değil. İçerde kalanlar yeterli olur. Doktor öyle demişti. 1 saat kadar popona yastık koyup yattın mı. Aşılamada oran % 15-20 arası. Doğal yolla % 6 canım. Ama olcak sen içini ferah tur

valla canım içeri giden olmadı galiba neyse artık kısmet dicem ben gidiyom kızlar gezmeye gelemezsem merak etmeyin sizde yoksunuz gezmeye gittiniz galiba

mErhabalar ben yeni üyeyim.. bir sorum olacak yanıtlarsanız sevinirim.. 9aydır bebek istıyoruz ancak doğal yollarla olmadı.. bu ay ilk kez klomen ve ovitrelle iğnesi vuruldum bugün iğnenin 7.günü sizce ne zaman idrar testi yapmalıyım.. hamileliğe dair hiç bir belirti yok.. eşimde de bende de hiç bir sorun yok sanırım psikoloik doktor sabırsız oldugum için tedaviye baslayalım dedi.. umarım bu ay hamiş kalırım.. allah isteyen herkese versin.. zor bir süreç.. tesekkurler.

mErhabalar ben yeni üyeyim.. bir sorum olacak yanıtlarsanız sevinirim.. 9aydır bebek istıyoruz ancak doğal yollarla olmadı.. bu ay ilk kez klomen ve ovitrelle iğnesi vuruldum bugün iğnenin 7.günü sizce ne zaman idrar testi yapmalıyım.. hamileliğe dair hiç bir belirti yok.. eşimde de bende de hiç bir sorun yok sanırım psikoloik doktor sabırsız oldugum için tedaviye baslayalım dedi.. umarım bu ay hamiş kalırım.. allah isteyen herkese versin.. zor bir süreç.. tesekkurler.

Bende bu ay klomen ve ovitrolle vuruldum iğneden sonraki 13. gündeyim 15. günde çıkıyo diyolar dün biraz araştırdım...

denız kım gezıyor kımsecıkler yok:KK15:
Olmayanlar geziyolar galiba dedim de
Catlatma ignesinden sonra 15gun bekle Adet olmazsan 16gun test yap arkadasim birde kac yumos vardi mm kacti ...

Bende bu ay klomen ve ovitrolle vuruldum iğneden sonraki 13. gündeyim 15. günde çıkıyo diyolar dün biraz araştırdım...

Aslinda kanda gercek sonuc cikar senin ama inan negatif ciktiginda insan yikiliyor o yuzden 15.gun adetinizi bekleyin olmazsa kanda baktirin diyorum herkeze bakalim ben ne yapcam

X