klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kaptanelif kaptanelif @_oceanshine_ @_adenozin_ Elocan zeynep Hülya daha niceleri...
Nerelerdesiniz kızlar? Nasılsınız?
Şöyle bir girdim geçmişe baktım da hey gidi günler hey. 4 sene geçmiş

Çok olmuş yaaa o kadar olduğunu fark etmedim. Ben çok şükür kızıma kavuştum. 8 aylık oldu bile... Günler su gibi geçiyor. Kizim 4. Tüp bebek denemesinde oldu. İstanbul memorial da... Kimler vardı şimdi hatırlayamadım ama bu yazıyı görünce burnumun direği sizladi

Çok olmuş yaaa o kadar olduğunu fark etmedim. Ben çok şükür kızıma kavuştum. 8 aylık oldu bile... Günler su gibi geçiyor. Kizim 4. Tüp bebek denemesinde oldu. İstanbul memorial da... Kimler vardı şimdi hatırlayamadım ama bu yazıyı görünce burnumun direği sizladi
Ayy Can'ım hayırlı olsun. Senin çok daha önce olmuştu diye hatırlıyorum sanki ben. Maşallah Allah nazarlardan saklasın. Herkes kavuştu bebişine. Bildiğim kadarıyla denizle ben kaldım sadece. Ben tedavi görmedim ama pek. Bir hamilelikten sonra ara verdim uzun müddet. Şimdi aşılamaya başladım.

Evet yaa ne gunlerdi gece gunduzumuz buradaydi surekli yazisma halindeydik...benim kizimda 8bucuk aylik oldu zaman onunla daha cabuk geciyor.Allahim isteyen herkese nasip etsin
Forumda gezinirken yazışmalarınıza denk geldim, çok şükürki bebeklerinize kavuşmuşsunuz.. darısı başıma inş, umut oldunuz bana

Ovitrelle iğneden sonra bgn 9. Günüm mide bulantılarımdan yola çıkarak çok merakettim idrar testi yaptim çıkmadı..
Erken biliyorum ama en azından Ignenin etkisiyle bhcg yüksek olması gerekmiyormuydu hala ihtimal var mıdır??? :KK43:(

Ovitrelle iğneden sonra bgn 9. Günüm mide bulantılarımdan yola çıkarak çok merakettim idrar testi yaptim çıkmadı..
Erken biliyorum ama en azından Ignenin etkisiyle bhcg yüksek olması gerekmiyormuydu hala ihtimal var mıdır??? :KK43:(
İğnenin etkisi geçmiş Can'ım. Benim de 9. Gün falan iğne etkisi geçiyor. Bazılarında daha uzun sürebiliyor tabi. Olası bir gebelik varsa da daha çok erken. 14. Gün tekrar edersin testi

Kızlar lh 12.5 femarra kullandım çatlatma iğnesini dün vuruldum lh sı böyle yüksek olup hamile kalan var mı yumurtam 24 olmus bu arada bilgisi olan paylaşırsa sevınırım beklemek cok zor

benim 3.ayım klomen ve çatlatma iğnesi ile başarısız oldu. kendi arkadasıma doktorumun bana uyguladıgı yumurta takıbını onerdım ona yardımcı oldum 5 aylık hamıle oldugunu soyledı. inanın sevindim ama çok değişik bir duygu bi o kadarda üzüldüm Ama vardır benimde sizinde bi zamanınız hayırlısı olsun inşallah

benim 3.ayım klomen ve çatlatma iğnesi ile başarısız oldu. kendi arkadasıma doktorumun bana uyguladıgı yumurta takıbını onerdım ona yardımcı oldum 5 aylık hamıle oldugunu soyledı. inanın sevindim ama çok değişik bir duygu bi o kadarda üzüldüm Ama vardır benimde sizinde bi zamanınız hayırlısı olsun inşallah
Ahhh tatlım o duyguyu bi çoğumuz o kadar yakından tanıyoruz ki yalnız değilsin..

Aysequll6138 Aysequll6138 canım öncelikle tebrik ediyorum. Benim sana danışmak istediğim bir konu var. Neticede benden tecrübelisin. 43 yaşında be 5 aylık evliyim evlenmeden önce doktorum beni korkuttu bir an önce evlenmelisin menepoza firebilirsin dedi. Evlendim şükür. 5 aydır hamile kalamadım. Hiçbir müdahale yaptırmadım. Şimdi şimdi doktor kontrolüne girdim be direk tüp bebek dedi. Henüz ne aşılama me de çatlatma dememedik. Kafam allak bullak. Şimdi stresten son iki aydır adetim de düzensizleşti. 2 aydır ilaç kullanıyorum. Cylo-progynova. Bu ilaç acaba yumurtlamayı durduruyor mu?
Ben urgadayım ve burda jerşey çok zor. Doktorla konuşamıyorum bile çok kalabalık. Konuşamadığım birine güvenemiyorum sinir olıyorum kafamdaki soruları şpheleri konuşamıyoruz çünkü adamı bulamıyorum çoğu zaman
Acaba diyorum şu an başka bir soktora gidip yumurta takibi mi yaptırsam sonrada çatlatma iğnesi ile bir kez olsun denesem.? Çünkü ben anlayamıyorum yumurtladığımı, yada çatladığını.

Merhaba canım ben cok araştırma taptım bu konularda bence klomen değilde femarra ve ovitrelle dene tabiki doktor kontrolünde yumurtlama takıbı ile sonuc alan cok insan var en azından üç defa dene bende bu ay Femerra ya başladım Rabbim kimsenin emeği ni bosa cıkarmasın

Merhaba canım ben cok araştırma taptım bu konularda bence klomen değilde femarra ve ovitrelle dene tabiki doktor kontrolünde yumurtlama takıbı ile sonuc alan cok insan var en azından üç defa dene bende bu ay Femerra ya başladım Rabbim kimsenin emeği ni bosa cıkarmasın
Amin canım ya vallahi kafam allak bullak oldu soktor doktor gezmekten tam olarak ne yapacağımızı bilememekten vakit kaybettim hep. Dedim ya urfada herşey problem. Doktorların derdi para olmuş. Tüp benekten önce yumurta takibi yaptıracağım evet.

Kesinlikle şansını denemelisin Femerra konusunda da doktoruna ısrarcı ol klomenden daha etkili çünkü ilacı almak sıkıntı yaratabiliyor açıkçası raporsuz vermiyorlar ben tanıdıktan aldım. İnşallah benım ki bu ay tutarsa alamazsan sana yollarım -:)

İn
Kesinlikle şansını denemelisin Femerra konusunda da doktoruna ısrarcı ol klomenden daha etkili çünkü ilacı almak sıkıntı yaratabiliyor açıkçası raporsuz vermiyorlar ben tanıdıktan aldım. İnşallah benım ki bu ay tutarsa alamazsan sana yollarım -:)
şnşallah canım sen gebe kal da sırasıyla da biz inşallah

Hanımlar bu arada eşimin morfolojisi düşük çıktı %1. acaba çatlatma iğnesi ile gebe kalabilir miyim?

Slm kızlar hepinize bu uğurda gönlünüzun muradını diliyorum.
Ben uç kez klomen ve catlatma iğnesi kullandım hıc biri olmadı iki kez gonel f kullandım yine olmadı . iki kez aşılama yaptırdık maalesef tutmadı . geçen sene ilk tüp bebegimizi denedik sonuç yine hüsran oldu ve ben OHSS denilen hastalığa yakalandım ve karında sıvı toplanması olustu . şuan 10 tane dondurulmuş embrıyom var ve haftaya tüp bebek tedavisine baslıycam. Rabbim herkese yardım etsin . korkuyorum... Ayrıca dondurulmuş embriyo diye endişeliyim ... Destek olun kızlar ...

X