klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Ne güzel maşallah sohbetin başlarını okumadım umarım sağlığı yerindedir..Rabbim tüm bekleyenlere nasip etsin..
Ovitrelle 250 verdi Dr göbekten vurulacakmis bugün..
Sizin uygulamanız nasıldı acısı falan varmı??
Hayir cnm acimiyor. 20 mm kendi yumurtamdan igne oldum. Doktor 36 saat sonra iliskiye gir dedi biz giremedik. 72 saate yaklasirken doktora gittim biz 36. Saatte giremedik sorun olur mu dedim. Doktor muayene etti yok sorun olmaz zatenn catlamamis su anda catliyor 14 mm dusmus bugun iliskiye gir dedi o gun hamile kaldim. Bence sende 48 saate yaklasiren yada 48 saat sonrasinda muayeye git catliyor mu ogren ve oyle iliskiye gir

25 aralik son adet tarihim
4 ocak 16.00 catlatma ignesi
7 ocakta 15.00 gibi yumurta catladi o gece iliski oldu

Ignenin 11. Günü ilk test tarihim
Beklenen adet 22 Ocak 2017

15 ocak 14.98
16 ocak 24.87
18 ocak 92.51
19 ocak 155.81
21 ocak 373.21
23 ocak 695.77
27 ocak kesemi gordum

Klomen + çatlatma iğnesi 3 ayım bugün kan testimde neg olduğunu öğrendim. yumurtalarım sağlıkla oluşmasına ramen artık beni çok üzüyor.bu ay kendimi vucdumu dinlendircem. bakalım klomensiz yumurtalarım nasılmış
Bnde dedign gbi yaptm ve 45 gun sonunda ancak trlusolla adet grdm bugn. Yumrta tembellign varsa hc tavsiye etmem adet olamamkta stres yapiyo cok fazla

Hayir cnm acimiyor. 20 mm kendi yumurtamdan igne oldum. Doktor 36 saat sonra iliskiye gir dedi biz giremedik. 72 saate yaklasirken doktora gittim biz 36. Saatte giremedik sorun olur mu dedim. Doktor muayene etti yok sorun olmaz zatenn catlamamis su anda catliyor 14 mm dusmus bugun iliskiye gir dedi o gun hamile kaldim. Bence sende 48 saate yaklasiren yada 48 saat sonrasinda muayeye git catliyor mu ogren ve oyle iliskiye gir

25 aralik son adet tarihim
4 ocak 16.00 catlatma ignesi
7 ocakta 15.00 gibi yumurta catladi o gece iliski oldu

Ignenin 11. Günü ilk test tarihim
Beklenen adet 22 Ocak 2017

15 ocak 14.98
16 ocak 24.87
18 ocak 92.51
19 ocak 155.81
21 ocak 373.21
23 ocak 695.77
27 ocak kesemi gordum

Bilgiler için sağol valla burası olmasa aklımızda deli sorular!!?
Saat baktım 16.40 da göbekten vuruldum ovitrelle hiç acımadı şükür..
Bugün 19 mm di yumurtam sağımda, cuma tekrar kontrolüm var zaten önerdiğin zamana denk geliyor..
10 gün sonra da progestan başla dedi her ihtimale karşı..
Dr yazmadı ama ben folik trio kullanıyorum birde inofolic alıcam inşallah Rabbim çabalarımın nasibini verir

Bilgiler için sağol valla burası olmasa aklımızda deli sorular!!?
Saat baktım 16.40 da göbekten vuruldum ovitrelle hiç acımadı şükür..
Bugün 19 mm di yumurtam sağımda, cuma tekrar kontrolüm var zaten önerdiğin zamana denk geliyor..
10 gün sonra da progestan başla dedi her ihtimale karşı..
Dr yazmadı ama ben folik trio kullanıyorum birde inofolic alıcam inşallah Rabbim çabalarımın nasibini verir
Canim kontrol icin cuma cok uzun. Sen iliskiye 2 gun girme. Carsamba gunu iliskiye girmeden doktora git catliyor mu ogren. Catliyorsa iliskiye gir catlamiyorsa persembe gunu iliskiye gir. Bak bu dedigim cok onemli. Doktorlarin iddia ettigi 36 saat tutsaydi yada sperm gercekten 3 gun ayni kaliteyle yasasaydi ben 8 kere hamileydim. Bu ayda benjm dedigimi uygula hem.yumurtanin catlama zamanini gordugunde umutla beklersin hic bi sorun yokken yumurtan catladiginda iliskiye girdin ve cocuk oldu olur

Canim kontrol icin cuma cok uzun. Sen iliskiye 2 gun girme. Carsamba gunu iliskiye girmeden doktora git catliyor mu ogren. Catliyorsa iliskiye gir catlamiyorsa persembe gunu iliskiye gir. Bak bu dedigim cok onemli. Doktorlarin iddia ettigi 36 saat tutsaydi yada sperm gercekten 3 gun ayni kaliteyle yasasaydi ben 8 kere hamileydim. Bu ayda benjm dedigimi uygula hem.yumurtanin catlama zamanini gordugunde umutla beklersin hic bi sorun yokken yumurtan catladiginda iliskiye girdin ve cocuk oldu olur
Dr um bugün ilişki önermedi yrn ve diğer gün dedi yani salı çarşamba..perşembe 1 gün ara verip tekrar 2 gün dedi..senin önerinlede uyuyor dediğin gibi bir de çarşamba kontrole gidersem daha sağlıklı olabilir..
Çok teşekkürler yine sorular sorabilirim :dua: hamile nin duası geçermiş aklına gelirse dua et lütfen

Dr um bugün ilişki önermedi yrn ve diğer gün dedi yani salı çarşamba..perşembe 1 gün ara verip tekrar 2 gün dedi..senin önerinlede uyuyor dediğin gibi bir de çarşamba kontrole gidersem daha sağlıklı olabilir..

Çok teşekkürler yine sorular sorabilirim :dua: hamile nin duası geçermiş aklına gelirse dua et lütfen
Canim insallah hamile.kalirsin ama 2 gun ust uste iliskiye girme kalite dusuyor. Bence hic iliski olmadan doktora git cunku yarin kesinlikle catlamaz yumurtan bos yere kaliteyi dusurme sen carsambaya kadar bekle ve doktora git bak bana dua edeceksin.

Seni de dinliycem..mantıklı geliyor..ve dua ederim bu kadarı bile şükür sebebi..insanın aklı çok karışıyor..
Ben çoğu zaman anlıyordum çatlamayı 16 aydır bekliyorum ugraşıyorum..belirgin bir sancısı oluyor bende..kendimi dinleyip ona göre hareket edicem..
Şu inofolic ı sen neden ve nasıl içmiştin?

Seni de dinliycem..mantıklı geliyor..ve dua ederim bu kadarı bile şükür sebebi..insanın aklı çok karışıyor..
Ben çoğu zaman anlıyordum çatlamayı 16 aydır bekliyorum ugraşıyorum..belirgin bir sancısı oluyor bende..kendimi dinleyip ona göre hareket edicem..
Şu inofolic ı sen neden ve nasıl içmiştin?
Inofolic yumurta kalitelestiren bir vitamin

Çatlama günü yada bir sonraki gün hiç bi belirti hissetmişmiydin ağrı sanci kramp gibi..??
Hiç bir belirtim yok..
ki Bn kendimi çok dinlerim henüz hiçbişey hissedemedim..
Dr mda izindeymiş seni dinledim ama çatlama oldu mu diye öğrenemedim..
Bu gece iğneden sonra 2. Geceydi..senin 4 ve 7 si demişsin 3. Gece olmuş sanırım..

Kizlar slm... nasilsiniz bende dun doktora gittim yazistigimiz herşeyi sordum bu doktorum erkek beni daha cok bilgilendirdi eve umutlu dondum
Siz ce erkek jinekolog daha mi iyi ?

Çok olmuş yaaa o kadar olduğunu fark etmedim. Ben çok şükür kızıma kavuştum. 8 aylık oldu bile... Günler su gibi geçiyor. Kizim 4. Tüp bebek denemesinde oldu. İstanbul memorial da... Kimler vardı şimdi hatırlayamadım ama bu yazıyı görünce burnumun direği sizladi

X