klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Hamilenin duasi kabul olr derler canim bizm icinde dua et. Ayrica ckmayan candan umut keslmz diye bsuna demiyolr illa ki vakti saati vardr Allah nasip etmycegi seyi hayalde ettrmzmis ben surrkli ruyalarmda dogum yaotigimi gruyorm Allahn iznyle yasycamda ama ne zaman Allah bliyo
Ayy bende hep ruyalarimda dogum uapiyorum. Bi hun kizim bigun oglum oluyor sonra onu emziriyorum falan. Sonra baskabirgun ruyamda guya test yapiyorum pozitif cikiyor. Ruyamda bile inanmiyorum ruya icinde riya gorup bida cift ciktigini goruyorum. Insanin psikolojisi alt ust oluyor. Benim ile ayni durumda olan insanlarla konusunca rahayliyorum sadece. Beni anca bnm gibi biri anliyor

Canim senin doktorun seni guzel yönlendir mis bizim ki kilo ver diyo yolluyo
Kesinlikle oyle canim. Ee geri gonderiyor veremiyorum ben kendu adima. Stresten uzuntuden daha cok yemeye basliyorum. Cevremde bnle beraber evlenen kisiler 2 aya dogum yapacak. Bendaha tedaviye bile baslayamadim die uzulup stres oluyorum. Nasil kilo vereyim. Anca zaman caliyor bu doktorlar. 100 kilo uzeri insanlar dogum uapiyor. Sen tedaviyi yap dogurcak bnm nasil olsa. Ama diyemiyor iste insan bunu

Canim anliyorum seni ben disari bile cikmak istemiyorum beninle aybi senr de evlenen ark.hepsi dogurdu facebook bile kapattim gormek istemiyirum insanlar habire yaziyo görüncede soruyo yok sogan kuru yok keci boynuxu yok belinin altina yastik koy sikildim bu kocakari laflarindan stres yapiyoruz elimde degil rabbim bizim yuzumuzu guldursub ins. Kucagimizi bos koymasın insan konusunca gercekten rahatlıyor

Canim anliyorum seni ben disari bile cikmak istemiyorum beninle aybi senr de evlenen ark.hepsi dogurdu facebook bile kapattim gormek istemiyirum insanlar habire yaziyo görüncede soruyo yok sogan kuru yok keci boynuxu yok belinin altina yastik koy sikildim bu kocakari laflarindan stres yapiyoruz elimde degil rabbim bizim yuzumuzu guldursub ins. Kucagimizi bos koymasın insan konusunca gercekten rahatlıyor
Ben bu ay aysegul arkadasin dedigini yapcam. Inofolic kullncam. Insaalllah vesile olur ve iyi sonuclar alirim. Rabbim isteyen herkese versin icinde bizede versin. Amin

Ayy bende hep ruyalarimda dogum uapiyorum. Bi hun kizim bigun oglum oluyor sonra onu emziriyorum falan. Sonra baskabirgun ruyamda guya test yapiyorum pozitif cikiyor. Ruyamda bile inanmiyorum ruya icinde riya gorup bida cift ciktigini goruyorum. Insanin psikolojisi alt ust oluyor. Benim ile ayni durumda olan insanlarla konusunca rahayliyorum sadece. Beni anca bnm gibi biri anliyor
Aynn oyle valla bilmiyorm bize ne zaman nasip olucak vardr her serde bi hayr Rabbim vaktini yazmistr kaderimize bz yetr ki elimzdn geleni yapalm

Pko hastasiyim. 22 yasinda ve kiloluyum. 25 aralikta adet oldum. 4 ocakta 18.00da kendi kendine gelisen 20 mm yumurtamdan catlatma ignesi oldum. 7 ocakta 16.00da muayene esnasinda yumurtam 14-15 mm idi. Yani catliyordu. O gece iliski oldu ve gebe kaldim. Yani catlatma ignesi yaptiriyorsan 48 saate yaklasirken muhakkak vajinal muayene ol ki catlaip catlamadigini ogren ve iliski olsun. Cunku doktor 36 saat sonra iliskiye gir diyor ve yumurta catlamamis oluyor. Genelde bebek olmasi icin yumurtanin catliyor olmasi ve o gun iliski olmasi gerekiyor.

Doktorum gebe kalirsam cocuk dusmesin diye progestan verdi. Pko hastalari icin yumurta kalitelestiren INOFOLIC VERDI ve ayrica folik asit kullandim. Tum bunlari yaptigim ilk ay gebe kaldim.

Canim eger pko isen kiloluysan yada yumurtan kalitesizse INOFOLIC KULLANMAN LAZIM. folik asit ayri bisey o cocuk icin. INOFOLIC senin yumurtan icin. Benim 8 aydir cocugum olmuyordu
Inofolic kullandigim ay gebe kaldim. Suya katip iciyorsun. Arastir bunu. Doktor bana verirken arastir bak gor cok etkili demisti. Bazen doktoru dinlemek yerine uygulamayi da sen yapmalisin. Inofolic al sabah 2 aksam 2tane ic. Adetten 13 gun sonra doktora gidip yumurtanin boyutunu ogren. 18-20 oldugunda catlatma ignesi vurdur. 48 saate yaklasirken yine muayeneye git catliyormu ogren. Catliyorsa iliskiye gir ve adetin yaklasana kadar inofolic kullan. Denemekten zarar gelmez

Allah isteyen herkesin kucagini doldursun
Benim suan ki doktorm o kdr kati bi adam ki sdece bnm dedklerimi yap diyo catltma ignesi dye sordm bign klomen kullanrken snn zaten catliyo ymrtalarn ne grek var vcuduna hrmon almanin dedi bnde bsy diyemedm tabii ama bikac ay dha olmazsa brakicm o dktru son adetm 16 kasim hala adet olmadm tarlusl kullanmama rgmen 8 gun once kan testi ypildi negatf tbii ondn snra trlusl kullndm olmadm hala adet napcm ne etcm blmiyorm

Benim suan ki doktorm o kdr kati bi adam ki sdece bnm dedklerimi yap diyo catltma ignesi dye sordm bign klomen kullanrken snn zaten catliyo ymrtalarn ne grek var vcuduna hrmon almanin dedi bnde bsy diyemedm tabii ama bikac ay dha olmazsa brakicm o dktru son adetm 16 kasim hala adet olmadm tarlusl kullanmama rgmen 8 gun once kan testi ypildi negatf tbii ondn snra trlusl kullndm olmadm hala adet napcm ne etcm blmiyorm
Canom inofolic suya katilip iciliyor en az 3 ay kullan dedi doktorum ama ilk ay hamile kaldim o kdar etkilu. Istanbuldaysan doktor da onerebilirim bir kac tane

Canom inofolic suya katilip iciliyor en az 3 ay kullan dedi doktorum ama ilk ay hamile kaldim o kdar etkilu. Istanbuldaysan doktor da onerebilirim bir kac tane
Kendim istanbulda degilim ailem istanbulda bradaki tedavmden bikac ay dha sonc alamzsam gdicm istanbula bikac tane sylersen iyi olur fkrim olur en azndan

Kendim istanbulda degilim ailem istanbulda bradaki tedavmden bikac ay dha sonc alamzsam gdicm istanbula bikac tane sylersen iyi olur fkrim olur en azndan
Bayrampasa kolan hastanesi dr murat ozturk (randevu almak cok zor bi kac hafta onceden alman gerekiyor.)
Bagcilar Safa hastanesi Dr. Feride Mimaroglu (benim doktorum. Alaninda cok iyi. 8 ay tedavi gordum ve surecimi anlattim. Tavsiye ederim

Bayrampasa kolan hastanesi dr murat ozturk (randevu almak cok zor bi kac hafta onceden alman gerekiyor.)
Bagcilar Safa hastanesi Dr. Feride Mimaroglu (benim doktorum. Alaninda cok iyi. 8 ay tedavi gordum ve surecimi anlattim. Tavsiye ederim
Cok tesekkur ederim canim bayrampasa pek yakin degl ama olsun gtmeyi isterim gerek kalmz insallah ama bakalm nasip

Klomen + çatlatma iğnesi 3 ayım bugün kan testimde neg olduğunu öğrendim. yumurtalarım sağlıkla oluşmasına ramen artık beni çok üzüyor.bu ay kendimi vucdumu dinlendircem. bakalım klomensiz yumurtalarım nasılmış

Klomen + çatlatma iğnesi 3 ayım bugün kan testimde neg olduğunu öğrendim. yumurtalarım sağlıkla oluşmasına ramen artık beni çok üzüyor.bu ay kendimi vucdumu dinlendircem. bakalım klomensiz yumurtalarım nasılmış

bende geçtiğimiz ay hesaplarımı kapadım çatır çatır doğum yapan arkadasları gorunce daha cok uzuluyorum karamsarlığa kapılıuorum hakkımızda hayırlısı olsun

Merhabalar bayanlar 16 aylik evliyim hiç korunmadım herseyimiz normal çıktı ama istediğim için 5 gün x2 klomen kullandım.. ardından 13.gun bugün sağda 1 adet kaliteli yumurta oluşmuş 19 mm...
Klomen kullanan varmı daha fazla yumurta olması gerekmiyormuydu?? Sadece 1 tane şansımız ne olur ??

Merhabalar bayanlar 16 aylik evliyim hiç korunmadım herseyimiz normal çıktı ama istediğim için 5 gün x2 klomen kullandım.. ardından 13.gun bugün sağda 1 adet kaliteli yumurta oluşmuş 19 mm...
Klomen kullanan varmı daha fazla yumurta olması gerekmiyormuydu?? Sadece 1 tane şansımız ne olur ??
Yumurta kaliteliyse 1 yumurta yeter zaten. Dollenecek 1 yumurta olmasi yeterli

X