klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Aynen öyle herşeyin bir vakti senin yavrununda şimdiye nasibi varmış çok zor beklemek ama tek şey sabır allahtan hiçbir zaman Ümit kesilmez
Evet Seda'm çok şükür bu dördüncü bılıyorsun 5 sene devşirdim. Ama hıc bırı umrumda degıl sımdı. Her sıkıntı gerıde kalmış gıbı

kaptanelif kaptanelif sedasugur sedasugur M muhammedomer zd86 zd86 kızlar hepinizi hatırlıyorum beni hatırlayan var mi bilmiyorum bir zamanlar çok yazistik burda neler yasadınız bilmiyorum ben anlatayım 3 asilamadan sonra tüp bebek için rapor.çıkardım ve İstanbul tüp bebek merkezinde karar kildim doğru kararmış mükemmel bir Dr ve ekibin elinde kendimi çok şanslı hissettim ilk tedavim ilaç kullanım sırasında yarıda kesildi Pko olduğu için doz doğru ayarlanamadi sonra yeniden başladık transfer ertelendi donmuş olarak 5. Gün blast embriyo koyuldu sonuç 6. Gün idrarda 8. Gün kanda çıktı şükür gordugunuz gibi doğurmak uzereyim ogluma kavusmama az kaldı darısı bekleyen arkadaşlara kaptanelif kaptanelif cnm Rabbim kucağına almayı nasip etsin çok sevindim sizler neler yaptınız merak ediyorum

kaptannnn:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

cok sevindim.rabbim sonunu hayir etsin

guldeniz sorun yok.asilama bana hic sicak gelmiyor zaten.moralini bozma sakin

X