klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Ağla bosaltTE="Can3442, post: 42201603, member: 698878"]Ağlamamak için kendimi zor tutuyorum inanki[/QUOTE]
Agla boşalt içini canm sonra o stres gecmiyo hayırlısı kuzum bizlerde gecyz bu yoldan daha mayıs ayında yaşadm bende aynen öyle yola devam allah var bizim sevindrcek birgün insallh

Inşallah canım 3 ay sonra tekrar deneyeceğiz eğer tutsaymış ikizmiş doktor bu 3ay boyunca kendiliğinden de hamile kalabilirsin dedi artık Hayırlısı

Ağla bosaltTE="Can3442, post: 42201603, member: 698878"]Ağlamamak için kendimi zor tutuyorum inanki
Agla boşalt içini canm sonra o stres gecmiyo hayırlısı kuzum bizlerde gecyz bu yoldan daha mayıs ayında yaşadm bende aynen öyle yola devam allah var bizim sevindrcek birgün insallh[/QUOTE]
Canim sen asilama yaptirmis miydin...maliyetini soracaktim da

Canım eE="muhammedomer, post: 42206092, member: 461961"]Agla boşalt içini canm sonra o stres gecmiyo hayırlısı kuzum bizlerde gecyz bu yoldan daha mayıs ayında yaşadm bende aynen öyle yola devam allah var bizim sevindrcek birgün insallh[/QUOTE]
Canim sen asilama yaptirmis miydin...maliyetini soracaktim da[/QUOTE]
Canim eğer devlette yaptryor ve hapla yaptryesan asilmyi yanı klomen hapiyla maliyet sıfır TL eğer iğne ile yaptryesan raporla ilacın kac TL tutarsa kullancgn iğne sayısına bağlı ikiyuz ucyuz gibi aşılama da bi ücret olmuyo devlette tabi

[QUOTolacağı 442, post: 42206651, member: 698878"]Aşılama daha az galiba[/QUOTE]
İkiz olacagi nerden belliymis canm sonuçta tutmadiysa nerdn anliycklarki

Aşılama yaptırmadıgım için bilmiyorum canım yanlış bilgi vermeyim birde tüp bebek yaptırdıktan sonra sonuç negatif çıktıktan kaç gün sonra adet olunuyor bir bilginiz varmı

Doktor öyle söyledi bende anlamadım ilk defa yaptırdım ve kafam karıştı öyle söyleyince olan oldu artık biraz dinlenecem bi tatil yapacam 3 sonra tekrar deneyecem bunda da bir hayır vardır elbet dilerim Allah'tan isteyen herkese nasip Etsin bir gün bizde anne olacağız inanıyorum

kızlar merhaba cattlatma ıgnesı vurrulduktan sonra kac saat ıcınde ılıskıye gırdınız..anlatabılecek olan var mı

kızlar merhaba cattlatma ıgnesı vurrulduktan sonra kac saat ıcınde ılıskıye gırdınız..anlatabılecek olan var mı[/QUOT
merhaba iğneden 36 saat sonra ilk ilişki, ilk ilişkiden 24 saat sonra ikinci ilişkiye giriyorsun
bana gündüz 11:30 da çatlatma iğnesi yapıldı salı günüydü
doktorum çarşamba gece 23:30 da ilk
perşembe 23:30 da ikinci ilişki zamanı demişti

Canım bE="leylana, post: 42229264, member: 688952"]kızlar merhaba cattlatma ıgnesı vurrulduktan sonra kac saat ıcınde ılıskıye gırdınız..anlatabılecek olan var mı[/QUOTE]
Canim çatlama işlemi 36 saat içinde oluyor ama sen catlatma yapinca akşam yatysan sabah ilişkiye gir sperm içerde uzun sure kalabliyo yumurta catladgnda içinde hazır bulunsn aynı zamanda 36 saati hesapla o zamanda gir ben aşılama oldgm daigneyi vuruldgmda 36 saat sonra cagryrlardi bazı doktrlarda iğneyi vurulduktan birgün sonra iliski diyorlardı sen de öyle yap

[QUyaptın eylana, post: 42265503, member: 688952"]amin canım insallah hepımız ıcın hayırlısı olsun[/QUOTE]
Ne yaptin canm ne durumdasin

X