klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Ayy canim benim Allah yardimcin olsun insallah bebeginizi size bagislasin.. simsıkı tutunsun bebegin sana melekler korusun Rabbim buyuktur cok dua et
Cok tsk ederim dua ediyorum sizde edin moralimi bozmak istemiyorum ama elimde degil zaman gostercek ins duzelir hersey

OTE="muhammedomer, post: 39786470, member: 461961"]Cnm bu ay ilaca gerek yok dedi.ben iki senedir igne vuruluyorum.kan pihtilasmadindan dplayi.bacaklarimdaki.toplar damar tikandi[/QUOTE]
Tup bebek yapmama engelmi bu durum canm

OTE="muhammedomer, post: 39786470, member: 461961"]Cnm bu ay ilaca gerek yok dedi.ben iki senedir igne vuruluyorum.kan pihtilasmadindan dplayi.bacaklarimdaki.toplar damar tikandi
Tup bebek yapmama engelmi bu durum canm[/QUOTE]
Cnm daha tedavim baslamadiki hemen tupe gecelim.ilk defa klomen kullandim gecen ay bu ay da gerek yok ilaca dedi.hormon almam cok tehlikeli

Tup bebek yapmama engelmi bu durum canm
Cnm daha tedavim baslamadiki hemen tupe gecelim.ilk defa klomen kullandim gecen ay bu ay da gerek yok ilaca dedi.hormon almam cok tehlikeli[/QUOTE]
Canim ben pes pese beş asilama bir tüp bebek yaptrdm öylebi klomen kkullanmakla birşey olmaz sen artik infertilite bölüme git iğneli asilama yaptı olmazsa tüp bebeği dene kaç yildr bekliyomussn nereye kadar tatlm ben mayista rabbm izin verirse tüp bebeğe tekrar basliycam

Cnm daha tedavim baslamadiki hemen tupe gecelim.ilk defa klomen kullandim gecen ay bu ay da gerek yok ilaca dedi.hormon almam cok tehlikeli
Canim ben pes pese beş asilama bir tüp bebek yaptrdm öylebi klomen kkullanmakla birşey olmaz sen artik infertilite bölüme git iğneli asilama yaptı olmazsa tüp bebeği dene kaç yildr bekliyomussn nereye kadar tatlm ben mayista rabbm izin verirse tüp bebeğe tekrar basliycam[/QUOTE]
Cnm yeni basladik tedaviye.bacaklarimdaki problemden dolayi tedavi baslayamadi bi turlu.simdi basladik bakalim.hayirlisi

="eses87, post: 39785199, member: 643546"]Cok tsk ederim dua ediyorum sizde edin moralimi bozmak istemiyorum ama elimde degil zaman gostercek ins duzelir hersey[/QUOTE]
Birsey olmaz canim çok dua et bu gecede stres yapma allah sana bagislasin evladini

Canim ben pes pese beş asilama bir tüp bebek yaptrdm öylebi klomen kkullanmakla birşey olmaz sen artik infertilite bölüme git iğneli asilama yaptı olmazsa tüp bebeği dene kaç yildr bekliyomussn nereye kadar tatlm ben mayista rabbm izin verirse tüp bebeğe tekrar basliycam
Cnm yeni basladik tedaviye.bacaklarimdaki problemden dolayi tedavi baslayamadi bi turlu.simdi basladik bakalim.hayirlisi[/QUOTE]
Hayirlisi canim insallh

Arkadaslar betahcg 572 cikti progesteron ise 9.78 cikti nasil sizce Allah askina biseyler soyleyin

Yok ilk verdim 27.76 cikti catlatmadan 16 gun sonra iki gun sonra 32.58 cikti 6 gun sonra 572 cikti normalde 32.58 ye gore 300 lerde olmasi gerekirdi ama iyi yukselmis dedi progestan dusuk iste biraz

Yok ilk verdim 27.76 cikti catlatmadan 16 gun sonra iki gun sonra 32.58 cikti 6 gun sonra 572 cikti normalde 32.58 ye gore 300 lerde olmasi gerekirdi ama iyi yukselmis dedi progestan dusuk iste biraz
Evet artisi guzel olmus ama progestan dusuk dedim ya sana 10 ustu olunca canli diyor doktorlar.neyse sen stres yapma iki gun sonra gidip yone kan verirsin

X