klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

[QUOTEsonuç a ammedomer, post: 39805112, member: 461961"]Ben demistim sana nuvit hoca iyi bi doktor ama yavas diye:)[/QUOTE]
Zaten sonuc alamazsam bu tedaviden Nuvit hoca bir tedavi uygulanmazsa mayisa tüpbbebeğe basliycaz canm bu son gunlermz genetiği bekliyorssonuç bi ciksa

[QUOTEsonuç a ammedomer, post: 39805112, member: 461961"]Ben demistim sana nuvit hoca iyi bi doktor ama yavas diye:)
Zaten sonuc alamazsam bu tedaviden Nuvit hoca bir tedavi uygulanmazsa mayisa tüpbbebeğe basliycaz canm bu son gunlermz genetiği bekliyorssonuç bi ciksa[/QUOTE]
Tup bebegi orda mi yaptircan...insallah nuvit hocadan guzel bi sonuc alirsin

Caniim beta HCG cçok güzel yükselmiş masallh insallh bebegnn de kalp atislarini duyarsin canim ben bi asilama oldugmda progesteronm 36 cikmisti ama gebelik yoktu niye öyle oldu kine olur bizede dua et bizim yuzumuzu guldrsn rabbm
Rabbim yardimcimiz olsun hepimizin evlatla sinamasin hic birimizi cok agirmis isteyen herkese versin ins

İnşallah canimuhammedomer, post: 39805280, member: 461961"]Zaten sonuc alamazsam bu tedaviden Nuvit hoca bir tedavi uygulanmazsa mayisa tüpbbebeğe basliycaz canm bu son gunlermz genetiği bekliyorssonuç bi ciksa[/QUOTE]
Tup bebegi orda mi yaptircan...insallah nuvit hocadan guzel bi sonuc alirsin[/QUOTE]
İnsallah canim ya hepimizin yuzu gulsun tup bebeğenerde yaptrcam hiic bilmiyorumvama orda istemiyorum ya

İnşallah canimuhammedomer, post: 39805280, member: 461961"]Zaten sonuc alamazsam bu tedaviden Nuvit hoca bir tedavi uygulanmazsa mayisa tüpbbebeğe basliycaz canm bu son gunlermz genetiği bekliyorssonuç bi ciksa
Tup bebegi orda mi yaptircan...insallah nuvit hocadan guzel bi sonuc alirsin[/QUOTE]
İnsallah canim ya hepimizin yuzu gulsun tup bebeğenerde yaptrcam hiic bilmiyorumvama orda istemiyorum ya[/QUOTE]
Gatada yaptir bence

ebru5çokzor post: 39805372 .!.:
Rabbim yardimcimiz olsun hepimizin evlatla sinamasin hic birimizi cok agirmis isteyen herkese versin ins
Amiin caniim cok sana ne yapildiydi da hamile kaldin hangi hastaneye gidiyon nerde oturuyon sen

Kizlar Allah rizasi icin biseler deyin tedaviyle hamile kaldim tabi dha cok ufak beta 572 cikti ama yumurta gelisen sol tarafta bi gariplik var agriyo gibi ve istune bile yatamiyorum cok korkuyorum dis grbelikmi acaba diye nolur bise deyin yalvaririm

Karindan bakti sadece solda kist olmus ama onemli degil dedi omu beni korkutan yoksa gercekten dis gebelikmi anlamdim cok korkuyorum dis gebelik olsa gorurmuydu acaba

Kizlar Allah rizasi icin biseler deyin tedaviyle hamile kaldim tabi dha cok ufak beta 572 cikti ama yumurta gelisen sol tarafta bi gariplik var agriyo gibi ve istune bile yatamiyorum cok korkuyorum dis grbelikmi acaba diye nolur bise deyin yalvaririm

Slm ben burda yeniyim ama yazını okuyunca dayanamadım cvp yazıyım dedim bende bundan 4 yıl önce klomen le gebe kaldım benim sol kasığmda inanılmaz ağrım vardı oturup kalkarken hatta yürürken bile bu ağrıyı hissediyodum ama çok şükür hiç bi problem olmadı başlarda daha sonra 4. Ayında kendi dikkatsizliğimden dolayı düşük tehlikesi atlattm şimdi ise Rabbime çok şükür bi oğlum var... inşallah sende Hayırlısı yla bebeğini kucağına alırsın sadece allaha sığın o senide bebeğini de korur inşallah...

X