klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ekinoks201değil st: 39719910 .!.:
selamlar,
tutmadı aşılamam 2.aşılama için klomene başladım..bakalım nasipse..
bu da olmazsa tüp bebeğe giderim.Erken mi sizce bu kararım?2.5 yıllık evliyim.eylülde kendiliğimden hamile kaldım kalbi durdu,kürtaj oldum:KK43:
Hayir canim erken degil dene bence

[QUOeğer tüp nuraninbebegi, post: 39722559, member: 641632"]Hayir canim erken degil dene bence[/QUOTE]
Ama eger tüp bebeği devlette yaptiracaksan iki kere iğneli asilama yatrman ve 24 yasinda olman ve bazi kurallar şart yoksa direk gecirmiyorlar tüp bebege

TE="muhammedomer, post: 39736252, member: 461961"]Sonucu ogrendin mi?cuma gunu 15.gun oluyr galiba[/QUOTE]
Sonuca da cuma bakacak canim internetten girerm cikarsa bi bakarim

Arkadaslar klomen ve igne sonucu yumurtam catlamadi adet olunca gittm dra catlamayan yumurtayi eritmek icin yaz24 d.kontrol hapi verdi dr ama adetim bittiginden beri 1 haftadir kahve kirmizi yogun akintim var ne yapmaliym yardm edin

Arkadaslar catlatma ignemden 16 gun sonra 27.76 ve 18 gun 32.58 cikti duzensiz adetlerim 18. Gun yaptirdigim da 10 gun vardi suan 5 gun kaldi 35 gunden asagi olmam bugun tam adetim biteli 30 gun oldu sizcr hamilemiyim kimyasal fln degildir demi adetle atilmaz cok istiyorum bu bebegi yarin tekrar tahlil vercem yardim edin nolur

[QUOTEanlamadım , post: 39746176, member: 663188"]Arkadaslar catlatma ignemden 16 gun sonra 27.76 ve 18 gun 32.58 cikti duzensiz adetlerim 18. Gun yaptirdigim da 10 gun vardi suan 5 gun kaldi 35 gunden asagi olmam bugun tam adetim biteli 30 gun oldu sizcr hamilemiyim kimyasal fln degildir demi adetle atilmaz cok istiyorum bu bebegi yarin tekrar tahlil vercem yardim edin nolur[/QUOTE]
Canim anlamadm pek dediğini ama en doğru cevap kan testi

Ormer, post: 39742701, member: 461961"]Hmm ornek nonu bilseydin.sistemde sorun var kabul no ya da arsiv noyla giremiyorum bende.danismadan ornek noyla girin sistemde onarim var dedi.ornek nosunu o verdi bana zaten.bende oyle gorebilmistim[/QUOTE]
Ornek no bi sonuc kagidimda yaziyo ama bu sürekli dwgisiyomuki

Ormer, post: 39742701, member: 461961"]Hmm ornek nonu bilseydin.sistemde sorun var kabul no ya da arsiv noyla giremiyorum bende.danismadan ornek noyla girin sistemde onarim var dedi.ornek nosunu o verdi bana zaten.bende oyle gorebilmistim
Ornek no bi sonuc kagidimda yaziyo ama bu sürekli dwgisiyomuki[/QUOTE]
Bi dene istersen.degisiyordur galiba

[QUOTEanlamadım , post: 39746176, member: 663188"]Arkadaslar catlatma ignemden 16 gun sonra 27.76 ve 18 gun 32.58 cikti duzensiz adetlerim 18. Gun yaptirdigim da 10 gun vardi suan 5 gun kaldi 35 gunden asagi olmam bugun tam adetim biteli 30 gun oldu sizcr hamilemiyim kimyasal fln degildir demi adetle atilmaz cok istiyorum bu bebegi yarin tekrar tahlil vercem yardim edin nolur
Canim anlamadm pek dediğini ama en doğru cevap kan testi[/QUOTE]
Canim.. kan testi zaten beta hcg 32.58 cikti adetime 10gun varken varmidir bebis

Beta hcg 32.58 cikti adetime 10gun varken kan testi zaten canim catlatmadanda 18 gun sonra yani simdi oldumu o biraz karisik olmus

X