klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ınsallah nasip...

10. gun yaparım zatenn ben oda pazartesı oluyor .10. gun kesın olsada olmasada cıkıyor...

dr gun demedı:) bu kaşarlandı nasıl olsa demiştir kesın...:KK1::KK1::KK1:
ben 10 gun yaparım kısmetse...

Allah seni hemi.....ben 11. Gün yaptirmistim az kaldi canim inş.hayirli haberi vericeksin bize

Kizlar dua edin..
Nobetci doktor yatis Verdi
Bu gece burdayiz
Sancilari takip ediyoruz...
canim benim allah yardimcin olur..belki suan prensesini kucagina almisdin..allah anali abali buyùtsün...desene topigin ikinci prensesi de geldiii...

elifff telefonda ulasamadım sana
bırsey soracam bugun benım cok agrım var aynı adet olacakmısım gıbı... sanırım senınde olmustu boyloe agrılar... ama benım bugun 5. gunum daha erken gıbı geldı... senın kacıncı gununde basladı o adet agrıları canım ya...

canim güzel haberlerini bekliyoruz...

Happymeal bunlar çok umut verici bir çoğumuz benzer tedaviler oluyoruz. Sonunda sağlıklı gebeliklerle sağlıklı evlatlara kavuşuruZ inşallah... Heyecanla bekliyorum...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

slm kizlar nasilsiniz..biz bugün 2 ylik asimizi alduk..bi koluna iki tsne bacagina yaptilar...canim kizim cok agladii icim gitti...kizimla zaman güzel geciyor..kizim yavas yavas dùzene giriyor..aguulari baslamiss..sizleri cok özlüyorum...

slm kizlar nasilsiniz..biz bugün 2 ylik asimizi alduk..bi koluna iki tsne bacagina yaptilar...canim kizim cok agladii icim gitti...kizimla zaman güzel geciyor..kizim yavas yavas dùzene giriyor..aguulari baslamiss..sizleri cok özlüyorum...

Oyyy maşallah canım op benim yerime prensesi

saol canım cevabın için.1,5 gün sonra geldi yumurtanın çatladığına işaret olabilir mi?

Çatladığında kahverengi akıntı geldiğini hiç duymadım canım. Normalden daha yoğun ve kısa süreli kasıkda ağrıdan sonra geliyor diye biliyorum. Çatlayınca akan sıvı ağrı yapıyormuş.:KK31:
Kızlar geçen aymenogon iğne yapındım ama sonuç negatif.acaba bundan sonra nasıl biyol izlesem lütfen cevap verin
Bence iğneden sonra vücudunu dinlendir. O kadar ilaç yoruyor çünkü...:KK31::KK31:

Dua eden herkesten Allah Razi olsun
Kizim 30 nisanda dunyaya geldi
Adina DURU koyduk
4kilo 40 gr dogdu masallah
Tombik yanak :)
Rabbim sizlere de en tez en HAYIRLI zamanda tattirsin insallah...

Adina DURU koyduk

canim gözün aydin masallah duruya:nazar:büyük ihtimalle sezaryan olmussun...allah anali babali büyütsün....

Adina DURU koyduk

Ayy maşallah Allah analı babalı büyütsün sağlıklı sıhhatli ömürler versin duru bebeğe.. Sana da geçmiş olsun canım.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Adina DURU koyduk

Kırkbin kere maşşallah kilosu çok iyiymiş :)) ismide öyle çok şükür atlattın

X