klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kizlar selamm

bugum doktora gittim 17mm tek yumosum vardi.pregnly verdi bulamadim ovitrelle aldim vurdum hemen.kismet bundan sonrasi.

kizlar selamm

bugum doktora gittim 17mm tek yumosum vardi.pregnly verdi bulamadim ovitrelle aldim vurdum hemen.kismet bundan sonrasi.

merhaba ilk aşılamanmı ben nisanda yaptırdım tutmadı. klomen ve pregnly kullanmıştım. perşembe rahim filmi çekilcem mayıstada 2. aşılama olucak drumu değiştirdim ama o şu pahalı olan iğneler var ya onlarla yapıcakmışık şans daha yüksek olyomuş peki rahim filmi çektirdinimzi bilgi alıcaktım naSIL ÇOK ZORMU AĞRILI OLDUĞUNU SÖYLEDİLER

Canim benimle ayni gün bi kadinin yumurtasi toplanmisti tam 28 tane hastaneden dönerken agliycam yıkıldım benim 6 tanecik diye Esim kızdı (gıcık yeni anesteziden cıkmıstım bide) bize lazim olan bir veya iki tane diye...kadinin transfer gününe iki tane kaldi benimde ve onunki kaliteli de değilmiş sanirim negatifler sonuclandi ...vel hasılı ikram birtane olsun kaliteli olsun yeter bize :)
ınsallah canım bende oyle dıyorum ama bana sayısı degıl kalıtelısı lazım .. dr cok kalıtelı yumurtalar alamayız dedı o canımı sıktı ... bakalım nasıp....
gözün aydın cnm, allah kucağına almayı da nasip etsin...

Cnm üzme kendini, zaten sana lazım olan bir tane ... Hem doğal yolla hamile kalındığında bile tek yumoşla kalan kalıyor. İnş topiğimiz şenlenecek vereceğin haberle
evet tatlım hakkımda hayırlısı
Bak ne güzel dedin zamanı gelmiş diye herşeyde vardır bir hayır :KK1:

hakketen hersyede var bır hayır...

merhaba ilk aşılamanmı ben nisanda yaptırdım tutmadı. klomen ve pregnly kullanmıştım. perşembe rahim filmi çekilcem mayıstada 2. aşılama olucak drumu değiştirdim ama o şu pahalı olan iğneler var ya onlarla yapıcakmışık şans daha yüksek olyomuş peki rahim filmi çektirdinimzi bilgi alıcaktım naSIL ÇOK ZORMU AĞRILI OLDUĞUNU SÖYLEDİLER

ben cektırdım. kısıye gore degısıyor burda yazılanlara bakılınca... kımısı adet sancısı gıbı bırsey anlamadım dıyor kımısı cok agrılı dıyor... acı eşşığıne baglı bencede. benım cok agrılı olmuştu acılı bırbırıne kattımdı:) o derece... sımdıkı aklım olsa kesınlıkle anestezı ıle yaptırırdım dıyorum. ama hıc agrı olmuyor dıyen bıle var ... agrıya dayanıklı bırı ısen sana önerım ıyı bır agrıkesıcı al işlemden yarım saat once o zaman sıkıntı cekmezsın ama benım gıbı canın azsa anestezılı yaptırabılırsın....

Canim benim agri esigim çok dusuktur...simdi olsa yine anestezisiz yaptiririm agri oldu bir Çiğlik attim bitti...heee maddi durumun iyiyse anestezili yap tabi

agri esigine bagli.bi de yapisiklik olup olmadigina.benim solda yapisiklik vardi canim yandi ama dayandim orda olsa.benim tedavinin baslarinda cekmisti doktorum hsgyi.asilamadan once olmali zaten.keske asilamadan once cektirseydin.ben de bir ay gonalf vuruldum.gecen ay 1000doza yakin vuruldum.maalesef olmyinca olmuyor
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kizlar hafif agrilar var kasiklarda.igne etkiye basladi.bu surecleri o kadar yasadimki relaksim cok.sonucu olumsuz dusunmekten alamiyorum kendimi maalesef.serophene kullanirken hep tek yumos vardi catliyordu tutmuyordu.simdi bu da ole olacak diye dusunmemek elimde diil.gram umudum yok.ama icim rahat.uzulecegim bir durum degil alistim artik:p

agri esigine bagli.bi de yapisiklik olup olmadigina.benim solda yapisiklik vardi canim yandi ama dayandim orda olsa.benim tedavinin baslarinda cekmisti doktorum hsgyi.asilamadan once olmali zaten.keske asilamadan once cektirseydin.ben de bir ay gonalf vuruldum.gecen ay 1000doza yakin vuruldum.maalesef olmyinca olmuyor
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

herşey nasip kısmet biz elimizden geleni yapalım da takdir rabbimin.2. aşılamada tutmazssa eylülde tatilimi yapıp ekim kasım gibi tüp bebek deniycez oda olmazsa artık uğrasmıcam kısmet deyip beklicem

X