klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

aysun arzu yazinca farkettim hayirli olsu takvimin canim

duzeltme yapildi

Son düzenleme:
arzu ya diye kendi ne yapiyor o saatte kk kimbilir:KK1:
namaza kalkmıştır güldeniz :)) bildim mi güldeniz????

günaydın canlarımmmmmmmmm

umut erenimiz erkenciii benim kızımda yatağa girdiğim zaman tekme atmaya başlıyorrrrrrrrr
Günaydın , uyumaya bak şu sıralar. Ben hasret çekiyom gece uykusuna. Bir de yüz üstü yatmayı çooook özledim :KK31:

ayyyy beklemek ne zor oluyorr bazı zamanlarrr...allah sabırr versinnn ...hayırlı haberlerle sonuçlansın inşallahh...

benim klomen yarın son gün pazartesi kontrolüm varr...ama hiç ümitli değilim...geçen ay 10 mm de kalan bi yumoşum vardı...bu ay iğne isteyecektim ama vermedi :KK43: acaba yumoş varsa büyümezse az bi doz iğne vursa üstüne olmazmıı ???

düşünmücem diyorumm amaaa bi bakıyorum olmadık fikirlerr geliyor aklımaa :) :) onu diyorum yaaa ben bi ilaçla böle olduysam..diğer tedavileri gören arkadaşların allah yardımcısı olsun..sabır versin..

arkadaşım hayırlı olsunn...inşallah 6 kasımda hayırlı haberlerle gell...

ayyyy beklemek ne zor oluyorr bazı zamanlarrr...allah sabırr versinnn ...hayırlı haberlerle sonuçlansın inşallahh...

benim klomen yarın son gün pazartesi kontrolüm varr...ama hiç ümitli değilim...geçen ay 10 mm de kalan bi yumoşum vardı...bu ay iğne isteyecektim ama vermedi :KK43: acaba yumoş varsa büyümezse az bi doz iğne vursa üstüne olmazmıı ???

düşünmücem diyorumm amaaa bi bakıyorum olmadık fikirlerr geliyor aklımaa :) :) onu diyorum yaaa ben bi ilaçla böle olduysam..diğer tedavileri gören arkadaşların allah yardımcısı olsun..sabır versin..
Sagol tesekkur ederim benim klomenle bir ay buyumemisti sonraki ay 12.gunde 18mm olmustu yani degisiyor her ay oyle dusun

X