klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

öyle işte olabilir herşey rabbimin izniyle işte biz elimizden geleni yapsakta rabbim izin vermeyince olmuyo artık tüp bebeğe yönelmeyi yavaş yavaaş düşünüyom şu iltihapı bi hallediyim yoksa tutmuyo işte iltihap tan dolayı
hakkında hayırlısı olsun. tüp bebek de vesile olacak belki de.

kızlar ben çıkıyorum. kociş gelcek birazdan. akşam da misafirlikteyiz. giremicem. çok kaynatmayın haaaa.. sonra okuması zor oluo :)) mucx

Çakşır Yaprağı Suyu : Yüzyıllardır cinsel gücü artırıcı özelliğinden dolayı kullanılan bu bitkinin son yıllarda tesadüfen bulunan bir etkisi de sperm sayısını önemli ölçüde artırmasıdır. Türkiye’de güney illerimizde (genellikle Hatay) bölgesinde bolca yetişir. Bu bitkinin meyvelerini bölgede bolca yiyen keçi ve koyunlar; bol miktarda ikiz ve üçüz doğurmuşlar ve bunu gören Alman ve Amerikalı bilim adamları bu bitkinin bileşimini araştırmış ve afrodizyak ve meni artırıcı özelliğini saptamışlar bu çok iyi

Sperm üretimini ve sayısını artıran bitkiler var mı ?

Çakşır Yaprağı Suyu : Yüzyıllardır cinsel gücü artırıcı özelliğinden dolayı kullanılan bu bitkinin son yıllarda tesadüfen bulunan bir etkisi de sperm sayısını önemli ölçüde artırmasıdır. Türkiye’de güney illerimizde (genellikle Hatay) bölgesinde bolca yetişir. Bu bitkinin meyvelerini bölgede bolca yiyen keçi ve koyunlar; bol miktarda ikiz ve üçüz doğurmuşlar ve bunu gören Alman ve Amerikalı bilim adamları bu bitkinin bileşimini araştırmış ve afrodizyak ve meni artırıcı özelliğini saptamışlarıdır.

kızlar bakın bu bitki çok çok iyiymiş ben denettireceğim kocişe vallahi keçi bile doğurduysa :KK9:

KLOMEN TÜP BEBEKTEDE VERILIYORMU? BANA Bİ DOKTOR VERMİŞTİ , YUMURTA GOREMEYINCE, BELKİ OLUSUR DIYE,
PEK ANLAM VEREMEDM :sssssssssssssSS[/QUOTE]

valla burda tüp bebek yaptıran yok daha bildigim kadar.bende igneyle buyutuyolar diye biliyorum.

canım ben kendimi bildim bileli adet düzensizliğim var ama yaş küçükken iki ayda üç ayda adet olurdum ama 2002 yılından beri ilaçsız adet olamıyorum bekarkende gittim dr şimdide devam ediyorum ama böyle iki ayda 3 ayda bir gittim arka arka ya gitmedim yılbaşından beri de sürekli gidiyom dr değiştirmiştim ama bunu da sevmedim ilk gittiğim dr iyi idi ama çok hastası olduğu için çok sıra bekliyon çok ilgilenemiyordu ikinci dr da bayan o da düşük dozda veriyor ilaçları aşıma yaptı geçen ay tutmadı yaptığı sırada ben zaten idrar yolları enfeksiyonu geçiriyordum onu temizlemeden yaptı
geçen sene ocak aşında laporaskopi yaptırdım sağ tüpüm kafalı imiş iltihapla onu açtılar ama bende bir türlü iltihap bitmiyor bitiremiyorlar ve nisan da tedavi ile hamile kaldım ama nasıl olsa olmuyor diye o ayda ev taşımak zorunda idim gitti bi de kan pırtılaşması çıktı bende
kist oluşuyor 4,5 cm onu eritti dr işte aşılama yaptı en son ama iltihap hem rahimde hem idrar yollarında onu halledemedi hastalandım geçen pazar hayaller suda ama bu sefer ağlayıp sızlanmadım ama adet rengi çok açık kırmızı acabalar gene başladı yeni den ümitler yeşeriyor
aklımada bişey gelmiyor sor söyleyim canım

1. intihap oldugunu nasıl anladılar
  2. tüpler tıkalıydı demişsin hsg cıkmadımı? laporaskopi yaptılar.şimdilik bu kadar ben firsat buldukca sorarım :KK53:
kızlaar ben geldim ama yemek yapmaya gitcem slm:KK42:veriyim dedim.do:131:rma yedim rahatladım.şu diyette sınırımı bozuyor istedigimi yiyemiyorum.:KK37:
azcık tatlı mutlu ediyor beni:KK39:

Ne varmış erkeklerle ilgili :)bende ne yapıyım her zaman ki gibi aynı devam çalışıyorum

çok merak ediyorsanız açın izleyin ala ala iyi ki bi erkeklerle ilgili video izliyorum dedim yahu bu ne yeter üstüme gelmeyin ağlarım bak ha:KK14::KK14: hem ben daha yeni evliyim 7 ay olmuş bişileri bilmemde benim de hakkım yok mu :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK20::KK20:

çok merak ediyorsanız açın izleyin ala ala iyi ki bi erkeklerle ilgili video izliyorum dedim yahu bu ne yeter üstüme gelmeyin ağlarım bak ha:KK14::KK14: hem ben daha yeni evliyim 7 ay olmuş bişileri bilmemde benim de hakkım yok mu :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK20::KK20:

Bende 10 aylık evliyim ama hiç internetten birşey izlemedim acaba o bişiler nasıl bişiler :)) kocan görmesin

benim kociş bugün benden sadece mercimek çorbası salata istedi her gün et isteyen adam bugün bunlaarı istedi çok şaşırdım hala hayretler içerisindeyim :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

X