klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

benim kociş bugün benden sadece mercimek çorbası salata istedi her gün et isteyen adam bugün bunlaarı istedi çok şaşırdım hala hayretler içerisindeyim :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
bizde bugun menemen yicezz ben mlz dogradim o pisircek bekliyom ayy ne zamandir soyle agiz tadiyla yemediydim.

bizde bugun menemen yicezz ben mlz dogradim o pisircek bekliyom ayy ne zamandir soyle agiz tadiyla yemediydim.

ohhh ne güzel kocaya yaptırıyo yemeği:KK9: ben onu dün yapacaktım benim kociş menemenle çok fazla ekmek yediği için istemedi geri tepdi:KK52::KK52::KK52:

ohhh ne güzel kocaya yaptırıyo yemeği:KK9: ben onu dün yapacaktım benim kociş menemenle çok fazla ekmek yediği için istemedi geri tepdi:KK52::KK52::KK52:
pisirmekde ne varr maharet mlz.dogramakda bende cok ekmek yiyorum ama inan cok uzun zamandir canim istiyordu domates yoktu guzel bulunca yapalim dedik

pisirmekde ne varr maharet mlz.dogramakda bende cok ekmek yiyorum ama inan cok uzun zamandir canim istiyordu domates yoktu guzel bulunca yapalim dedik

kız bak benimde canımı çektirdin bende yapacağım kendime kocada artıkın ağzıma bakar:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

X