Klomen & Estrofem &İnofolic , Ovitrelle & Progestan

bence bi sıukıntısı yok canm doktruma da söyledim iyi yapmışşın devam et dedi.. folkik asitte var içinde zarrlı bişey değil.. 25 tl idi sanırım 30 poşe var içindde ama bu kadar uğraşa 25 tl çokta değil.. tevsiye ederm gerisini sen bilirsin canım.. 4 kasım cuma gününü bekliyorm regl olmazsam hcg yaptrcam inşaalllah hayrlı haberler alırım
Hayirlisi inşallah canim benim de normalde bugun agrim olmasi lazimdi yarin adet günüm ama hic belli olmio iste olmaya da biliyorum

Kızlar çarşamba sabah vurdurucam ignemi solda 3 yumurta biri olgun ikisi geriden geliyo bakalım hayırlısı

merhabalar. ben birşey sormak istiyorum. 19 kasımda ovitrelle çatlatma iğnesi olmuştum. az biraz kasıklarımda ağrı oldu. 28 ekimde baya baya batmalar hissettim. 30 ekıimde gögüs uçlarım çok sızlamaya başladı. dün de çok kararmıştı kahverengi kısım ama akşama kadar açıldı rengi. şuan dokununca sadece gögüs uçlarım acıyo. kasık batmalarım yok. benim gibi olup da hamile olan ya da hamile olduğunu duyduğunuz birileri var mı? ilacın etkisi diycem ama 10 gün sonra yaşadım bunları. adetime 2-3 gün var. cevap verirseniz sevinirim.

merhabalar. ben birşey sormak istiyorum. 19 kasımda ovitrelle çatlatma iğnesi olmuştum. az biraz kasıklarımda ağrı oldu. 28 ekimde baya baya batmalar hissettim. 30 ekıimde gögüs uçlarım çok sızlamaya başladı. dün de çok kararmıştı kahverengi kısım ama akşama kadar açıldı rengi. şuan dokununca sadece gögüs uçlarım acıyo. kasık batmalarım yok. benim gibi olup da hamile olan ya da hamile olduğunu duyduğunuz birileri var mı? ilacın etkisi diycem ama 10 gün sonra yaşadım bunları. adetime 2-3 gün var. cevap verirseniz sevinirim.
Hiçbir fikrim yok canım inşallah hamilesindir

sabah iğnemi olucam ama ben iğne olmaya bile üşendiğimi görüyorum şimdiden düşünüyorum sabah sabah hastaneye git iğne yaptır nasıl zor geliyor noluyo bana enerjim düşmüş resmen Hepfitim Hepfitim sen naptın canım adet gelmedi inşallah

sabah iğnemi olucam ama ben iğne olmaya bile üşendiğimi görüyorum şimdiden düşünüyorum sabah sabah hastaneye git iğne yaptır nasıl zor geliyor noluyo bana enerjim düşmüş resmen Hepfitim Hepfitim sen naptın canım adet gelmedi inşallah
Canim benim adet 2kasimmis

Yüksek tut kiz enerjini pes etme

Ben ilk kimyasal gebeligimde bunlari yasamistim istersen kan tahlili yaptir canim illa 14 gun beklemene gerek yok eger ara deger cikarsa 2-3 gun sonra tekrarlarsin

Moralini yuksek tut canim. hayal kirikligi yasamaktan korkma ki hayal kurmaya devam edesin. iyi dusun iyi olsun :KK66:

Kizlar ben adet olmadim..hafif ağrım oldu cok az kahverengi lekem geldi gerisi yok :110:

mehaba kızlar bende ayın 27 çatlatma iğnesini yaptırdım 3 tane yumurtam oluşmustu doktor dün kontrele çağırdı çatlamiş mı diye çatlamis yumurtalar ama rahim arkasında sıvı toplanmış dedi o an sormak hiç aklıma gelmemişti bu konuyla ilgili bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi

X