Klomen catlatma ignesi gelin beraber bekleyelim :)

Ah keşke keşkee geçen ay 1 yumurta vardı bu ay 2 yumurta biraz daha umutluyum açıkçası 🙏 tabi rabbimin bileceği şey. Eğer bu ay olmazsa rahim filmine giricem o korkutuyor beni biraz
[/QQUOTE

Rahim filmi beni de korkutuyor. Umarım ihtiyacımız kalmaz canım

Kızlar bişey sorucam , doktora gittimde 36 saat sonra ilişki dedi. Ben kontrol akşamını değerlendirmedim. Yani 36 saat sonrasını değerlendirdim.ay hata mı ettim acaba. O akşam ya çatladıysa :KK43: 20mm idi yumurtam
Canım iğne çatlama saatini belirlemek için yapılıyor o sebeple çatlayacağını sanmıyorum. 36 saat sonra çatlatıyor benim bildiğim

Bende 9. günüm bugün test yaptım 🤭 tabi ilaç etkisi kesin silik çizgi çıktı hemen dayanamıyoruz ya
Tatlım 9 cu gün hala silikse …😍😍😍 umutlandırmayın ama ben 2 defa yaptım çatlatma iğnesini 7 ci günde direk negatife dönüyor belki bünyeden bünyeye değişiyordur ama güzel şeyler hissetim 🤭 inşallh yanılmam 🙏🏼

inşallah 🙏 10 . güne kadar etki olabilir diyorlar hemen umutlanamam o yüzden 🥲
Evet olabiliyormuş canım bence bi sonrakini 15. Gün yap erken yapınca bi silik bi negatif oluyor iğne etkisinden 15. Gün neyse o çıkıyor ya vardır ya yoktur zaten hayırlısı olsun inşallah

X