Klomen catlatma ignesi gelin beraber bekleyelim :)

Belki de doktorun onu denicektir ilk ay doktoruna güven canım benim direk alttan muayenede pko var dedi 1 seneden sonra direk tedaviye başladı
Benimde tahliller normal ama Pco görünümü var. Yıllardır bununla uğraşıyorum. Sen neler denedin canım şimdiye kadar

Benimde tahliller normal ama Pco görünümü var. Yıllardır bununla uğraşıyorum. Sen neler denedin canım şimdiye kadar
Benimde aynı canım tahliller normal yumurtalıklarda pko görünümü var kasımda öğrenmiştim düzenlenmesi için 3 ay duphaston kullandım 1 ay boş geçtik nisanda tedaviye başladık bu ikinci ayım

Arkadaşlar bende 4 yıldır uğraşıyorum ovittelle iğne olalı bugün 16.gunum karnimda hafif ağrı var inşallah umid ediyorum hepimizin kucağı dolsun

Eklentiler

• IMG_20230502_214049~2.jpg
    IMG_20230502_214049~2.jpg
    126,3 KB · Görüntüleme: 63
Vallahi cok heycanlıyım. Bugünü değerlendirdik. Yarını da inşallah. Siz neler hissediyodunuzz
Vücudumda çok bir belirti hissetmiyorum aslında. Dinlemekte istemiyorum. Dün doktorun yumurta çatlar diye düşündüğü gündü. Değerlendirdik ve gün aşırı devam edeceğiz. Şimdilik bu şekilde.

Vücudumda çok bir belirti hissetmiyorum aslında. Dinlemekte istemiyorum. Dün doktorun yumurta çatlar diye düşündüğü gündü. Değerlendirdik ve gün aşırı devam edeceğiz. Şimdilik bu şekilde.
Ben ciddi şekilde sıcak basması yaşıyorum öyle bir geliyor ki sanki içimden ateş fışkırcak gibi oluyor 2-3 saniyede geçiyor

X