Klomen catlatma ignesi gelin beraber bekleyelim :)

Kızlar döngünün 16. Günü bugün. Bu ay ilk kez 5 gün femara kullanmıştım ama iğne olmadım. Ovulasyon testim böyle olmaya başladı resimdekinden daha belirgin hatta ikinci çizgi, akıntımda var. Yeni bir yumurtlama mı acaba yoksa doktorun dediği yumurta yeni mi çatlıyor anlamadım.
Daha önce silik mi çıkmıştı yumurtalar geliştikten sonra

Merhaba ben de regl oldum kontrole gittim 5.ci günü klomene başladım pazartesi kontrolüm var ama ilk defa bu süreci yaşıyorum ne olacak ne yapılacak hiç bir fikrim yok yumurta ne kadar büyümüş ona bakacaklar

Merhaba ben de regl oldum kontrole gittim 5.ci günü klomene başladım pazartesi kontrolüm var ama ilk defa bu süreci yaşıyorum ne olacak ne yapılacak hiç bir fikrim yok yumurta ne kadar büyümüş ona bakacaklar
Yumurtanın büyüyüp buyumedigine bakacak eğer ki güzel bir boyuta ulasmissa çatlatma iğnesi veriliyor. Doktorun belirledigi gün ve saatte iğne oluyorsun ve ilişki günlerini degerlendiriyorsun

Yumurtanın büyüyüp buyumedigine bakacak eğer ki güzel bir boyuta ulasmissa çatlatma iğnesi veriliyor. Doktorun belirledigi gün ve saatte iğne oluyorsun ve ilişki günlerini degerlendiriyorsun
Biz de direkt kendileri enjekte edicez dedi eşimin sperm kalitesi de iyi değilmiş 2 senedir doğal yol ile denedik olmadı bu süreçte yaklaşık 7 aydır doktora gidiyorum pko hastasıyım ☹️ bazen umudum gidiyor

Biz de direkt kendileri enjekte edicez dedi eşimin sperm kalitesi de iyi değilmiş 2 senedir doğal yol ile denedik olmadı bu süreçte yaklaşık 7 aydır doktora gidiyorum pko hastasıyım ☹️ bazen umudum gidiyor
İlk gebeliğim öncesi bana da pko tanısı konuldu 6 ay hem gebelik hemde adet düzeni için tedavi oldum gebelik olmadı 5 ay sonra gebe olduğumu öğrendim. Sakın umutsuzluk etme. Pko korkulacak birşey değil sadece zaman ve iyi bir tedavi istiyor.
İğne içinde normalde kendimiz yapıyoruz ama doktorun kendisi takiple yapmak istemiştir.
Ha birde benim eşimde de o zamanlar sperm yavaşlığı vardı doktor e vitamini ve ilaç vermişti hemen düzeldi. Korkma o da düzelir.

O zaman şize aşılama yapılacak canım spermi kendileri enjekte edecekse

Eklentiler

• 13E87BE1-3057-4EF3-895E-AE93DEE54FF6.jpeg
    13E87BE1-3057-4EF3-895E-AE93DEE54FF6.jpeg
    87,3 KB · Görüntüleme: 55
X