Klomen catlatma ignesi gelin beraber bekleyelim :)

Shahahah ay daha önce sormuş olabilirim ama kaç gün var adete :)
Takvime göre 9 gün ama ben duphaston kullanıyorum bu ay takvime uymayabilir geçen ay iğnenin 17 günü adet olmuştum yani şuan 5. Gün 12-13 gün falan diyebiliriz adet tarihi için

Canım iğne çatlama saatini belirlemek için yapılıyor o sebeple çatlayacağını sanmıyorum. 36 saat sonra çatlatıyor benim bildiğim
Canım iğne vurulduktan sonra sizde akintinizi takip edin geçen ay iğneden sonra 3. Gün yumurtam çatladı. Bu ay iğneden sonra 5. Gün ( bugün ) çatladı yumurtam..... İğneden sonra hiç akıntım olmadı bugün akıntı basladi.

Canım iğne vurulduktan sonra sizde akintinizi takip edin geçen ay iğneden sonra 3. Gün yumurtam çatladı. Bu ay iğneden sonra 5. Gün ( bugün ) çatladı yumurtam..... İğneden sonra hiç akıntım olmadı bugün akıntı basladi.
Canım geçen ay benim hiç akıntım olmadı kupkuruydu ama yumurtam çatlamış kişiden kişiye de değişiyor biraz bu ay akıntım var mesela geçen ay hiç yoktu çok şaşırmıştım

Kızlar döngünün 16. Günü bugün. Bu ay ilk kez 5 gün femara kullanmıştım ama iğne olmadım. Ovulasyon testim böyle olmaya başladı resimdekinden daha belirgin hatta ikinci çizgi, akıntımda var. Yeni bir yumurtlama mı acaba yoksa doktorun dediği yumurta yeni mi çatlıyor anlamadım.

Eklentiler

• 3A66AE4C-2963-434C-99C4-EB9860B327CE.jpeg
    3A66AE4C-2963-434C-99C4-EB9860B327CE.jpeg
    111,7 KB · Görüntüleme: 54
X