Klima aldık pişman olduk

ehlimana

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2010
3.415
207
13 Haziran'da klima sipariş ettim . Haziran sonu geldi. Hemen kurulum için telefon ettim. Fakat temmuz bitecek ne arayan ne soran. 4 defa aradım. Randevu için aranacaksiniz diyorlar başka da ilerleme yok. Bu durumu yaşayan var mı? Ne yapabilirim?

13 Haziran'da klima sipariş ettim . Haziran sonu geldi. Hemen kurulum için telefon ettim. Fakat temmuz bitecek ne arayan ne soran. 4 defa aradım. Randevu için aranacaksiniz diyorlar başka da ilerleme yok. Bu durumu yaşayan var mı? Ne yapabilirim?
aynısını yaşadım yaz ayları bu şekilde oluyor bekleyeceksiniz mecbur

Biz gree marka almıştık çok öneri vardı bayram öncesi aldık bayram sonrasi kurulum bi hafta sonra oldu ama salaklar bağlarken hata etmiş 10 gün olmadan klima gazı bitmiş aradık gelip düzeltme yaptılar sonra

Bizde yazın almıştık hemen gelip taktilar 4-5 yıl önce. Ama bekletileni de çok duydum yaz aylarinda sıra çokmus diye.

Yazın klimacı kışın kombi petek tamircisi bulunmadığı için tam ters zamanlarda bu işleri yaptırıyoruz biz. Şubat ayında klimayı almıştık mesela.
Şikayetvar a yazın, twitterdan falan yazın samsunga

Hemen hemen aynı tarihlerde almışız bizimki iki güne takıldı ama farkli marka.
Şuan için çok fazla yoğunluk olduğu söyleniyor en az 2-3 hafta bekleniyormus.

Biz martta taktırmıştık, servis "abla 1 ay sonra bulamazdınız bizi iyi ki erken davrandınız" demişti. Özellikle merkezi yerlerde yazın ortası çok çok zor bir ihtimal.

Montaj için baya bekletiyorlar bazen..alacaksanız yaza girmeden önce almanız gerek

Servis dışındaki klimacilar daha hizli takıyor ama garantisi bozuluyor ürünün risk alıyorsanız deneyebilirsiniz biz 1 haftada taktirdik öyle

X