KK'nın DİNOZORLARI BURAYA :D

O bdv de kadınlara acayip gaz veriyorlar he kadın mesela yazıyo kocama söyle böyle sorunum var. Hemen hurra ayrıl boşa
La.kolay mi öyle ayrılıp boşanmak
Bekara karı boşamak kolay diye boşa dememişler :KK45:

Pko :/ diyabet, tiroid, bende ne ararsan var, hiç istemedim hormon almayı ama doktorum ısrar etti artık. Bakalım, yan etkisi çok oldu, bugun yarın gidicem kontrollerime

Aa cok cok gecmis olsun. Zamanin hastaligi pko. Hep hormonlu gdolu yiyeceklerden iste..

O bdv de kadınlara acayip gaz veriyorlar he kadın mesela yazıyo kocama söyle böyle sorunum var. Hemen hurra ayrıl boşa
La.kolay mi öyle ayrılıp boşanmak
Bekara karı boşamak kolay diye boşa dememişler :KK45:

Bazen ben de cok nadir durumlarda visan diyebiliuorum. Evet cok zor bosanmak rabbim kimsenin yuvasini huzurunu bozmasin ama oyle kotu durumda olanlar var ki resmen eziyet çekiyorlar onlar icin aslinda bosanmak belki de bir kurtulus..

Bu arada çok güldüm, annem de deli baş der bana ara ara. Erkek fatma, delibaş, safinaz. Böyle böyle delirttiler beni :KK55:

Kknin güzel kadınlarıı, iyi ki gelmişim diyorum kendime, iyi geldiniz bana.
Atom karınca gibiyimdir, bu ara düşüğüm biraz ama toparlanmaya başladım bile, daha erken bunun için ama .. :)) olcak olcak

Kknin güzel kadınlarıı, iyi ki gelmişim diyorum kendime, iyi geldiniz bana.
Atom karınca gibiyimdir, bu ara düşüğüm biraz ama toparlanmaya başladım bile, daha erken bunun için ama .. :)) olcak olcak
Ha gayret guzelim olacak elbett:) bir kadin yeterki istesin gerisi kolay oncelikle buna inan:KK54:

Aa cok cok gecmis olsun. Zamanin hastaligi pko. Hep hormonlu gdolu yiyeceklerden iste..
Kesinlikle.. doğduğumdan beridir sağlıklı biri olamamışım hiç. Bünyem zayıftır ama ben güçlüyümdür, bi bu kadar hastalık daha gelip beni bulsa bi sigara yakar size sararım artık biraz makara güzel bir iki insan her şeyin ilacı:KK31: bunu tuttum bu arada :))​

Kesinlikle.. doğduğumdan beridir sağlıklı biri olamamışım hiç. Bünyem zayıftır ama ben güçlüyümdür, bi bu kadar hastalık daha gelip beni bulsa bi sigara yakar size sararım artık biraz makara güzel bir iki insan her şeyin ilacı:KK31: bunu tuttum bu arada :))​

Cok cok gecmis olsun tekrar. Allah sifa versin.
Aynen ben de seviyorum bu smileyi memelere ozgurluk :KK31::KK31::KK70::KK70:
Ayrica ne zaman istersen yaz tabi. Insan rahatliyor gercekten..

X