KK'nın DİNOZORLARI BURAYA :D

Allah ALLAH onlari alip satiyor musunu yani? Bunu hic bilmiyodum. Tam anlayamadim da acikcasi biraz acar misin? Kendin mi tasarliyosun yoksa orda mi tasarlanmis alip degistiriyosun?

Tabi, son zamanlarda ortada çok türeyen vintage butiklerinin pek çoğu böyle yapıyor. Durum da şu, bildiğin pazar yeri, gidiyosun tek tek seçiyosun 1 liraya kazaklar, 3-5 liraya ceketler, tabi bu pazarlarda antikacılar da oluyor yüksek rakamlara satış yapan. Yüzlerce liraya radyolar vs.. aklına gelebilecek her şey var. 2. El tabi her sey. Arkadaşım 10 liraya ünlü bir markanın güneş gözlüğünü aldı, düşün. Sonra çıkınca da kıyafetleri kurutemizlemeye veriyosun, istersen evinde yıka ütüle. Sonra satış. 1 liraya aldığı 2. El kazağı 20 liraya çok rahat satabiliyorlar.. ben 10 liradan satıldığını da çok gördüm

Tabi, son zamanlarda ortada çok türeyen vintage butiklerinin pek çoğu böyle yapıyor. Durum da şu, bildiğin pazar yeri, gidiyosun tek tek seçiyosun 1 liraya kazaklar, 3-5 liraya ceketler, tabi bu pazarlarda antikacılar da oluyor yüksek rakamlara satış yapan. Yüzlerce liraya radyolar vs.. aklına gelebilecek her şey var. 2. El tabi her sey. Arkadaşım 10 liraya ünlü bir markanın güneş gözlüğünü aldı, düşün. Sonra çıkınca da kıyafetleri kurutemizlemeye veriyosun, istersen evinde yıka ütüle. Sonra satış. 1 liraya aldığı 2. El kazağı 20 liraya çok rahat satabiliyorlar.. ben 10 liradan satıldığını da çok gördüm

Vay be cok ilginc. Ama pek bana gore degil ya. Tembelim ben yikamasiyla utusuyle ugrasamam :-) bi de benim takintim var 2.el seylere karsi yani 5 lira olsun ama daha once kimse dokunmamis giymemis olsun diye dusunuyorum.. Daha cok kendi tasarimlarimi satmaya yonelik dusunuyorum da bakalim hayirlisi artik :KK66:

İlk deryali'nin kucağına düştüm pat diye, samimiyeti iliklerime kadar hissedince ben de burda yerimi aldım :KK14:
Dua Et emin ellere düştün:KK14: smeagol smeagol eline düseydin hiiiıi Allah korusun:KK45:
Hee valla ya :KK53:la bide benim dertlerim yetmiyo sanki geceleri kafama takiyorum konu sahibi ne yapti acep diyeo_Ocok uzuluyorum yaw:KK51:artik burdayim anacim azcik havamiz degissin:KK71:

He yav sinir atak derken sinir sahibi olmanın ne anlamı var. :63:
Takılın kızlar bize:KK50::KK50:

Benim damar yollarim acildi resmen:KK70: o neydi arkadas bdv de yaw allah yardimcilari olsun diyorum :KK66:daha da oraya gitmiyorum arkadas :KK53:
:KK76::KK76::KK76:

Vay be cok ilginc. Ama pek bana gore degil ya. Tembelim ben yikamasiyla utusuyle ugrasamam :-) bi de benim takintim var 2.el seylere karsi yani 5 lira olsun ama daha once kimse dokunmamis giymemis olsun diye dusunuyorum.. Daha cok kendi tasarimlarimi satmaya yonelik dusunuyorum da bakalim hayirlisi artik :KK66:

Tabi, herkesin uğraşacağı bir şey de değil, baya işi gücü bırakıp tüm günü ayırman gerekiyor filan, teferruatı var.
Bir de sen tasarlamışsın, dikmişsin vesaire, daha şık bi düşünce seninki :KK8:

X