KK'nın DİNOZORLARI BURAYA :D

Merhaba nanelimon :) kaç kaç kaç ordan çabuk :) bi yazayım dedim de soluğu burda aldım ben de :)
Kiz ben senin profile bakarken yaptigin yorumlardan buldum burayibende sayende burda aldim solugu allah ne muradiniz varsa versin yeminle bdv de kafama agrilar girmisti yawhosbulduk canimcimben ne tuhafim en basa yazacagimi sona yaziyorum

Kiz ben senin profile bakarken yaptigin yorumlardan buldum burayibende sayende burda aldim solugu allah ne muradiniz varsa versin yeminle bdv de kafama agrilar girmisti yawhosbulduk canimcimben ne tuhafim en basa yazacagimi sona yaziyorum

Buraya normal insan almıyoruz zaten. Tuhfların mekanı bura

Şu ara En çok içtiğim şey bög geldi artik
Gecmis olsun canim. Valla ben grip olunca limon suyunu lafama dikiyorum 1 saate turp gibi oluyorum sukurler olsun..

Siz tanisiyo musunuz yani??

Hayaller a101 hayatlar ev

Limoniyim limoniiher derde devayim kizzhastalara sifayimhosbuldum valla artik burdayim valla kovsanizda gitmiyom baneneee

Yok yok ben kültür sanat evi istiyorum nasipse. Elim kaba işte iyidir de ince işler yok ki bir şey dikeyim Bak beğenirsen aklında bulunsun. Bit pazarı olur her şehirde. Düşük maliyet süper kazanç hem de tamamen senin zevkin. Hiçbir yerde bulunmayacak vintagelardan tut, kitapların ilk basımlarına kadar, çok çok uygun fiyata marka ceketlere kadar. Tek tek seçip dolduruyosun, bi kurutemizleme, cillop gibi parçalar çıkıyor. Hem emek verip kendi zevkinle bakıyorsun her şeye, hem maddi getirsi yüksek. Bi gününü ayırıyosun sadece..

Limoniyim limoniiher derde devayim kizzhastalara sifayimhosbuldum valla artik burdayim valla kovsanizda gitmiyom baneneee
La bdvde ne anlıyoruz anlamıyorum millet biri bişi desede üstüne atlaSam diye bakıyor. Hiç gelemem sinir tavan yapar bende

Burada accuk havan değişsin evde koca çocuk yetiyor bdv eksik kalsin

Allah ALLAH onlari alip satiyor musunu yani? Bunu hic bilmiyodum. Tam anlayamadim da acikcasi biraz acar misin? Kendin mi tasarliyosun yoksa orda mi tasarlanmis alip degistiriyosun?

İlk deryali'nin kucağına düştüm pat diye, samimiyeti iliklerime kadar hissedince ben de burda yerimi aldım

La bdvde ne anlıyoruz anlamıyorum millet biri bişi desede üstüne atlaSam diye bakıyor. Hiç gelemem sinir tavan yapar bende

Burada accuk havan değişsin evde koca çocuk yetiyor bdv eksik kalsin
Hee valla ya la bide benim dertlerim yetmiyo sanki geceleri kafama takiyorum konu sahibi ne yapti acep diyecok uzuluyorum yawartik burdayim anacim azcik havamiz degissin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…