KK'nın DİNOZORLARI BURAYA :D

He ne güzel siz yoktunuz bizde Elif Elif ablayla rahat rahat atıp tutuyorduk:KK22: ben vara bebeksiz boş hatunmusum gibi perdeleri makine ye attim. Camların yarısını sildim.mutfak duruyor.şimdide kucakta kiz oturuyorum

Valla benimde o işleri yapasim var ama benim cimcim den yapamıyorum. İyiki de başlamamışım senin gibi yarıda kalırdı işim. E şimdi Kızçe uyuyana kadar perdeler kırışmasın makinada

Len bilip bilmeden konuşma :KK11:
Mobil veriden giriyorun kaç gündür evdeki modem bozuldu adamlar gelip yapacak daha:KK67:

Bende dua bölümünde duamı yapıp çıkıyorum. Sanki forumda çok aktifimde buraya girmiyorum:KK67::KK67:

Sen kimi ıslatiyon la bu kış günü yazık değil mi:KK67::KK67:

Ablam senden beklemezdim bunu küstüm sana:eek::KK43::63::63:

Yok devenin bale papucu:KK67:
Haddini bil la:KK67:

Her tarafın kötü olsa nolcek :-)
Ay kıyamaaaaaam bi okuyup üfleyimde hemen yapsınlar modemi:).Lo mazef buzları geri alalım.Hemen sıcak bişeyler getireyim,ısıtayım deryamı:KK19:

Valla benimde o işleri yapasim var ama benim cimcim den yapamıyorum. İyiki de başlamamışım senin gibi yarıda kalırdı işim. E şimdi Kızçe uyuyana kadar perdeler kırışmasın makinada
Şimdi biti makine kalan cami silip perdenin tekini astım oburunude kirismayacak şekilde serdim.napim er geç yine ben yapacak o işleri.yalnızlık zor valla

Ay kıyamaaaaaam bi okuyup üfleyimde hemen yapsınlar modemi:).Lo mazef buzları geri alalım.Hemen sıcak bişeyler getireyim,ısıtayım deryamı:KK19:
Abla küstüm sana ben hani Kıyamazdin bana:KK12:
Şimdi biti makine kalan cami silip perdenin tekini astım oburunude kirismayacak şekilde serdim.napim er geç yine ben yapacak o işleri.yalnızlık zor valla

Kolay gelsin bacum :KK54:

Tepesinden aşağı kaynar su dönersek ısınabilir bence
Sen daha akillanmadin mi len:KK67:

komik-sozler-2015.jpg

:KK73::KK73::KK73:

Tesekkur ederim canım.baya azalttim işi.kötü bisy demedim ayrıca sizi hemen ısıtmak adına fikir verdim:KK71:

Aranizdaki o uyuma noldu. O benzersiz iliskimiz anne kiz olarakmi devam edecekti:KK61:hem sen benden buyuksun:63:

X