KK'lı bayanların TAKI KUTUSUna hoşgeldiniz:)

bunlar ablam ve benimdi kolye ucuydu kendimiz tasarladik simdi bazen ben bazen o takiyoruz

yine ablamin hediyesi onunda var aynisindan cok severek takiyoruz ikimizde bu küpeleri :)

73671190.png

ay bunlara bayıldımkaydirigubbakcemile2çok cici küçük kızla erkek..hihoyyytALLAH yazan kolyende çok şık..güle güle kullan ilayda

bunuda ben yaptim sizinkiler kadar proffessiyonel diil kusuruma bakmayin artik nolursunuz:eek:

incitanemim kardeşi,benimde canımsın artık:1hug:ne demek sizinki kadar profosyonel değil!!yasakkelimeHA-Rİ-KA:lepi:yaptığın ürünler çok güzel,bizlerinkide kendi çapında tatlım olurmu öyle hiçŞeniz...hepsini alıntı yapmıycam..hepsi çok güzel..güle güle tak kokoş seni:roflol:böyle kokoşları topiğimde görmekten zevk duyuyorum:CüvCüv:..saatine bayıldım
cengizfoto018.jpg

73671190.png

ay bunlara bayıldımkaydirigubbakcemile2çok cici küçük kızla erkek..hihoyyytALLAH yazan kolyende çok şık..güle güle kullan ilayda

çok sağol canım bayılıyorum böyle çocuk şeylere kaydirigubbakcemile3 hiç büyümiycem heralde :emir_bebek:

anammmm böyle bi topik var benim habarım yok :kızgın: neeenn haber vermionuzz :mymeka: :mymeka:
herkeslerin her bişisi cok güzel bayıldım öldüm bittiim :asigim: :1rolleyes:
bende eklicemmm cok deel ama olsunn :icecream:

toplu çekince güzel cıkmadı bene tek tek cektimm :icecream:
i3dteq.jpg

1z6yrsx.jpg

ngps3m.jpg

20r1yjp.jpg

mhyt51.jpg

2can89.jpg

Bende bir kaç tanesini ekliyeyim...
Emitasyonlar alerji yaptığı için çok takım yok, 2 saat takıp çıkarıyorum.:çok üzgünüm:
Kurdela ve boncuklu olunca daha iyi oluyor benim için...:eek:
Diğerlerinide çekince eklerim...

Kolye ve küpeler takım değil, ayrı aldım...
pic0029d.jpg

pic0034.jpg

Siyah hariç takamadığım bileziklerim..:çok üzgünüm:
pic0042g.jpg

Bende bir kaç tanesini ekliyeyim...
Emitasyonlar alerji yaptığı için çok takım yok, 2 saat takıp çıkarıyorum.:çok üzgünüm:
Kurdela ve boncuklu olunca daha iyi oluyor benim için...:eek:
Diğerlerinide çekince eklerim...

Kolye ve küpeler takım değil, ayrı aldım...
pic0029d.jpg

pic0034.jpg

Siyah hariç takamadığım bileziklerim..:çok üzgünüm:
pic0042g.jpg

cok zarifler canim güle güle kullanyerimsenibena.s.

hepsi ok güzel ya güle güle kullanin

X