KK'lı bayanların TAKI KUTUSUna hoşgeldiniz:)

kusura bakmayın çok büyük çıkmışlar:çok üzgünüm:bende takı çokta resimler büyük çıkıyor

evet kizlar sira bende hepinizin cok güzel takilari var güle güle takin takistirin
künye, bilezik, bileklik
1001544.jpg

1001546.jpg

en sagdaki ile en soldaki yüzüklü hint bileklikleri hacidan geldiler
1001548.jpg

sol üstte olan 3ü bileklik digerleri halhal
1001549x.jpg

kolyeler
1001550.jpg

1001551e.jpg

bunlari kullanmiyorum yegenelrimin hediyesi, cocuklar iste, hatira diye sakliyorum bende
1001552q.jpg

1001553p.jpg

iki fotoda olan öndeki uzun taslilar, kemer
1001554r.jpg

1001555m.jpg

üstte olan dört yüzük parmak icin, ortadakilerde ayak parmagi icin( amma cok varmis bende sasirdim)
ve bir takim küpeler
1001556s.jpg

küpeleri tek cektim hep
1001557c.jpg

1001558o.jpg

altin saatim babaim hatirasi, takmaya kiyamiyorum
1001559c.jpg

1001560n.jpg

sanki eksik gibi geldi ama unuttuklarim olmustur kusura kalmayin :)))

huli81 canm bayıldım hepsine ama o incili bilekliklerine ayrı bittim yerimseniben
aynısından bulamam ama yapması basit görünüyo,hemen incik boncuk alcam :eek:

minelne
canm güle güle tak takılarını,süpersiniz :lepi:

huli81 canm bayıldım hepsine ama o incili bilekliklerine ayrı bittim yerimseniben
aynısından bulamam ama yapması basit görünüyo,hemen incik boncuk alcam :eek:

cok tsk ederim canim, evet yapimi cok basit, ben takilarimin bir kismini kendim yaptim, bosladim yillardir yine baslamayi düsünüyorumhihoyyyt

hulibacım güle güle tak ya çok hoşlar..ayak parmak yüzüklerine saatlerine ve zincir gibi takılarına bayıldım..taşlı tışlu olanlarada..alıntı yapamadım çok die..bide pembe taşlı bi bileklik var çiçek gibi..oda çok güzel..:sm_cool::nazar:hepsini iyi günlerde kullan işalah..sen yapmışssın çoğunu sanırım..bende yapıyorum..pati arkadaşımızda yapıyor..kızlar malzeme alınca herkez eklesin buraya yaptığı takılarhihoyyyt..bu arada sanırım baban rahmetli oldu:çok üzgünüm:ALLAH rahmet eylesin.mekanı cennet olsun...

minelneresimleri 640-480ebatında eklersen büyük çıkmaz..yada çok yakın çektiysen320-240ebatında yükle link alırkenyerimsenibenbüyük çıkmaz o zaman..su taşı gibi bi bilekliğin var,onu çok beğendim..hepsini iyi günlerde kullan..:1rolleyes:

hulibacım güle güle tak ya çok hoşlar..ayak parmak yüzüklerine saatlerine ve zincir gibi takılarına bayıldım..taşlı tışlu olanlarada..alıntı yapamadım çok die..bide pembe taşlı bi bileklik var çiçek gibi..oda çok güzel..:sm_cool::nazar:hepsini iyi günlerde kullan işalah..sen yapmışssın çoğunu sanırım..bende yapıyorum..pati arkadaşımızda yapıyor..kızlar malzeme alınca herkez eklesin buraya yaptığı takılarhihoyyyt..bu arada sanırım baban rahmetli oldu:çok üzgünüm:ALLAH rahmet eylesin.mekanı cennet olsun...

minelneresimleri 640-480ebatında eklersen büyük çıkmaz..yada çok yakın çektiysen320-240ebatında yükle link alırkenyerimsenibenbüyük çıkmaz o zaman..su taşı gibi bi bilekliğin var,onu çok beğendim..hepsini iyi günlerde kullan..:1rolleyes:

canim benim cok cok tesekkür ederim begendigin icin.... ben ama bu aralar yapamiyorum malzeme eksikligim var, yazin ürkiyeye gidince alacagim yine malzeme ve baslicam yine :)))))
evet babam rahmetli oldu senağlama
amin canim tüm ölmüslerimizin mekani cennet olsun

canim benim cok cok tesekkür ederim begendigin icin.... ben ama bu aralar yapamiyorum malzeme eksikligim var, yazin ürkiyeye gidince alacagim yine malzeme ve baslicam yine :)))))
evet babam rahmetli oldu senağlama
amin canim tüm ölmüslerimizin mekani cennet olsun

oy gülüm benim ya..inanki çok üzüldüm:KK43:rabbim sizlere versin ömür..amin bitanem:çok üzgünüm:

X