KK'lı bayanların TAKI KUTUSUna hoşgeldiniz:)

livim çok zarif bi küpe çok beğendim çok yakışmış bitanem sana daaaa:nazar:

kuzum benim beğendiğim altın sarısı nasıl tarif etsemm küllah gibi dönüo ama külahın ters durmuş hali şekli o geniş kısmında siyah top var oturmuş içinee yarın alırrsamm eklicem kuzum anlatamadımm:):)

meraklım izmir perim cok sagolun bitaneleri daha ii leri sizin olsun

meraklımmmmm az cok nasıl birsey oldugunu hayal edebildim ters ucgen sekilde yani neyse sekercim yrna alırsan mutlaka ekle guzelcim

asomda gelsin artık yyyyyyyya :KK43: ozledik :KK43:

ahh ahh gelsee biii özledim bende.bayramdan sonra uzun bi müddet bnde olmayabilirimm:KK43::KK43:net bağlatcam yurttayım ama onu bileee aylık paraylaa yapıolar uyuzlarr güya devletin malıııkötükedihüso

kızlar cep telefonuyla cektigim için hiçte istedigim gibi cıkmadı aslında ccccccok guzel

18092009355.jpg

durusuda bu sekilde

18092009360.jpg

livcim canım çok qzlmiş küpelerin.. bende seviyorum böyle küpe ama hiç takamıyorum. aklımda bulunsun bulursam bi tanede ben alayım değişiklik olsun :)

kızlar cok vakıt alacagı ıcın ustu uste karısık cektım kusra bakmayın sızler cın cekeyım dedım

Eklentiler

• $Resim 014.jpg
    $Resim 014.jpg
    10,7 KB · Görüntüleme: 65
  • $Resim 015.jpg
    $Resim 015.jpg
    9,4 KB · Görüntüleme: 35
  • $Resim 016.jpg
    $Resim 016.jpg
    13,5 KB · Görüntüleme: 31
  • $Resim 017.jpg
    $Resim 017.jpg
    12,7 KB · Görüntüleme: 32
  • $Resim 018.jpg
    $Resim 018.jpg
    16,4 KB · Görüntüleme: 37
bunlarda var ıste kupelerımı takıcak yer buldum ama kolyelrıme bulamıyorum

Eklentiler

• $Resim 019.jpg
    $Resim 019.jpg
    13,9 KB · Görüntüleme: 23
  • $Resim 020.jpg
    $Resim 020.jpg
    15,1 KB · Görüntüleme: 55
canım biraz karışık çıkmışlarr küpelerde tam anlayamadım güle güğle kullan canım:KK66:

bunlardaa benim yaptığım takılardan bi kaç tanesi :):nazar:

Eklentiler

• $DSC06543.jpg
    $DSC06543.jpg
    40,5 KB · Görüntüleme: 36
zuzucuk kahveli olanı beğendim canım ellerine sağlık:KK66:

livcim canım çok qzlmiş küpelerin.. bende seviyorum böyle küpe ama hiç takamıyorum. aklımda bulunsun bulursam bi tanede ben alayım değişiklik olsun :)

bebegim zamanla alışırsın takmaya ....bende onceden kupe takmayı sevmezdim simdi kupesiz yapamıyorum :)

bende bir kac tane aldim.. arabadan hafiza kartimi getirmem lazim,eklerim

X