KK'lı bayanların TAKI KUTUSUna hoşgeldiniz:)

sekerler benim kucuk kucuk kupelerim var onlarda eklemek istiyorum ama cok kucukler acaba fot.da cıkar mı =)

bunu dugunumde takmistim.beyaz altin+pirlanta
7dff05279101.jpg

buannemin dugunumden sonraki hediyesi...
649e860286c9.jpg

bu da ufak tefek altinlarim...
e1476635da66.jpg

simdilik bu kadar...yine ekliycem....gorusuruzzzz:)

bunu dugunumde takmistim.beyaz altin+pirlanta
7dff05279101.jpg

buannemin dugunumden sonraki hediyesi...
649e860286c9.jpg

bu da ufak tefek altinlarim...
e1476635da66.jpg

simdilik bu kadar...yine ekliycem....gorusuruzzzz:)

leyla umarım hırsızlar okumaz burayı:1ninca:kaydirigubbakcemile3allah korusun tabi:Saruboceq:güle güle tak hepsini tatlımŞeniz

grnt0736.jpg

grnt0733.jpg

nişan yüzüklerimzemuszemus
kendi aramızda bulgarilerimiz vardı,nişanda değişti bunlar oldu:asigim:

asommmmmmmmmmmm alynasın çok beğendimmm akannehircanımmm.ama tek taşın beyaz altından olanı her zman daha çok hoşuma gidioo canm.

asommmmmmmmmmmm alynasın çok beğendimmm akannehircanımmm.ama tek taşın beyaz altından olanı her zman daha çok hoşuma gidioo canm.

bebemm beğendin demek:1hug:
beyaz altın çok kullandım meraklım ama son 2 senedir beyaz ve sarı altını bi arada kullanmayı çok seviyorum:asigim:beyaz altını tek sevmiyorum:umursamaz:

bebemm beğendin demek:1hug:
beyaz altın çok kullandım meraklım ama son 2 senedir beyaz ve sarı altını bi arada kullanmayı çok seviyorum:asigim:beyaz altını tek sevmiyorum:umursamaz:

anldımm canımmmm güle gülee tak o alyansınıı ve tek taşını canımm:asigim::1hug:

çok saol bitanemŞenizdahada güzellerini sen takarsın işallah:Saruboceq:

aminnnnnnnnnnnnnnn canımmmm ben bi çarşı pazar dolanııyım gelcemm.alırsam takı eklerim akşama çok sevdiim yusufçukl kolyemii çekip koyarım.ben küpeleree bayılıyorumm ama bütün küpelerimii kaybetttimm maalesef yurt ev arasında mekik dokurken:KK43:::KK43:

asom sen yoksun buralarda özledim seni:KK43::KK43:
bunları bugün aldım%50 indirim vardıı.bi küpeyi çok beğendim yarın alcam eklerimm alınca fotosunuu

dsc00442tv.jpg

1064.jpg
ay taşlı kolyem

1066.jpg
turkuaz taslı yuzugum

1067.jpg
bezbebek nana yüzügüm :KK70:

1071.jpg
kedicigim :KK70:

ben maixin turkuaz taşlı yüzüğünü çok beğendim,güle güle kullan canım

X