KK'lı bayanların TAKI KUTUSUna hoşgeldiniz:)

ayy ben geldim kızlar ayağımın tozuyla topiğimize küpelerimin resmini eklicemm..umarım beğenirsiniz...

1000995t.jpg

1000998ta.jpg

1000997t2.jpg

mafoldumbenekstra betty booplulari gözüme gözüme sokuyosun dimimafoldumben
:eek:lmaz:askolsun yane:umursamaz:
zemuszemussaka bir yana cok güzeller cimcimem güle güle takin hepiciginideopuyorumnanaktan

wouaw :1shok: herkesin birbirinden guzel takilari var yaa sizinkileri gordum bende gaza geldim =) bende acaip taki tutkunuyummm =)
bu arada herkese merhabalar cok olmadi siteye uye oldugum ve acaip guzel site ve ortamm :teytey: opuyorumnanaktan

yuzuklerimm

en degerli kolyelerim (birkaci)

5incisini 5/6 yil once babaannem hac dan getirdi ve hala ilk gunki gibi parliyo =)

kupelerimin birkaci

en cok kupe hastasiyim her renk vardir =)

arasira yine eklerim optm herkkesiii opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
mafoldumbenekstra betty booplulari gözüme gözüme sokuyosun dimimafoldumben
:eek:lmaz:askolsun yane:umursamaz:
zemuszemussaka bir yana cok güzeller cimcimem güle güle takin hepiciginideopuyorumnanaktan

binlerce betty feda olsun benim meleğime canımsın sen benimopuyorumnanaktan

aaa ben burayı yeni gördüm
birara ben de takılarımın resimlerini çekip ekleyim:)

hepinizin takilari cok güzel yaaa valla kiskanmamak elde degil

ayy ben geldim kızlar ayağımın tozuyla topiğimize küpelerimin resmini eklicemm..umarım beğenirsiniz...

1000995t.jpg

1000998ta.jpg

1000997t2.jpg

hoşgeldin sefa geldin,iyki geldinzemuszemusgözümüz gönlümüz açıldı:lepi:güle güle kullan takıların çok güzel canım

wouaw :1shok: herkesin birbirinden guzel takilari var yaa sizinkileri gordum bende gaza geldim =) bende acaip taki tutkunuyummm =)
bu arada herkese merhabalar cok olmadi siteye uye oldugum ve acaip guzel site ve ortamm :teytey: opuyorumnanaktan

yuzuklerimm

en degerli kolyelerim (birkaci)

5incisini 5/6 yil once babaannem hac dan getirdi ve hala ilk gunki gibi parliyo =)

kupelerimin birkaci

en cok kupe hastasiyim her renk vardir =)

arasira yine eklerim optm herkkesiii opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

sen bol bol gaza gel bencekaydirigubbakcemile2güle güke tak hepsini kokoşhihoyyyt

Kızlar hepinizinki çoooook süperler ii günlerde kullanın hihoyyyt

kızlar avondan aldığım bu takımı çok seviyorum mavi tonlarıyla felan süper oluyor :))
84304599.jpg

aslında süslüyüm gibiyimdir ama çok az eşyam varmış bu güne kadarda heç alma ihtiyacı duymadım:1shok:

bundan sonra alıcam şart oldu :roflol:
aşkım gelsindeee birlikteeçıkar alırızz aldıkçaa koyarımm Şeniz

yaaa birçok takımı bulamıyorum:sinifsinif:

bunlarlaa idare edek:roflol

1. genelde halka küpe severim.... şu pembee işaret koyduklarımı ben yaptım...
(mavili yaptığımın bi benzerini gördüm beğendim bende aldım malzemeleri yaptım :roflol:)

2.bu seferr pembe işaretlii hericindeki HERŞEYİ BEN YAPTIM...(beceriksizim ama idare edin) benim yapmadığımı halam ingilterden bana hediye getirmiş..

en sağdaki değişik bişi oldu...
en beğendiğim en sondakii morlu gibi borda gibim olann...
o pembeli ara morlu taşlıyı kuzenin nikahında taktım... yaa aradım arandım kendi istediğimi bulamadım aldım yaptım napım zevkime göre bulamadım delikafadulden

3.

4.Avon un çoook sevdiğim kolyesi

5,Avonun sevdiğim b seti sadece küpesi ni alamdım -tatlicadiarzu- aslında bunu nikahta takçaktım ama elbisemle uymadıı

6,pembee işaretlemediklerimin hepsinii ben yaptımmmm :zemuszemus:
soldaki en üstteki benim şasnlığımdı ben yaptrığımdann ama artık eskidii çook oldu 2 3 sene yapalı onu :gitme:

9,bileziklerim

10.pembeli olanları ben yaptım genee

11&12,veeeeeeeeeeeeee işteeee benim içni en DEĞERLİİ ŞELEREEE GELLDİİİ SIRAAAAAAAAAA
kolyeee bitanemin gümüş kolyesi askere gitmeden verdi bana izne geldiğindee :a015:
bileğimdeki bileklik o taktı bana 15 haziran da o çıkartçak 81 gün sonraaa :asigim: onun eli haricinde kimse çıkaramaz:eek:klava:

kolye yusufçuk!!! SAKIN YANLIŞ ANLASILMASIN
aşkımın bana doğum günü hediyem geçen senenin...

veeee kolyenin üstündekiiii bizim yüzüğümüzzz beni parmağaımdaaa olmalıydı ama koymak istedimmmmmm:asigim: :asigim::

Son düzenleme:
amanınn ne kadar çok şeyin var cnm bide az diosunn,hepsini güzel günlerde kullan kuzumm en çokta sevdiğinle beraberkennnn zemuszemus

anam allahtan pek süslü şeylerin yokmuş he:1shok:kaydirigubbakcemile3
kızımız hem güzel,hem hamarathihoyyytsende benim gibi kendinde takı yapabiliyosunvereliniortak
harikasın bebeğim,asker aşkın gelsinde hayırlısı ile,sende bol bol ciciler,al bizimde gözler bayram etsinkaydirigubbakcemile2güle güle kullan canım...

anam allahtan pek süslü şeylerin yokmuş he:1shok:kaydirigubbakcemile3
kızımız hem güzel,hem hamarathihoyyytsende benim gibi kendinde takı yapabiliyosunvereliniortak
harikasın bebeğim,asker aşkın gelsinde hayırlısı ile,sende bol bol ciciler,al bizimde gözler bayram etsinkaydirigubbakcemile2güle güle kullan canım...

senin kadar hamaratt değelikk kızz Şeniz
saoalsın cmm Şeniz

X