KK'lı bayanların TAKI KUTUSUna hoşgeldiniz:)

hadi bakalim bir iki tanede ben ekleyivereyim kusur kalmiyayimzemuszemus
bu kolyeyi oglum bana anneler gününde almis sagolsunopuyorumnanaktan
saatin yanindaki kolluguda bir dogum günümde incim almisti cok severek begenerek kullaniyorumzemuszemus

bunlarda bir iki incik boncukyerimseniben
:1shok::1shok:
daha yeni gördüm:mymeka:canım saatine bittimdelikafaduldengüle güle kullan ama harika vallahi:lepi::nazar:bilekliklerde çok güzelmiş,çok zarif,bir iki incik boncuğunu yerim senin ben:1hug:hepsini güle güle kullan ama saate vuruldum:asigim::nazar:

aso kız sendemi uyumadın benide uyku tutmadı he

kızlar betty boop lu kolyeme bakarmısınız lütfen

kedicik023.jpg
avatarındanda anlaşıldığı üzre sen bir betty boop aşığısın:lepi:güle güle kullan canım..

Asom bu topiği yeni gördüm...ayy ne iyi yapmışsın...ben de bir inceledim...değişik modeller eklemiş arkadaşlar...eline sağlık asom gel seni bi öpem...Şeniz

bi sürü de fular var sankim hepsini takıcam da :))
üşenmedim dizdim çektim

1020242.jpg

sen de ekle bakalım şekerim
ben pek takmıyorm ama sıcak şimdi :)

Asom bu topiği yeni gördüm...ayy ne iyi yapmışsın...ben de bir inceledim...değişik modeller eklemiş arkadaşlar...eline sağlık asom gel seni bi öpem...Şeniz
ooo ablam gelmiş:1hug:hoşgeldin ablacım,ben bişey yapmadım:eek:arkadaşlar coşturuyolar topiği saolsunlaropuyorumnanaktan..çok saol canımın içi bende seni öpüyorumŞeniz
bi sürü de fular var sankim hepsini takıcam da :))
üşenmedim dizdim çektim

1020242.jpg
cicim ne cevherler var sende daha:jeyyar:çok değişikCADIARZUgüle güle kullan canım..uzun saçlarım olsada bende alsam böle bol bolkaydirigubbakcemile2

kızlar betty boop lu kolyeme bakarmısınız lütfen

kedicik023.jpg

mafoldumbencok güzel cok seker cok tatli bu yamafoldumben
:sinifsinif:burda bulamiyorum bunlardan:sinifsinif:
opuyorumnanaktangüle güle takin canim cicili bicili betty boopunuopuyorumnanaktan

mafoldumbencok güzel cok seker cok tatli bu yamafoldumben
:sinifsinif:burda bulamiyorum bunlardan:sinifsinif:
opuyorumnanaktangüle güle takin canim cicili bicili betty boopunuopuyorumnanaktan

ayy canım benim daha güzeli senin olsun gönderirim kız ben sana :)))

ayy ben geldim kızlar ayağımın tozuyla topiğimize küpelerimin resmini eklicemm..umarım beğenirsiniz...

1000995t.jpg

1000998ta.jpg

1000997t2.jpg

X