KK'lı bayanların TAKI KUTUSUna hoşgeldiniz:)

kanka dikkatimi çekmez olurmu seksepalitesi:jeyyar:boy bodur ama,bodur tavuk,her dem piliç misali taşıyo takıları:nazar:
geçerim tabi dalga,kankam değelmisin,sanamı sorcam:dilcikar:naniknanik
pati valla bayıldım hepsi ayrı güzel zevkini tartışmam bile biliyosun:1closedeyes:

coşmuş buralar ya oh oh hepinizinkide süpermiş içim açıldı gece gece

aso bacım konunu yeni görüyorum
takıları severim ben de ekliyim dedim a.s

boncuklu olanları kendim dizdim kolye olarak ya da bileklik olarak takıyorum

1020232.jpg

1020230.jpg

o kdr takı var taksam keşke
pek takmıyorum ya hep kutularda bekliyolar anca özel günlerde
tşk ederim şekerimkaydirigubbakcemile5

bende en kısa zamanda sıze kokos takılarımın resmını cekıp gonderıcem cok sevdım bu topıgı :)
yanlızca bı hafta kadar bekletıcem sonra bakalım kac sayfa benımkılerle dolucak?:)

asocum canım benım bırde bas parmaga takılan nazar boncuklu yuzuk bı yerde satılıyormu bende onu cok begenıyorum

asocum canım benım bırde bas parmaga takılan nazar boncuklu yuzuk bı yerde satılıyormu bende onu cok begenıyorum
canımın içi ben istanbul beşiktaştan aldım.eminönündede bol miktarda satılıyor,kolay bulursun,derya baykal yüzüğü de gösterirlekaydirigubbakcemile3
takılarınıda en kısa zamanda bekliyoruzvereliniortak

ohhhhhhhhhhh kuyumcu dükkani gibi olmus valla
her biricigi cok güzel
güle güle kullanin
nedenmi kuyumcu dükkani dedim altini hic sevmem
nerde incik boncuk var orda ben :)

kizlar takilariniz okadar güzelki hangisini alinti yapacam hangisine bakacagimi sasirdim:bbo:
asocum takilarin süperopuyorumnanaktan
incim senin o kocaman yüzügün varya bayiliyorum biliyosun birde o saat harika bisey:asigim:
güle güle iyi günlerde kullanin hepinizde cok zevklisinizopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

hadi bakalim bir iki tanede ben ekleyivereyim kusur kalmiyayimzemuszemus
bu kolyeyi oglum bana anneler gününde almis sagolsunopuyorumnanaktan
saatin yanindaki kolluguda bir dogum günümde incim almisti cok severek begenerek kullaniyorumzemuszemus

bunlarda bir iki incik boncukyerimseniben

kizlar takilariniz okadar güzelki hangisini alinti yapacam hangisine bakacagimi sasirdim:bbo:
asocum takilarin süperopuyorumnanaktan
incim senin o kocaman yüzügün varya bayiliyorum biliyosun birde o saat harika bisey:asigim:
güle güle iyi günlerde kullanin hepinizde cok zevklisinizopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

:kedi:tskler yengosum pirlantam buarada senin zevikenede daima hayranimdir biliyosun dimiopuyorumnanaktan
hele o saatin varya tr den aldigin dimi o???
isde ona bitiyorum bendeopuyorumnanaktan
opuyorumnanaktangüle güle takin canimin iciopuyorumnanaktan

:kedi:tskler yengosum pirlantam buarada senin zevikenede daima hayranimdir biliyosun dimiopuyorumnanaktan
hele o saatin varya tr den aldigin dimi o???
isde ona bitiyorum bendeopuyorumnanaktan
opuyorumnanaktangüle güle takin canimin iciopuyorumnanaktan

:kedi: tesekkür ederim canimopuyorumnanaktan evet birlikte aldigimiz saat nerdeyse tükkani soymustuk
ala ala bisey birakmadikzemuszemus
adam bizden kazandigiyla bir sene gecinmistir herhalde:roflol:
canim senin takilarin yaninda benimkiler neki sen hepsini koymaya kalksan bu topigin sayfalari yetmezzemuszemus
hepicigide birbirinden güzeller:nazar:opuyorumnanaktan

ellerinize sağlık hepsi birbirinden şık çok hoş duruyolara.s. ama çokta zordurkafamçokkarıştı
"Elleriniz dert görmesin kızlar çok güzel bunlar tebrikler.........alkisalkisalkis

sabırsızlanıyorum bıran once makınem gelsede ceksek
su anda urfa da gezen sevgılı akrabalarımda

X