Makyaj Ürünleri kkibele'nin adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kaşların boya mı canım ben de saçıma röfle yaptım kaşlarım siyah boyatmak istiyorum da ne tavsiye edersin?

teşekkür ediyorum cnm.tabiki de eklerim resimler ne zahmeti.. daha önce de foruma kullandıgım eyelinerları ve fırçaların resimlerini de eklemiştim, onları da buldum tekrar buraya ekliyorum hepsini.. bir de toz far dediğin yeşilli makyajımdaki gözün üstünde eyeliner gibi olan demi?ben öyle anladım ve yeşil toz farın fotosunu da çektim.. umarım işine yarar cnm

bunlar genel olarak makyajlarımda kullandıgım eyelinerlardı, şimdi yeşil toz far ve onu sürdüğüm fırçalar(yukardaki fırçalarla aynı)

çok sağol canım eklediğin için ben far şeklindeki siyah olan eyelineri yeni gördüm
o yüzden merak ettim bilmem becere bilirmiyim eyelinirimdan memnunum ama
buda çok hoşuma gitti eğer denk gelirsem katologta alırım bende
çok sağol süpersin gözler yakıyo Allah nazarlardan saklasın maşallah :nazar: :nazar: :nazar:

evet cnm genel olarak memnunum, bir tek maybeline olandan memnun kalmadım pek çok çabuk kurudu yerimseniben

canım bu aralar yüksek lisans işleriylr uğraşıyorum şehir dışına felan çıkmam gerekiyo o yüzden kısa bir süre içinde yapamayabilirim :1no2:

canım ben de 20 gün sonra dersler başladığı için nete pek giremicem keşke bu aralar yapabilsen

canım yarından sonra yapmaya çalışayım senin için , biliyorum ne zamandır yapıcam diyorum ama çok acemiyim bu konuda o yüzden çektiklerimi de begenmeyip siliyorum ama busefer nasıl olursa olsun koymaya çalışacam yerimseniben

peki canm her markanın bu tür jel eyelineri var mı biliyor musun bende alcem de:KK70:

Son düzenleme:
canım bende avon ve coastal scents marka var(netten aldım).. ama mac,bobbi brown gibi markalarda da var jel eyeliner.. gecen gün amway katoloğunda da gördüm ama kullanmadım nasıldır bilemem :1no2:

eline saglik caanim cok güzel yapmissin , kaslarinda masallah cok düzgün ve dolgulu benim cok seyrek saysan sayilir senağlama

canım yarından sonra yapmaya çalışayım senin için , biliyorum ne zamandır yapıcam diyorum ama çok acemiyim bu konuda o yüzden çektiklerimi de begenmeyip siliyorum ama busefer nasıl olursa olsun koymaya çalışacam yerimseniben

Sağol canım benm,4 gözle bekliorummmm:1rolleyes:

Oldukça hoş bir makyaj beğendim,
gözkalemi sürüş tarzımız neredeyse aynı... kaydirigubbakcemile5

X