Makyaj Ürünleri kkibele'nin adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
evet cnm , hani farı eyeliner gibi uyguluyorum ya bazen işte o zamanlar fırçayı önce gliserinli suya sonra da fara batırıp gözüme uyguluyoruz

tamam canım sağol bilgi için.ayrıca makyaj herzamanki gibi harika.kalemin rengi benimde çok hoşuma gitti

Selam cnm yine harikalar yaratmışsın emeğine sağlık.
kesik uçlu eyeliner fırçası nerden bulabilirim?netten baktım çok uçuk fiyatları hemde netten alışveriş yapmıorum

cnm teşekkür ederim, bendeki kesik uçlu eyeliner fırçası avonundu hatta 2 lira ya felan almıştım ama artık hç görmüyorum o fırçadan avonda , nette coastal scents sitesinde oldukça ucuz fırçalar ama netten alışveriş yapamıyorsan piyasada bulabileceğin fırçalar da yine pahalı olur cnm yerimseniben benim bildiğim mac, inglot gibi markalarda var ama 30lira civarındadır oralarda çok büyük ihtimal.. Biraz daha uygun olarak tam emin olmasam da the body shopda da eyeliner fırçası vardı, Fiyatlar orda daha uygundur cnm mac.inglota göre yerimseniben

Selam cnm yine harikalar yaratmışsın emeğine sağlık.
kesik uçlu eyeliner fırçası nerden bulabilirim?netten baktım çok uçuk fiyatları hemde netten alışveriş yapmıorum

biraz önce başka bir topikte bir arkadaşla konuşuyorduk canım, oriflame likit eyeliner ve eyeliner fırçası almış, bu ayki katalogdan alıp almadığını sordum, çünkü oriflame'in bu ayki katalogunda bu iki ürün indirimde, fırçanın fiyatı 3,90 yerimseniben

cnm teşekkür ederim, bendeki kesik uçlu eyeliner fırçası avonundu hatta 2 lira ya felan almıştım ama artık hç görmüyorum o fırçadan avonda , nette coastal scents sitesinde oldukça ucuz fırçalar ama netten alışveriş yapamıyorsan piyasada bulabileceğin fırçalar da yine pahalı olur cnm yerimseniben benim bildiğim mac, inglot gibi markalarda var ama 30lira civarındadır oralarda çok büyük ihtimal.. Biraz daha uygun olarak tam emin olmasam da the body shopda da eyeliner fırçası vardı, Fiyatlar orda daha uygundur cnm mac.inglota göre yerimseniben

coastal scents sitesinde dün gezindimm evet gerçektende çok uygundu fırçalar jel eyelinerlar ama maalesef kredi kartım falan yok bide çok geç geliyor ya uğraşmak istemiyorumm açıkçası alttaki arkadaşımın dediği gibi dün oriflamedan sipariş verdim çok uygundu fırça ve jel eyelinerr bitanem çook teşekkür ederimm görüşürüzzŞeniz

biraz önce başka bir topikte bir arkadaşla konuşuyorduk canım, oriflame likit eyeliner ve eyeliner fırçası almış, bu ayki katalogdan alıp almadığını sordum, çünkü oriflame'in bu ayki katalogunda bu iki ürün indirimde, fırçanın fiyatı 3,90 yerimseniben

Evet hayatım dün bende gördüm konuşmalarınızı koşa koşa gittim sipariş verdim ama fırçayı unutmuştum onuda bugün verdimm bakalım umarım stokta vardırrr kaydirigubbakcemile3Şeniz

evet kızlar diğer başlığa da yazdım başka bir arkadaşımız resmini koymuş baya güzel görünüyorlar yerimseniben

Dün bu makyajı yapmıştım, şampanya rengi bir far ve siyah göz kalemini dağıtarak yaptım..

Çok hoş olmuş canım:nazar:
Flormar ultra black di mi? Ben de çoğu zaman far niyetine kullanıyorum onu çok hoş oluyor.zemuszemus

kahverengi makyaj cok yakısmıs hemen bi söyliyim dedim :nazar:
teşekkürler cnm
Çok hoş olmuş canım:nazar:
Flormar ultra black di mi? Ben de çoğu zaman far niyetine kullanıyorum onu çok hoş oluyor.zemuszemus

evet cnm flormarın kalemi, benim de bu aralar favorim her gün kullanıyorum, ama biraz çabuk bitecekmiş gibi geliyor bana yerimsenibensenağlama

teşekkürler cnm

evet cnm flormarın kalemi, benim de bu aralar favorim her gün kullanıyorum, ama biraz çabuk bitecekmiş gibi geliyor bana yerimsenibensenağlama

Evet canım ya ben de her kullanışımda açmak zorunda kalıyorum kalemi ucu hemen bitiveriyor.:bbo:
Sen fırçayla mı dağıtıyorsun? Fırçayla denedim istediğim gibi olmadı parmağımla dağıtıyorum bende.

Evet canım ya ben de her kullanışımda açmak zorunda kalıyorum kalemi ucu hemen bitiveriyor.:bbo:
Sen fırçayla mı dağıtıyorsun? Fırçayla denedim istediğim gibi olmadı parmağımla dağıtıyorum bende.
ben fırçayla dağıtıyorum cnm ama elle de güzel olabilir denemedim öyle yerimseniben
saclarin ve kaslarinin rengi cok güzel makyajda harika olmus ya

teşekkür ederim cnm opuyorumnanaktan

Herzaman ki gibi, gayet başarılı olmuş tatlım.
Oriflame'den bende almak istiyorum fırça ve eyeliner.
Umarım satan birisini bulabilirim etrafımda :kedi:

çok hoş olmuş makyaj.siyah kalem keşke bana da bukadar yakışsa.çok seviyorum ama bana hiç gitmiyor siyah renkmafoldumben

nasıl anlatayım cnm bilemedim ama umarım başarabilirim. Likit süreceğim zaman önce siyah bir göz kalemiyle belli belirsiz krpiklerimin dibini boyuyorum. (jel eyeliner süreceğim zaman bunu yapmıyorum) Ama çok kalın ve bastırarak değil. Daha sonra likiti alıyorum gözümü kapatıp bir elimle gerdirerek göz pınarından göz bitimine kadar getiriyorum, en son da kuyrugunu yapıyorum, bazı arkadaşlarımız gözleri açıkken çekiyorlar ama ben onu beceremiyorum kapatıp gerdirmek bana daha basit geliyo, sen de deneye yanıla kendine göre bir stil bulursun zamanla cnm ..Umarım yardımcı olabilmişimdir

X