Makyaj Ürünleri kkibele'nin adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
cnm jel eyeliner krem gibi bir fırça yardımıyla sürülen eyeliner, yani diğer likitler gibi sıvı değil. kiremit rengi far dediğin 6 numarayla gösterdiğim farsa markası inglot adı da pearl 213 cnm yerimseniben

bu arada kızlar başlığı ilk açtığımdan beri eklediğim fotoları ilk mesajıma koyayım dedim ama hepsi sığmadı. Oyüzden kalanların sayfa numaralarını vercem, en azından bulmanız biraz daha kolaylaşır.
14. sayfa, 16. sayfa, 21. sayfa, 22. sayfa,24. sayfa ,26. sayfa ve 28. sayfada yine yaptığım makyajları bulabilirsiniz. Ayrıca kızlar kibele's makeup world adresli bloğumda diğer makyajlarım ve kozmetikle ilgili bilgileri de bulabilirsiniz.

yok cnm eğitim felan almadım, kendi çabalarımla yapıyorum ama çok seviyorum ben makyaj yapmayı . malzemelerle uğraşmayı vs. yani bir görev olarak yapmıyorum sevdiğim , istediğim için yapıyorum . Mesela evde olduğum dışarı çıkmayacağım günler bile yaparım hiç bişe yapmasam bi ruj sürerim , benimki de takıntılık işte sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

canım benim sen makeup masala sitesinden alışveriş yapıyomusun hiç..nasıl bi site güvenilirmi bilgin varmı

cnm ben o siteden 1 kere alışveriş yaptım , elf ürünleri aldım çünkü daha ucuzdu sorunsuz bir şekilde geldi .2haftada gelmişti yanlış hatırlamıyorsam

hımm anladım canım ben fırçalarını çok beğendim de 1 ila 3 dolar arasında çok güzeller fakat güvenemiyorum yabancı bi site olduğu için ya

eet cnm fırçalar çok güzel ama haklısın yabancı site olunca insan çekniyor yerimseniben

Canım jel eyelinerinin markası nedir,
Nerden aldın söylermisin? :kedi:
Bayıldım eyeliner çekişine, gelip gidip makyajlarına bakıyorum-tatlicadiarzu-
İyi kötü makyaj yapıyorum, ama eyelinerde kabileyetsizim.
Mesajını bekliyorum. opuyorumnanaktan

cnm ben yabancı bi steden aldım onu ,adı coastal scents .. ama zamanında avonunda vardı ama çok yi değil o , ayrıca mac'in felan da var yerimseniben

çok güzel olmuş canım çok beğendim .
siyah far mı kullandın yoksa kalemle mi yaptın makyajı

blogda bahsettiğin ruj yapımını hemen akşma denedim çok güzel oldu.teşekkürler.ancak boş far kabım bi tane vardı o bahsettiğin küçük boş kapları nerelerde bulabilirim?

aa beğenmene çok sevindim cnm kaydirigubbakcemile3 cnm ben o boş kaplardan bi kaç internet sitesinde görmüştüm. Bir de watsons diye bi mağaza var belki duymuşdundur , orada 3-5 liraya satılıyor öyle ağzı kapaklı plastik kaplar

nazar değmesin canımmm..özellikle siyah göz makyajların süper..
ya canım,siyah kalem /eyeliner la şu kuyruk kısmını yapamıyorum hiç.. bu nasıl bi el becerisidir ya.kuyruğa gelene kadar çok iyi sürüyorum kuyruk olmuyo..bi püf noktası var mı bunun?:uhm:

ya canım valla ben şöyle yapıyorum. Önce göz pınarından bitimine kadar her iki gözüme de eyelinerı sürüyorum. sonra tam olarak konsantre olup kuyrukları yapıyorum :) yani bir seferde göz pınarından kuyruğa kadar yapamıyorum ben de.. hatta bazen yamuk oluyor o zaman da kulak temizleme çubuğuyla düzeltiyorum yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…