Makyaj Ürünleri kkibele'nin adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Offf Maşallah ne kadar güzelsin canım sen yaaaaa...
Bembeyazsın, kaşın gözün valla maşallah!

Makyaj muhteşem! O renkler herkeste bu kadar güzel durmaz zaten kuzum, çok başarılı, teşekkür ederiz paylaştığın için =)
opuyorumnanaktan

sen nasıl bişeysin canım ya maşallahh:1shok: çok yeteneklisin
Adım adım uygulamalı anlatırsan harika olur. Hatta senin video eklemen lazım.
Eyeliner'ın markasını öğrenebilir miyim?

çok teşekkür ederim cnm,eyelinerımın markası coasta:asigim:l scents jel eyeliner yerimseniben

makyajdan çok güzelliğinden etkilendim
maşallah canım kaşına gözüne
makyajın da çok güzel
ellerine sağlık

valla gelip o fırçanı çalıcam zemuszemus
en kısa zamanda bulmam lazım o fırçadan bambaşka oluyo normal eyeliner dan çok başka duruyo

evet canım ya cok ii olur sunu anlat adım adım özellikle eyelineri nasıl sürdüğünü
ilk boş vaktimde yapıcam cnm
teşekkürler opuyorumnanaktan
valla gelip o fırçanı çalıcam zemuszemus
en kısa zamanda bulmam lazım o fırçadan bambaşka oluyo normal eyeliner dan çok başka duruyo

cnm bir çok markada var kesik uçlu eyeliner fırçası dersen gittiğin kozmetikçiye hemen gösterirler yerimseniben

bu arada kızlar şu makyaj blogu kervanına ben de katılayım dedim,site adı vermek yasak sanırım o yüzden veremiyorum ama kibele's make up yazarsanız çıkar.. hepinizi bekliyorumm zemuszemusopuyorumnanaktan

kkbile maşallah ne güzel cildin var senin ya özel bişe yapıyomusun? maske falan

yok cnm hiç bişe yapmıyorum diyebilirim, önceleri haftada bir kil maskesi felan yapıyordum ama artık üşeniyorum ona da :dance: ama uzun bir süredir (1 yıldan fazla)makyajımı çıkardıktan sonra yüzümü bebak acı badem sütüyle temizliyorum.. bir de sivilce çıktığı zaman üzerine imex sivilce kreminden sürüyorum 2 günde yok ediyor izi de kalmıyor yerimseniben

çoook güzelsin maşallah ayrıca saç renginde çok yakşıyor sana kendi saç renginmi çünkü kaşlarında aynı renk boya gibi durmuyor.

yok cnm kendi saçım değil ,boyuyorum ben , kaşlarımı da aynı renk kalemle ya da farla boyuyorum yerimseniben

kızlar geçenlerde aldığım elf kaş farını (elf eyebrow kit light) sizler için uygulayıp öncesi ve sonrası şeklinde fotoladım..ben çok memnun kaldım,kaş farı isteyenlere öneririm..

sol taraftaki koyu renk olan jel kıvamında onunla kaşının sınırlarını belirliyorsun, diğer tarafla da içini dolduruyorsun, bir de yanına bi ucu kesik bi ucu normal far fırçası koymuşlar,onunla da çok rahat uygulanıyor.

kızlar saçlarımı siyaha boyadım, nasıl olmuş sizce? sanki kaşlarım açık renk kalmış gibi ama kaşlarımı da siyaha boyayamam yani,ne yapayım biraz daha koyultuyum mu kaşlarımı?

bu da makyajımın daha yakından hali, çok sade bir şey ama ekleyim dedim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…