Makyaj Ürünleri kkibele'nin adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kibelecim yine harika olmuş canım, Blogunun da sıkı takipçisiyim =)

canım maaşallah ne kadar marifetlisin ya. valla tebrik ederim.vereliniortak bizde o kadar maharet yok ama yapılış resimlerini koyman iyi olmuş. bakıp yapmaya çalışırızalkisalkisalkis

teşekkür ederim cnm, elimden geldiğince bişeler yapmaya çalışıyorum işte yerimseniben

bugünkü makyajım işte

Kullandığım ürünler: Flormar 23 numaralı tekli far, ışıltılı beyaz bir far, Flormar ultra black eyeliner(süper bişe), max factor rimel.

Not: Yarına ultra black eyelinerla smokey makyaj gelecek :sm_cool:

kibele yeşilli olanı begendim güsel yapmıssın zemuszemus

insan arada reklam yaparr yaa
daha yeni kesfettim topigini
41 kere masallah

emegine saglikkk

en usteki eyeliner surusune ve makyajina bittim cok cekici duruyor..bende gri,syah cok kullanirim..goz altlarima guzel suremiyorum..berbat ediyorum bazen..kas farinda cok dogal..baska hangi markayi tavsiye edersin..benim bulundugum yerde inglot yok..

canım teşekkür ederim ama benim kaş farımın markası inglot değil, far bazının markası inglot karıştırdın sanırım yerimseniben kaş farımın markası elf ama flormarın kaş kalemleri için de çok güzel diyorlar ona da bakabilirsin yerimseniben

kkibelecim senin fotolara baktığımda kare şeklinde gri siyah farların var ilk sayfada resmini çekip koymuşsun markalarını öğrenebilrmiyim canım

Bugünkü makyajım. Sadece göz kalemi ve rimelle yaptım bu makyajı. Bir de kaş altıma sedefli beyaz far sürdüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…