Makyaj Ürünleri kkibele'nin adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sana demiştim siyah yakısır die cok cici olmus canm ama kaslar dediğin gibi acık kalımıs

sağol cnm , ama dediğin gibi kaşlar açık kaldı artık kalemle felan takviye yapcam onlara da yerimseniben

yok koyultma kaşlarını.bu renkte güzel olmuş ama eski hali çok güzeldi.tabi bu benim fikrim sakın üzülme olur mu tatlım
yeni saçlarını güle güle kullan canım

sağol cnm, artık sıkılmıştım öbür halimden bir de her ay boyamaktan saçlarım çok yıpranmıştı o yüzden hem biraz saçlarım dinlensin hem değişiklik olsun diye siyah yaptım, şimdilik memnunum yerimseniben

Bayıldımmm, çok güzeller gerçekten.
Herkes gibi bende eyeliner fırçana taktım tatlım.
Çok güzel görünüyor gözlerin.opuyorumnanaktan
Birde söylemeden geçemicem,
Ben siyah saçlı halini Şebnem Ferah'a benzettim :kedi:
Bana hemen onu hatırlattın kaydirigubbakcemile3
Çok yakışmış yüzüne de

canım saç rengin bence sana çok yakışmış.çok tatlı olmuşsun beyaz teninle.yaptığın makyajlar çok güzeller canım.senden bişey rica etsem yaparmısın çu gri gibi görünen bakır tonlarıyla yaptığı bi makyaj var son sayfalarda onu adım adım yapıp kuulandığın ürünlerin fotosunu koyabilirmisin..bide söylemeden geçemicem bi insana eyeliner ancak bu kadar yakışıralkisalkisalkis

Bayıldımmm, çok güzeller gerçekten.
Herkes gibi bende eyeliner fırçana taktım tatlım.
Çok güzel görünüyor gözlerin.opuyorumnanaktan
Birde söylemeden geçemicem,
Ben siyah saçlı halini Şebnem Ferah'a benzettim :kedi:
Bana hemen onu hatırlattın kaydirigubbakcemile3
Çok yakışmış yüzüne de
çok teşekkürler canım
canım saç rengin bence sana çok yakışmış.çok tatlı olmuşsun beyaz teninle.yaptığın makyajlar çok güzeller canım.senden bişey rica etsem yaparmısın çu gri gibi görünen bakır tonlarıyla yaptığı bi makyaj var son sayfalarda onu adım adım yapıp kuulandığın ürünlerin fotosunu koyabilirmisin..bide söylemeden geçemicem bi insana eyeliner ancak bu kadar yakışıralkisalkisalkis

sağol cnm, tabiki de yaparım ama hangi makyaj olduğunu anlamadım alıntı yaparsan buraya daha iyi anlarım ve en kısa sürede yaparım..

evet kızlar daha önce eklediğim ve daha sonra adım adım uygulamasını yapacağım dediğim turunculu makyajımla karşınızdayım :)
ilk olarak kullandığım malzemelerin fotosu:

far bazı ve concealar sürülmüş göz ve kaş farının siyah tarafıyla şekillendirilmiş kaş

kullandığım malzemer fotosundaki 3 numaralı fırçayla 5 numaralı farı göz pınarıma ve kaş altıma sürdüm

bu seferde 4 numaralı fırçayla 6 numaralı farı göz kapağımın tamamına yaydım

1 numaralı fırçayla jel eyelinerımı göz üstüme sürdüm ve aynı far işlemlerini göz altıma yapıp alt göz içime siyah göz kalemini sürdüm ve 2 numaralı fırçayla dağıttım

en son olarak kirpiklerimi kıvırıp rimelimi sürdüm ve bittiii

Son düzenleme:
kkibele süpersin harikasın canım yaa:lepi:
6 numaralı farın rengi ne kadar tatlı ne marka?
bide şu kirpik kıvırma şeysini ben beceremiyorum yaa
tülün şahin tv.de ısıtıp kullanın demişti
ama benim kirpikler böyle kıvrık olmuyor
ortadan kırık gibi duruyo:sinifsinif:

cok guzel olmus canim resimleri keske ilk sayfada toplasan ara sayfalarda kaybolmus butun sayfalari dolasamayacagim kacirdigim resimler varsa uzuldum bilesin

canım alıntı yapamıyorum 22.sayfadaki bakır tonlarındaki makyajı istemiştim.çok güzel olmuş canım yaa

kkibele süpersin harikasın canım yaa:lepi:
6 numaralı farın rengi ne kadar tatlı ne marka?
bide şu kirpik kıvırma şeysini ben beceremiyorum yaa
tülün şahin tv.de ısıtıp kullanın demişti
ama benim kirpikler böyle kıvrık olmuyor
ortadan kırık gibi duruyo:sinifsinif:
cnm 6 numaralı farın markası inglot. Kirpik kıvırma da cnm aslında çok zor değil ama ben bi kere ısıtarak yapayım dedim az daha göz kapağım yanıyordu. oyüzden öyle yapmıyorum.

cok guzel olmus canim resimleri keske ilk sayfada toplasan ara sayfalarda kaybolmus butun sayfalari dolasamayacagim kacirdigim resimler varsa uzuldum bilesin
cnm teşekkür ederim , akşama ilk sayfada toplarım

canım alıntı yapamıyorum 22.sayfadaki bakır tonlarındaki makyajı istemiştim.çok güzel olmuş canım yaa

cnm şu makyaj mı

http://img507.imageshack.us/img507/5418/1001299.jpg

şu eyerlineri gözüme bir türlü süremiyoruuum bi yardım edin arkadaşlar nasıl sürülüyo elim titriyo gibi oluyo ya bulaştırıyorum dümdüz olmuyo.

yok tatlım bu değil bi 22. sayfaya bak orda gri bakır tonlar var ben ne alıntı yapabiliyom nede başka bişi yaa:KK43:

canım 22. sayfada en başta yeşilli makyajın var onun altında göz altına bakır rengi sürmüşsün o resim.umarım anlatabilmişimdir canım:sinifsinif:

jel eyeliner ilk defa duydum nasıl bişi canım birde yukarda yaptığın kiremit rengi far yanılmıyorsam marka ve numarası nedir

X