Makyaj Ürünleri kkibele'nin adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
cnm çok teşekkür ederim.. bu son eklediğim makyajlar çok önce yaptıklarım olduğu için tam emin olmamakla birlikte classics adlı bir markanın(golden rose'un alt markası) pigment gibi yani toz şeklindeki farlarından oldugunu düşünüyorum..baktım şimdi bu tonlarda bir tek o var bende, böyle minik kavonoz gibi bir kapta pırıltılı bakır renginde bir far..

Tımam canım çokk teşekkür ederim, denicem ben de mutlaka, sağol bitenem =) kaydirigubbakcemile5 opuyorumnanaktan

KKıBELE canım ne güzel eyeliner çekiyosun sen ya video ekleyecem demişsin ekledinmi?

saol cnm ama video ekleyemiyorum gerekli ekipmanı ve kendimde cesareti bir türlü toplayamadım:1no2:

tek bir marka farım yok cnm, hangi makyajdaki farı merak ediyorsan öyle söyleyim istersen yerimseniben

Kibelecim yaptığın makyajlar gerçekten çok güzeller.
Özellikle eyeliner çekişini çok beğendim.a.s.
Far bazı kullanıyormusun birde farlar çok canlı görünüyor.a.s.

çok teşekkür ederim canım, evet far bazı kullanıyorum markası inglot ama çok memnun değil gibiyim, daha doğrusu ilk far bazım bu daha önce hiç kullanmadım o yüzden başka bir markayla karşılaştırma yapamıyorum, bu kapatıcı kıvamında küçük kavonoza bitince beyu'yu denicem o tüpteymiş CADIARZUyerimseniben

MAKYAJLARINA BAYILDIM. bişey sorcam. ben 14 yaşındayım.makyaj tekniklerini yavaş yavaş öğrenmeli miyim sizce? (ama daha dışarıda makyaj yapmam.sadece evde kendi kendime denerim ) ee ne diyorsunuz? öğrenmeye başlamalı mıyım?

çok güzel olmuş makyajın bi kerrree gözlerin güselll şeklii güselllll ceylannn maşallahhh

kibelecim cogu kişiden saphora nın far bazını met ettiklerini duydum istersen bir de onu dene.ben kullanmadım nasıl bir tenm varsa makyaj sabitlenio suratımda özelliklede gözümde.ama kullanan arkadaslar cok begeniolardı sephoranınkini

aa evet ona da bakayım bi canım iyi hatırlattın.. bu inglot bitmeden yenisini almak istemiyorum ama bu da hiç biteceğe benzemiyor ya nisanda felan almıştım ama daha yarıya gelmedi çok bereketliymiş yerimseniben
ilk resimdeki farın markasını merak ettim rengi hoşuma gitti canımmdelikafadulden

cnm ilk resim derken 1. sayfadaki adım adım uygulamayı diyorsun sanırım orada ebayden aldığım mineral farların siyah ve gri rengini kullanmıştım, belli bir markası yok üzerinde bare yazıo sadece ..(eğer başka bir makyajsa cnm dediğin buraya alıntılar mısın ?)

cnm senin mesajını gözden kaçırmışım kusura bakma, bence makyaj zevk ve istek işi yani eğer istiyorsan ailen de bir şey demiyorsa yap ama gerçekten yaşın çok küçük bu kadar küçük yaşta başlarsan ileriki yaşlarında çabuk sıkılırsın ..ama dudak nemlendiricisi ve hafif göz kalemi senin için ideal olabilir..
Cnm video işi ne oldu???

cnm daha önce diğer arkadaşlar da sordular, gerekli tezchizatı(kamera vs) toplayamadım ve benim ilk olacağı için de biraz tereddütteyim bunları halleder halletmez koycam video.. biliyorum sürekli böyle diyorum ama bi fırsat bulamadm..kusura bakmayın olur mu :1no2:

evet kızlar bugun yaptığım makyajım,eğer çok istek olursa bunu adım adım uygulama şeklinde de yapacağım sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…