☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Hey yoo selamun aleykum hanımlar
Annemle konustum bugun şubatta nişan mayısta dugun fikrini kabul etti
Babamla konusacagız pazar gunu O da kabul ederseeee tek sorun sevgilimjn babasinin dugun icin masraf yapmamasi kaliyor

Orayi nasil halledecegiz bilmiyorun

Aleykum selam kuş lokumuu

Hadi hayirlisiii

Bu ne hızlı giriş :) Hadi hayırlısı bak boşuna sıkıyormuşsun kendini :)

Sonuçta erkek arkadaşınızla almadınız mı kararı? Beraber aldıysanız kendi kendine gelin güvey olmuş olmuyorsun :)

kararı beraber aldık evet canım sadece daha önce dediğim gibi sevgilim tek basına düğün ev kurma masrafı yapamaz orayı napacağız bilmiyorum

kararı beraber aldık evet canım sadece daha önce dediğim gibi sevgilim tek basına düğün ev kurma masrafı yapamaz orayı napacağız bilmiyorum
Babanlar üstüne düşeni yapınca, geri kalan masraflar için kredi çekilir artık. Kredide düğünde takılanlarla ödenir heralde, Herşeyi senin ailen yaparsa sıkıntı doğar geleceğiniz açısından.

evet öyle her şeyi benimkilerin yapması olmaz.. ya düğünde takılanlar da hep bizden gelecek kredi onunla ödenirse yine biz yapmış oluruz çünkü sevgilimgil tayinci burada çevreleri yok akraba da yok takılar da hep bizim akraba eş dosttan gelir

düğün yemekli olmasın tamam dedi annem masrafın azalması için yeyyyyy

erkek tarafı erkeğe takar di mi? kız tarafı da kızın üzerine di mi? oradan ayırt edelim kendine takınanlarla ödesin

Ne fenasın sen ya :) Bizim nikahta benim tanıdığımdan çok gelen yoktu hep erkek tarafıydı ama eşim demedi altınlar benim, bizimkilerin taktığı bilezikler benim diye :) Öyle benim senin olur mu? beraber hayat kuruyorsunuz borç ikinizin borcu. Sonrasında sende sıkıntısını çekersin yani :) Özel olarak bileziklerine karışmak istemezsen verme paraları falan değerlendirirsiniz.

yaaa öyleyim annem de der hep ne fenasın sen diye
yaa ben takılarla sevgilime araba alırız diye düşünüyordum o nedenle ben kredi ödenmesine karşıyım çünkü ailesi masraf etsin istiyorumm onlar üstüne düşeni yapsın biz sevgilime (eşime o zaman) araba alalım istiyorduukk takılarla
yani senin benim hesabini kp adayım masraf yapmadığı için sinirimden söylüyorum takılar bize kalsın araba veya ev alalım (ev peşinatı) düğün icin harcamayalım onları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…